Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie :

 

https://docs.google....rowsperpage=250

 

Są statystyki broni itp. Jest tam zakładka Mini-Map Visibility, jak należy to rozumieć?

 

Są bronie z Yes i No, jak to się przekłada na grę i w takim wypadku co z tłumikami?

Jeśli broń posiada Mini-Map Visibility, NO to czy potrzebny jest tłumik aby nas nie było słuchać oraz widać na mapie ? O co chodzi panowie?

Odnośnik do komentarza

A tym czasem z Twittera (ciekawe czy patch na PS3 i X360 będzie identyczny co ten na PC - jeśli tak to latarki dalej będą wkur...., o z(pipi)a..... VoiPie nie wspominam nawet :confused: ) :

 

 

 

DICETag_normal.png

Alan Kertz

 



The Flashlight was NOT changed in this patch, the Patch notes are Correct.

 

 

 

 

 

 

[/left]

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Udało mi się odpalić multi, pykam tak po 1.5-2h dziennie od 4 dni i to jest moje wstępne zdanie na temat gry.

 

1. Jeszcze na temat niezwiązany z multi - kampania ssie. Ssie, że tak powiem, po same kule. Przyznaję się bez bicia, że nie przeszedłem, bo zwyczajnie mnie nudziła i wolałem zająć się grą po sieci, zero własnej inicjatywy, nieangażujące misje (czy tylko ziewałem w jednej z pierwszych misji, w której wcielamy się w panią pilot?)

 

2. Team deatmatch, jak dla mnie, też ssie. Po prostu, to nie jest typ rozgrywki, który by pasował do Battlefielda. Nie wzbudza większych emocji niż konkurencyjne multiplayery w tym trybie, a w porównaniu do trybów stricte bfowych w BF3 jest naprawdę mało atrakcyjny.

 

3. Koniec wad :D Mamy (tylko, ale to się na pewno zmieni) 9 map, każda bardzo fajna, każda na tyle różniąca się od innych, że za każdym razem bawimy się świetnie. No, może jako piechur wynudzę się w niektórych partiach na Caspian Border i rozległej mapce, której nazwy nie pamiętam (ta z mnóstwem kontygnacji, itd.). Choć jeżeli gra się odpowiednio potoczy to piechota ma naprawdę dużo do roboty. Poza tym świetny balans klas, 0 lagów, 2 razy na początku gry wywaliło mnie z serwera, ale od dłuższego czasu już to się nie zdaża. i CUSTOM GAMES, BIJACZ :D

 

Gra naprawdę daje w multi dużo miodu, zwłaszcza w Conqueście, którego nigdy nie byłem jakimś fanem (choćby w BC2 wolałem Rusha zdecydowanie) to tutaj bawię się wyśmienicie. Na + to, że osoby, które może skillem i manualem odstają od innych, to jeżeli będą grać ostrożnie i taktycznie i tak uzyskają dużo punktów za osiąganie celów misji i grę zespołową, nawet ze słabym ratio.

Odnośnik do komentarza

Pozytywna ale większość chyba już tą grę ma i zaliczyło w "całości" hehe a jak nie to polecam, lepiej się bawiłem niż z BF3 teraz ;)

 

Ja w traila gralem. Sorry, jak dla mnie gra z epoki lodowcowej. Tak jakby zrobili ja w 6 miesiecy. Nie wiem dlaczego, ale jedynie Bad Company 2 (najlepsza gra na obecna generacje IMO) i BF3 moge strawic. :)

Odnośnik do komentarza

Ja w traila gralem. Sorry, jak dla mnie gra z epoki lodowcowej. Tak jakby zrobili ja w 6 miesiecy. Nie wiem dlaczego, ale jedynie Bad Company 2 (najlepsza gra na obecna generacje IMO) i BF3 moge strawic. :)

Niewiele się pomyliłeś w ocenie, bo bf1943 był robiony przez zespół 70 osobowy, z czego w jednym momencie pracowało maksymalnie 15 osób, bodajże w 9 miesięcy. Kiedyś na dice.se była dostępna prezentacja na temat produkcji bf1943 (obecnie strona dice jest jakas ujowa), i opisywali ją jako "grę robioną za free", bo wszyscy ludzie pracujący przy niej byli brani w momentach kiedy nie było za dużo pracy w ich głównych projektach. Do tej gry nie stworzono żadnego modelu, wszystko wykorzystano z innych gier dice, np. japoński snajper używa niemieckiego mausera, bo nie mieli gotowego japońskiego karabinu :)

Ale muszę przyznać, że bf1943 dostarczył mi wiele radości, jak byłem znudzony bfbc2. Barki desantowe, samoloty, czołgi, destrukcja większa niż bf3 ;) - czysta przyjemność.

Odnośnik do komentarza

tak, już można odbierać tego starocia. chętnie wbije platyne skoro dają grę darmo. wcześniej jakoś szkoda było na to kasy

Nie jest łatwo calaka wyciągnąć,szczególnie road kill barką desantową lub samolotem potrafi napsuć krwi.

coś świrujesz. bo po jednej sesji grania została mi już tylko jedna trofka - rozegrać 100 meczy :)

gra jest na obecne czasy przestarzała, jakaś wolna, fizyka kuli oraz recoil są niewidoczne, jest zlagowana i w ogóle śmierdzi ale mapy to mistrzostwo świata i chętnie bym takie Wake Island obaczył w BF3. No ale skoro jest za free i są trofea to Kalinho happy.

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...