Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny teledysk, dupsztep nawet pasuje.

http://www.youtube.com/watch?v=0_2gFfR6KCs

 

Czy mi się wydaje, czy faktycznie pociski lepiej wchodzą we wroga? W BC2 nieraz nie wchodzą nawet pewniaki.

 

Z innych battlefieldowych wieści - DICE udostępniło szczegółową rozpiskę trybów rozgrywki sieciowej, które będą dostępne w Battlefield 3. Oprócz Gorączki i Podboju jest tu kilka mniej ważnych opcji, które pominę ze zrozumiałych względów, ale i o tej dwójce można coś napisać. Na przykład w Gorączce zajdą spore zmiany, głównie w kwestii MCOMów. Tym razem nie będzie ich już można wysadzić plastikiem ani też rozwalić z czołgu. Najprawdopodobniej też zostaną umieszczone w budynkach w ten sposób, że nawet rozbicie w drobny mak ich struktury nie spowoduje zniszczenia MCOMu. Trzeba będzie po prostu podejść i załatwić to ręcznie. Co więcej, uzbrojony przez atakujących MCOM zawsze można będzie rozbroić - nawet gdyby miał wybuchnąć za 2 sekundy, jeśli obrońca zacznie przy nim dłubać, eksplozja zostanie odroczona do momentu rozbrojenia... lub też śmierci "sapera", bo każde przerwanie wspomnianego rozbrajania MCOMu który miał lada moment wybuchnąć, będzie skutkowało jego natychmiastowym zniszczeniem

 

 

Brawo.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Tak przeglądam te zdjęcia z Battlefield 3 i zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Co prawda w BC2 nie jestem jakiś dobry i swoje lanie na serwerach nieraz zbieram ale mimo to z chęcią zagrałbym i w tą nadchodzącą odsłonę. I tu moje pytanie mam takiego lapka i chciałbym się was zapytać czy gra waszym zdaniem pójdzie choćby na low/mid przy zachowaniu płynności? Chodzi mi o multi ofc, single mnie mało interesuje.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...