Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Na allejaja MOH chodzi po 110 zł nówka i zastanawiam się czy nie kupić dla kodu a potem od razu sprzedać :whistling:

 

uważaj, bo tylko zamówieniach przedpremierowych był ten kod. Przynajmniej ja takie coś pamiętam. Jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić, ale może się okazać, że tam lodu na betę BF3 nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza

Ja podejrzewam, że i tak rzucą odpowiednią pulą kodów do bety, czy to dla czytelników różnych serwisów, czy też dla tych, co mają już jakąś tam historię z grami z serii Battlefield i są zarejestrowani w EA, tak jak było z BC2. Wydaje mi się, że ten "kod do bety BF3" to był bardziej chwyt marketingowy żeby więcej MoHa opchnąć.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Nie ma się co oszukiwać PC + Battlefield 3 to jest MOC !!! A że nie mam kasy na nowego kompa zadowolę się wersją na konsolę.

I pewnie wielu będzie kląć na ten tytuł za to że nie jest taką wersją jak na PC ale i tak ją będziemy kochać nawet jeśli na konsolach to będzie takie BF2+, a podobno destrukcja ma być jeszcze bardziej spektakularna

Odnośnik do komentarza

Ta gra to najtrudniejszy sprawdzian dla "elity" pctowej w tym roku. Wreszcie wyjdzie kawa na ławę, czy to pitolenie, że piractwa nie ma, że nie kupujemy konsolowych crapów, i że, co najważniejsze, zatrzymanie rozwoju grafiki jest delikatnie mówiąc "be", było faktycznie uzasadnione czy po prostu żałosne dzieci urządziły sobie zbiorowy trolling.

Odnośnik do komentarza

Jesli to naprawde gameplay, to nie mam k**a slow! Te fajerwerki z Killzone 3 moga sie chowac- dzielo guerrilas juz w moich oczach zbladlo i stalo sie past-gne'em. :) Wraz z Battlefield 3 przychodzi nowa jakosc, i poglebiajacy sie dystans na odcinku PC-konsola. Nawet jesli osiagnal na Ps3 poziom KZ3, to i tak slabo. :)

 

Mogli by pokazac multiplayer, bo to co widzimy na trailerze to z pewnoscia single

Odnośnik do komentarza

To ja dodam tylko że mażą mi się w multi miny przeciw piechocie jak w COD 4 :potter: . Piszmy petycję....

 

i jeszcze jedno co do wielkości map zastanawiam się jak to chłopaki zrobią bo na pewno mapy na konsolach będą okrojone więc jak to będzie z myśliwcami.... ledwo start i już będę musiał zawracać bo koniec mapy :teehee: i jak zestrzelić takiego fuckera

 

stinger-dvic463.jpg

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Chyba, że będzie na tyle dużo pojazdów, że wszyscy z drużyny będą mogli je obsadzić. A ideą Heavy Metal jest właśnie walka przy użyciu ciężkiego sprzętu.

Liczę, że ze względu na markę "pełnoprawnego" battlefielda, a nie "konsolowej popierdółki", nie będą cedzić mapek w stylu "vip pack" tylko co jakiś czas wypuszczą pełnoprawne map-packi.

 

edit: miny przeciwpiechotne? jeśli miałyby tak mały zasięg jak w kz3 i mógłby je rozstawiać tylko inżynier to ja się podpisuję ;)

 

edit2: nieźle, że ten map-pack z bf2 z preorderu to nie suche 4 mapki na krzyż tylko: "Completing the package are classic Battlefield 2 weapons and vehicles, unique rewards, new achievements/trophies, and more."

 

btw. jeszcze tylko 5 dni do GDC :)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...