Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie skończyło sie na tym że konsole dostana drastycznie wykastrowaną graficznie wersje bo nie pozostanie nic innego jak rozbudować PC i tam się przenieść. Kibicuje Dice żeby dali radę z optymalizacją ale patrząc na te szczegóły i otwarte przestrzenie boje się o stabilny frame rate.

Odnośnik do komentarza

Ale C2 na pc tez wyglada lepiej niz na konsolach. A kto wie jak wygladalby K3 gdyby byl robiony na pc bez sprzetowych ograniczen. Nie porownujmy gier z pc z grami na konsole. Dla mnie wyznacznikiem wartosci i jakosci gry sa konsole przy ktorych koderzy maja sie wysilic aby ich gra byla ladna bo maja ograniczenie sprzetowe a nie pc gdzie tworca laduje super wypas hd tekstury a to ja mam sie martwic czy mi pc to przerobi. Dlatego K3 bedzie dla mnie zawsze ladniejsze od BF no chyba ze nowa czesc to zmieni ale watpie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prezentacja ładna ale takiej jakosci oprawy na pewno nie zobaczymy w grze (szczególnie na konsolach). Dodatkowo tutaj mamy praktycznie puste pomieszczenia więc nie trudno uzyskać takie oświetlenie w tych warunkach.

 

Jeszcze nawiażę do tej zniszcalnosci, ktorą się wszysycy (gracze i prasa) tak podniecają. Jak wyszedł pierwszy BC to było to fajne ale obecnie to wrażenia już jak dla mnie nie robi. Wszystkie zniszczenia nie są oparte na fizyce tylko na skryptach. Strzelamy w ścianę a ona sie nie niszczy tylko po prostu znika. "Zniszczymy" kilka ścian i odpala się animacja zawalania budynku (zawsze taka sama).

Prawdziwy pokaz fizyki i zniszczęn można zobaczyć w Red Faction: Guerrilla. Wystarczy sćiągnąć chociażby demko aby zobaczyć co to prawiedziwa roz(pipi)ka :D

 

Wątpie aby w tym temacie Frostbite 2.0 wprowadził jakieś poważne zmiany.. ale pożyjemy - zobaczymy ;)

 

@ down; Bo tak <_<

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żeby nie skończyło sie na tym że konsole dostana drastycznie wykastrowaną graficznie wersje bo nie pozostanie nic innego jak rozbudować PC i tam się przenieść. Kibicuje Dice żeby dali radę z optymalizacją ale patrząc na te szczegóły i otwarte przestrzenie boje się o stabilny frame rate.

 

Porypać rozbudowę PC lepiej poczekać na nową generacje konsol.

 

Pc jest beee :P

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartuję niech każdy gra na czym chce.

Gdybym miał kase to pewnie złożyłbym jakiegoś wyczesanego pieca dla Crysisa2 i BF3...

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żeby nie skończyło sie na tym że konsole dostana drastycznie wykastrowaną graficznie wersje bo nie pozostanie nic innego jak rozbudować PC i tam się przenieść. Kibicuje Dice żeby dali radę z optymalizacją ale patrząc na te szczegóły i otwarte przestrzenie boje się o stabilny frame rate.

 

Jezeli skany nie klamia (a raczej nie), to nie ma co sie ludzic, PS3 dostanie wykastrowana na wszelkie mozliwe sposoby wersje BF3. Niestety trzeba inwestowac w Pieca, i postarac o jakis mocny sprzet- w konsolowe popluczyny BF3 nie mam zamiaru grac. Bawi mnie to, ze full wypas wersja bedziesz kosztowac 120 zl (PC), a skrajnie ubozszy, konsolowy brat BF3 200zl. :down:

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Poczekajcie moze na jakis gameplay.a nie jeszcze nic nie zobaczyli a juz konsolowa wersja bedzie ch.ujowa itp. jak bf3 bedzie tak samo wygladac(grafika) jak bc:bc 2 to bede zadowolony dodadza Destrukcje 3.0 i bedzie git.Wole to niz kupowac pc za 5k zl zeby za 6 miechow znowu cos w nim wymieniac

 

Edit1:

Litwin ja jestem calkiem za

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Poczekajcie moze na jakis gameplay.a nie jeszcze nic nie zobaczyli a juz konsolowa wersja bedzie ch.ujowa itp. jak bf3 bedzie tak samo wygladac(grafika) jak bc:bc 2 to bede zadowolony dodadza Destrukcje 3.0 i bedzie git.Wole to niz kupowac pc za 5k zl zeby za 6 miechow znowu cos w nim wymieniac

 

Edit1:

Litwin ja jestem calkiem za

Za 5tys to ty kupisz bardzo mocnego piecyka, a i jeszcze na jakas konsole i gierki zostanie. Nie wiem skąd wy bierzecie te ceny. To jakiś miejski mit czy co?

A wracając do BC3 to póki co mam mieszane uczucia, cieszy fakt, że wiodącą platformą jest PC. Przez co można oczekiwać, że oprawa i rozbudowanie gry pod względem rozgrywki sieciowej będzie stało na wysokim poziomie, potem tylko port na konsole z pewnymi cięciami i obie strony powinny być zadowolone.

Najchętniej to bym widział odświeżone BF 1942 ale zapewne na to nie ma co liczyć. W końcu teraz modne są współczesne szutery.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

no rowerem do pracy tez dojedziesz...

 

wiadomo ze gameplay sie liczy, ale troche szkoda ze dostajemy takie popłuczuny po wersji oryginalnej.

 

 

Ale przecież taka kolej rzeczy, PS3 od lat ma tą samą konfigurację sprzętową a podzespoły PC poszły do przodu. Wiadomym jest że PC daje teraz większe możliwości programistom. Ale albo wydajemy około 1000 zł (Ps3)+ 1500zł za TV (32" Ready/Full Hd) i gramy w OLBRZYMIM komforcie, albo wydajemy kilka razy więcej na porządny komputer klasy PC wraz z jakimś monitorem / telewizorem zapewniającym grę w takim samym 32" komforcie grania i z taką samą przyzwoitą ilości FPS na ekranie.

 

Sorry ale wóz albo przewóz, nic nie poradzisz. Pewnie że szkoda, ale tak to już jest i tego nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza

bedzie za(pipi)iscie, nie ma co narzekac. w bc2 przy 24 graczach jest swietnie, wlasnie w sam raz. a teraz bedzie to samo tylko, ze lepiej i znowu spedzimy przy tym setki godzin rzucajac miechem do headseta. pewnie cala friendlista bedzie w to grala, wiec zabawy bedzie kupa!!! :D jestem ciekawy jak rozwiaza sprawe z tym lezeniem, takiego recona ciezko bedzie ubic na dystans. no i kustomizacja postaci, zapowiada sie niezle. nowe mapy, zdobywanie wszystkiego od poczatku, no normalnie odliczam dni do premiery.

 

ponawiam pytanie - czy bedzie jakas inna mozliwosc dolaczenia do bety po jej starcie, czy pozostaje tylko kupno moh'a?

Odnośnik do komentarza

ponawiam pytanie - czy bedzie jakas inna mozliwosc dolaczenia do bety po jej starcie, czy pozostaje tylko kupno moh'a?

Sprawdziłem na stronach EA, posiadanie MoH tylko gwarantuje dostanie klucza, ale nie ma nigdzie napisane, że będzie niezbędny. Jest jakaś plota, że bety mają być w systemie znanym z bc2: najpierw zamknięta, a na miesiąc przed premierą otwarta. Kluczyk do pierwszej bety bc2 udało mi się gdzieś wywalczyć, potem do bety MoH i BF:play4free dostawałem prosto od EA na maila, liczę na takiego maila w przypadku bf3 albo na inne akcje rozdawnicze.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Myślałem, że mity o kompach z NASA się skończyły, ale dalej żyją swoim życiem. ;/

 

To żadne mity. Nie zaprzeczysz przecież, że najnowsze podzespoły montowane w komputerach klasy PC mają o wiele większe predyspozycje do pociągnięcia wymagającej sprzętowo gry, aniżeli Ps3 która od kilku lat technologicznie stoi na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...