Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że ktoś zauważył, że nie ma tu snajperów. O ile się nie mylę, w armii nie istnieje ktoś taki jak snajper, co najwyżej strzelec wyborowy. Jednak mniejsza z tym.

w polsce sa strzelcy wyborowi, ale bf nie dzieje sie w polsce, amerykanie maja snajperów

 

poprawienie siły granatów, których eksplozje są dla mnie tylko elementem scenerii,

o tak, tez caly czas mam wrazenie ze zarowno granaty rzucane jak i wystrzeliwane zabijaja tylko wtedy gdy trafia kogoś bezposrednio w głowe :P wiec niech zasąpią je kamieniami popropstu ;p

troche przesadzam ale serio mały efekt, moglu by chociaz powiekszyc efekt w pomieszczeniach gdzie fala uderzeniowa i odłamki nie maja gdzie uciec

Odnośnik do komentarza
w polsce sa strzelcy wyborowi, ale bf nie dzieje sie w polsce, amerykanie maja snajperów

 

Koleżko, jeśli wierzysz w to, co piszesz, to muszę Cię zasmucić ;) Jeśli jednak dalej chcesz w to brnąć to już nawet polecam zajrzeć do Wikipedii. W każdym razie na polach bitwy typu tych z BC2 snajperzy NIE ISTNIEJĄ! Ale skończmy już offtop'a.

Odnośnik do komentarza

ja narazie jestem sceptyczny. Oczekiwałem exclusive'a na PC a tu się okazuje że będzie on na konsolę. Prawdziwy BF powinien mieć rozmach jak BF2 i mieć 64 graczy oraz samoloty, a nie być tylko trochę większym CoDem jak BC2.

 

Pożyjemy zobaczymy.

 

"Prawdziwy" Battlefield ( taki jaki widzielismy na PC), to totalna monotonia. Ekslorowanie hektarow powierzchni, zeby namierzyc wroga sprawiala fun, tylko i wylacznie fanom "realistycznych zmagan wojennych". Metamorfoza jaka przesza ta gra jest fantastyczna. Mi sie cholernie podoba- bo ta gra sprawila, ze na bok rzucilem Uncharted 2, Killzone 2 i wiele innyc hitow. Niecale 5 miliono graczy ( liczac wszystkie platformy) nie pomylilo sie kupujac ta gre.

 

Czytalem gdzies powyzej, ze grafa jest slaba w BCBC2. No zesz k*&wa mac! Swietnie zaprojektowane mapy, "oczo(pipi)ny" HDRR, animacja onlnierzy, mnogosc pojazdow, itd, Wyglada to cudnie! Najlepiej wygladajacy mult na konsoloach! macie kalpki na oczach czy co?

Odnośnik do komentarza

Walek nie przesadzajmy,gra wygląda dobrze,szczególnie pojazdy,ale już np. wszystkie budynki są na taką samą modłe,monotonne i puste w środku,animacja żołnierzy może być,ale daleko jej do tej z MW2,ja rozumiem że przy tak dużych mapach trzeba iść na pewne uproszczenia,ale nie BC2 nie jest najładniejszy.

Odnośnik do komentarza

Gralem w BF2 jakies 20 min. Po 20 min. szukania wroga zostalem w koncu zdjety przez snajpera, ktory pewnie "koczowal" tam od momentu wydania gry :)... Proste Mezzo, mi rozgrywka w starych BF nie pasi. Bad Company ma dynamike oraz akcje ktora mi pasi. :)

 

 

A propo zmian w trzecim battlefieldzie:

 

- usunac morta'ra. Dochodzi do sytacji. ze 5 reckon'ow stoi sobie na wzgorzu, i namierza cel. Obroncy sa wtedy bezradni. Kwestia czasu kiedy kiedy budynek sie zawali, a ja nic nie moge zrobic. Zreszta budynki, w ktorych sa m-com'y nie powinny sie zawalac (wypuscilbym takiego patcha)

 

- samoloty sa niepotrzebne, za male mapy. I mam nadzieje, ze przy takich zostana.

 

- dopasic animacje zolnierzy

 

- ogolnie grafa, choc szczerze w to watpie. Silnik na Valparaiso (przy tych drewnianych chatkach) dlawi sie niemilosiernie, kiedy w obrebie m-com'a 20 ludzi robi zadyme.

Odnośnik do komentarza

No właśnie Wałek, przyznałeś sie wiec godny z Ciebie rozmówca ale w takim razie Twoja wcześniejsza wypowiedź nie może być brana pod uwagę. Całej serii BF daleko do realistycznej walki... gdzie TY widziałeś te haktary ?? Może Ci sie pomyliło z Operation Flashpont., tym pierwszym, tam faktycznie biegłem kilkanascie minut aby dostac w łeb o Kogoś kogo wcale nie widziałem hehe.

 

Wałek dla Ciebie BF na PC są monotonne, dla mnie seria BadCompany jest nudna... każdy lubi coś innego.

Nie wiem co było w BFach z PC ale lepiej sie bawiłem, dłużej. Tak samo jak BC1 tak i BC2 sprzedaje bo mnie nudzi.

 

A grafika... nie jest brzydka ale do pięknej też jej daleko. Jak Kolega wcześniej wspominał... mapy są zrobione przez kopiuj wklej, wszystkie budynki takie same tylko obracane aby "inaczej" wyglądały. Szpetna animacja zawalania się, zawsze taka sama. Całe otocznie to nic jak tylko pustynia, i śnieg z drzewami... to jest tylko moje zdanie, jeśli Ci się gra podoba to super, graj - tutaj Ja mogę dodać to że masz klapki na oczach i jesteś zaślepiony przez marketing EA ale tego nie zrobię bo to nie prawda... każdy uważa co innego, każdy odbiera gry inaczej.

 

A pro po BF3, jak zauważyłes ten silnik już i wecej nie wyrabia, przykład nowy MOH, który jest brzydki... nie umieli go podrasować ?

Mam nadzieje ze nowy BF będzie na innym silniku. Cała rzesza fanów BF z PC narzeka na BC wiec moze faktycznie BF będzie długo oczekiwanym nastepca BF2 z innym silnikiem, bez destrukcji a seria BadCompany będzie kontynuowana osobno.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Mogą dać samoloty śmigłowe jak w BF1943 i takie tez mapy,pewnie wzburze wielu ale mi bardziej się podobał BF1943 niż BC 2

 

coś w tym jest Litwin - może stwierdzenie, że bardziej podobał mi się BF1943 jest lekko przesadzone, ale faktycznie lubiłem troszkę w 1943 pociupać. Samoloty byłyby super, ale niech będą dla np. dwóch lub trzech kolesi. Wystarczy, że powiększą mapy i będzie git

co do zniszczeń - w BF1943 nie było pełnych mega full wypas hiper łoohohoho zniszczeń, a rozgrywka jest rewelacyjna - takie coś mi wystarczy, ale nie wystarczą mi małe mapki. fajnie by było, gdyby rzeczywiście rozdzielić serię BF od BF:BC. Jak ktoś by chciał szybki meczyk: BF:BC, dla reszty: BF.

 

Mi tam już nawet fajne mapki z BF:BC wystarcza wielkością, o poprzednich odsłonach BF nie wspomnę

Odnośnik do komentarza

walek, no widzisz, grałeś 20min, a ja w BF2 i BF2142 prawie 400 godzin, w BC2 rozegrałem prawie 100 i jakoś niekoniecznie mi się chcę wracać :/

 

BF2 owszem miał większe mapy ale też miał większą ilość graczy (64) + samoloty i większą ilość pojazdów. Jakbyś chciał dynamikę trzeba było pograć na Karkandzie albo Road to Jalalabad, walki pancerne to Highway Tampa. Jeśli ktoś też mi powie, że walki w BF2142 o przejęcia Tytana były nudne to też go wyśmieję.

 

Prawda jest taka że konsole są za słabe na prawdziwego następce BF2, dlatego też wydany został BC1/BC2 - okrojone battlefieldy pod konsolę. BF3 musiałby mieć 64 graczy, duże mapy i jakiś lepszy silnik od Frostbite'a. Frostbite ma więcej minusów niż plusów z oskryptowanym niszczeniem środowiska na czele.

 

Jestem po prostu ciekaw jak oni to zrobią, czy Battlefield 3 będzie taki sam na wszystkie platformy (co byłoby złe), czy będzie to coś w stylu Battlefield 2 na PC i okrojony i konsolowy Battlefield Modern Combat na konsole (co byłoby wskazane)

Odnośnik do komentarza

Jestem po prostu ciekaw jak oni to zrobią, czy Battlefield 3 będzie taki sam na wszystkie platformy (co byłoby dpbre), czy będzie to coś w stylu Battlefield 2 na PC i konsolowy Battlefield 2 na konsole (co byłoby wskazane)

fixed

Jakby sie postarali to i na konsolach by to zrobili.

 

Edit: MaZZeo - ja w BF2 na kompie gralem i mi sie podobal, jednak BC2 mi bardziej odpowiada. Ta gra ma duzo wiecej dynamiki, wiecej sie dzieje.

I co z tego, ze bylo 64 graczy, skoro byli oni rozlozeni po tak duzych polaciach terenu?? W tej grze dzialo sie duzo mniej.

 

Jednak to wszystko nie zmienia faktu ze na nowego BFa czekam, bo bardzo lubie ta serie i z checia w to zagram, nie wazne jaki bedzie (taki jak BC czy taki jak BF2 na PC).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

W BF 1943 były tylko mniejsze zniszczenia budynków,bo były same piętrowe(więc nie było D 2.0),a tak jak nie raz przeszło kilka nalotów dywanowych to nie było nic i nie było gdzie się schować :P Niech wydadzą nowego BF tylko na konsole by pc-towcy znowu narzekali że nie ma dla nich,a nie tak jak jest teraz że jest kiszkowaty :)

Odnośnik do komentarza

Yabollek, popisujesz się ignorancją przywołując tu przykład MAGa. On z BF'em ma tyle wspólnego, że oba są FPSami.

 

eot z mojej strony, poczekamy jak to będzie.

 

pierwsze co przyszło mi do głowy po Twojej poprzedniej wypowiedzi [że się nie da 64] to też MAG.

dlatego jestem ciekaw co takiego miałby mieć wg Ciebie BF3 czego nie ma MAG [pomijając ewentualne destrucion 3.0 czy coś takiego], żeby się nie dało ? nie grałem w BF na pc dlatego się pytam ...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

w bf przydalo by sie:

1. 6 graczy na sklad(48 graczy na caly mecz)

2. mapy mniej liniowe i wieksze(poodobne jak w bf:bc1)

3. wiecej broni

4. trudniejszy singiel

5. lepsze rozmieszcznie mcomow a nie ze na whitepass mozna zawalic 4 mcomy pod rzad.

6. system kickow co by wywalal tych lamerow co rozwalaja swoje mcomy.

7. mniej liniowa destrukcja

to tak na szybko.

 

A co do pomyslow ze dali by samoloty to moim zdaniem to bez sensu wszyscy beda czekac na samoloty zamiast grac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś podano pod jaki sprzęt PC jest gra robiona i to już urywa j..a .Widać że grafika będzie miała ważny aspekt.

 

Przynajmniej bys podal te specyfiacje, tudziez wkleil link'a.

 

a poza tym pierwszy trailer z bad company 2 wygladal za(pipi)iscie a finalny produkt wygladał troszke inaczej :)

zbytnio bym sie nie podniecal...

 

Ten trailer?

 

a moze ten?

http://www.youtube.com/watch?v=DLYdoodBh5w

 

Sorry Szymek, finalny gameplay nie rozni sie niczym od prezentowanych trailer'ow. Gdzie tu widzisz scieme?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dziś podano pod jaki sprzęt PC jest gra robiona i to już urywa j..a .Widać że grafika będzie miała ważny aspekt.

 

Przynajmniej bys podal te specyfiacje, tudziez wkleil link'a.

 

a poza tym pierwszy trailer z bad company 2 wygladal za(pipi)iscie a finalny produkt wygladał troszke inaczej :)

zbytnio bym sie nie podniecal...

 

Ten trailer?

 

a moze ten?

http://www.youtube.com/watch?v=DLYdoodBh5w

 

Sorry Szymek, finalny gameplay nie rozni sie niczym od prezentowanych trailer'ow. Gdzie tu widzisz scieme?

chociazby oswietlenie i wykonanie broni

zreszta poczekajmy na pierwsze screeny itp i wtedy bedziemy oceniac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...