Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

W naszym sklepie rusza od 10:00 (04.02.2011) preorder na Battlefield 3 Edycję Limitowaną. Cena 189 zl.

 

 

BF3ps3PFTpegi.jpg

 

Battlefield 3 oferuje pełnię bitewnych wrażeń, jak żadna gra wojenna dotąd. Silnik Frostbite 2 to technologiczne cudo następnej generacji opracowane przez studio DICE, które gwarantuje spektakularne efekty graficzne, wstrząsający poziom destrukcji i piekielnie realistyczną rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Już w trakcie gry, schodząc ze wzgórza będziesz wsłuchiwać się w dobiegający z oddali hipnotyzujący dźwięk strzałów, by chwilę później skupić się na podziwianiu rakiet ziemia-powietrze wystrzeliwanych z miasta, które właśnie zamierzasz zaatakować. W samej metropolii, przemierzając ulice rozpoczniesz zaciętą walkę o przetrwanie w klaustrofobicznych warunkach. Mając oczy z tyłu głowy i wyostrzając wszelkie zmysły będziesz zdawać sobie sprawę, że budynek za którym się właśnie ukrywasz może okazać się Twoim najlepszym przyjacielem lub najgorszym wrogiem. Witamy w Battlefield 3.
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Przepraszam a co zawiera Edycja Limitowana tej gry? VIP Code?

pewnie to samo co edycja limitowana z bf bc2

 

wczesniejszy dostep do perków ktore i tak potem odblokujesz

 

ja w kazdym razie na ps3 raczej nie kupie tego bo w mapach z bf2 biegac po 12 to zart

 

a na pc pewnie mi nie pojdzie :/

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Przepraszam a co zawiera Edycja Limitowana tej gry? VIP Code?

pewnie to samo co edycja limitowana z bf bc2

 

wczesniejszy dostep do perków ktore i tak potem odblokujesz

 

ja w kazdym razie na ps3 raczej nie kupie tego bo w mapach z bf2 biegac po 12 to zart

 

a na pc pewnie mi nie pojdzie :/

 

narazie oficjalnie nie ogłoszono co tam będzie, ale pewnie @szpic będzie mieć rację.

 

co do samego newsa to rewelacja: duże mapy, chciałbym metropolie: wieżowce, latanie helikopterem między budynkami (taką metropolię jak na okładce). Generalnie miód na moje uszy: wszystkie ficzery wyglądają rewelacyjnie. trzymam teraz kciuki za online, aby serwery były jak należy, no i chociaż te 32 osoby kurde no...

Odnośnik do komentarza
co do samego newsa to rewelacja: duże mapy, chciałbym metropolie: wieżowce, latanie helikopterem między budynkami (taką metropolię jak na okładce). Generalnie miód na moje uszy: wszystkie ficzery wyglądają rewelacyjnie. trzymam teraz kciuki za online, aby serwery były jak należy, no i chociaż te 32 osoby kurde no...

 

Ja nie chce lokacji z ta metropolia, raj dla kamperow- juz widze na kazdym pietrze reckonow :). W ogole nie chce 2-3 razy wiekszych map, po co... do tego 64 graczy!? Te informacje mnie marwtia, bo to oznacza graficzne ciecia. Chce mapy rozmiarami przypominajace te z BFBC2, jeszcze lepszej grafiki, 2-3 razy lepszych animacji ( zwlaszcza te z nozami) oraz stabilny online.

 

Wlasnie czytalem ten marketingowy belkot o tym jak wysoko BF3 podniesie poprzeczke. Za dlugo jestem graczem, aby dac sie nabrac. Lepsza grafa przy takich rozmiarach? Nowy silnik?... no tak obecny ledwo co ciagnie Heavy Metal ... Niech PC maj ten swoj BF3, a konsole Bad Company 3. Tak by bylo najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Stawiam swoje dogtagi, że wersja na konsole będzie 12v12...

:)

Wielkością map się nie martwię, na konsolach zapewne będą wykorzystane tylko fragmenty ich dużych wersji.

Nie lubię już grać na PC, a tu trochę niedosyt będzie na konsoli :(

 

W naszym sklepie rusza od 10:00 (04.02.2011) preorder na Battlefield 3 Edycję Limitowaną. Cena 189 zl.

Szkoda że nie napisaliście jaką to zawartość posiada "Edycja Limitowana"...

Odnośnik do komentarza

Wolę kolejną porcję programistycznych niespodzianek związanych z drugim Frostbite niż do znudzenia wałkowany i przestarzały engine Call of Duty. Ja również nie liczę na przeskok jaki miał miejsce od BC1 do BC2. Zresztą, Bad Company 2 technicznie po prostu rządzi na tej generacji. Nawet trzeci Killzone pod względem interakcji raczej nie dorówna perełce DICE.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko proszę DICE, żeby próbowali stworzyć prawdziwą, dobra kampanię, a najlepiej taką, która przebije CoD. Skoro powiedzieli, że mają CoD na celowniku to niech zawstydzą tą serię w każdym aspekcie. Technicznie osiągnęli to bez problemu, teraz przyszła pora na dobrego single'. Tak naprawdę tylko tym według mnie broni się każdy nowy CoD. Bo multi w grze Acti przy tym co oferuje DICE zwyczajnie siada.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...