Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

- Hitboxes are much improved in comparison with BFBC2.

- Recoil is really hard and needs to get used to.

- The closed betatest for MoH owners will be held but no word on date yet.

- There will be ingame VOIP.

- The anticheat system is PunkBuster.

- There are three slots for weapon customization.

- Character customization will be up but no word on details.

- BF3 will be greatly optimized. DICE is willing to optimize it for all platforms and hardware.

- System specs won`t be “fantastic”. They will be reasonable.

- The feeling of BF3 is truly different. It`s not BF2 and not BFBC2.

- BF3 will be highly cybersports-oriented.

- There`s no final decision about commo-rose at DICE.

- There`s closed area at DICE office where people work on unannounced project icon_wink.gif .

- Battlelog is a web-application for BF3.

 

http://battlefieldo....ally-confirmed/

 

-------------------------

 

Co do preorderów, to myślę że polskie sklepy jeszcze coś dorzucą do SaK i pakietu uzbrojenia, tym bardziej że w Ultimie nazwa produktu głosi "BF3 Edycja Limitowana + dodatki do tych wersji". Pewnie im bliżej premiery to bedą się ścigać z gram.pl na bonusy - na co liczę :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

- Hitboxes are much improved in comparison with BFBC2.

A *TU* mi pociąg jedzie :>

 

- Recoil is really hard and needs to get used to.

Killing Floor style? xD

 

 

- The closed beta test for MoH owners will be held but no word on date yet.

Bring out the open one!

 

 

- There will be ingame VOIP.

Like I do care at all xD

 

 

- The anticheat system is PunkBuster.

Oh yeah bitches! xDDDDD

 

- There are three slots for weapon customization.

Uhm....

a) luneta

b) cześć podwieszana

c) większe magazynki, Magnum etc ?

 

 

- Character customization will be up but no word on details.

"Will be up"... w sensie, że co? Że będzie? Że będzie lepiej niż BC2? xD

 

 

- BF3 will be greatly optimized. DICE is willing to optimize it for all platforms and hardware.

Nigdy nie miałem jakichś narzekań an BC2. Zawsze chodziło miodzio.

 

 

- System specs won`t be “fantastic”. They will be reasonable.

Jeżeli te co ostatnio ktoś wklejał z Was to faktycznie :)

 

- There`s no final decision about commo-rose at DICE.

Prawdę powiedziawszy jest mi to obojętne. Przyzwyczaiłem się do braku tego feature. Miło jak by było, ale puakać nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
- The closed beta test for MoH owners will be held but no word on date yet.

Bring out the open one!

O! Tyle! Nie po to wyrzucilem w błoto 129pln na tego paścia aby teraz każdy miał betę od ręki. Dla posiadaczy MoH powinna być miesiąc wcześniej - przynajmniej to by osłodziło gorycz porażki jaką była ta produkcja.
Odnośnik do komentarza

- Hitboxes are much improved in comparison with BFBC2 - sraty taty!

- There will be ingame VOIP - teraz też jest... tylko, że nie działa!

- The anticheat system is PunkBuster - porażka

- There`s no final decision about commo-rose at DICE - jeśli komunikacja znowu nie będzie działać to powinni to zrobić.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że w takim BC2 NIE DZIAŁA chociaż oficjalnie też jest ;)

 

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było wprowadzić motyw z animacją wchodzenia do pojazdu. A nie że podchodzisz i znikasz XD Ofkoz podczas wchodzenia mógłbyś zginąć lub odskoczyć, jeśli zauważysz że ktoś strjela. Dajmy na to jakieś 2-3 animacji że wskakujesz na czołg i wbijasz przez właz. Wiem wiem, marzenia :D

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że w takim BC2 NIE DZIAŁA chociaż oficjalnie też jest

Ja bym raczej powiedział, że działa, choć jest uboga. Przecież możesz najechać na medyka/assaulta i pacnąć klawisz etc.

 

 

Tak sobie pomyślałem, że fajnie by było wprowadzić motyw z animacją wchodzenia do pojazdu. A nie że podchodzisz i znikasz XD Ofkoz podczas wchodzenia mógłbyś zginąć lub odskoczyć, jeśli zauważysz że ktoś strjela. Dajmy na to jakieś 2-3 animacji że wskakujesz na czołg i wbijasz przez właz.

O! I akcje jak z Just Cause. Ako prowadzi myśliwca a Stona stoi na jego skrzydle i napierdziela z granatnika podczepianego lub innego M60 xD

Odnośnik do komentarza

Nie wyszłyby, bo nie ma battlerecordera. I nie wyszłyby bo w powietrzu jest z(pipi)ana fizyka. Próbowaliśmy z gośćmi z SFW. Z bazy w atacamie , siedząc na helce najdalej udało się dolecieć kawałek za mur bazy. Później postać już tak bardzo przeniknęła że spadła w dół :(

 

Hehe, nie byłem od podawania kawy , widać po "wysokości" w creditsach :D

Odnośnik do komentarza

Wiadomo już coś nt. tego kiedy będzie zamknięta beta? Załatwiłem sobie na testy Revo X2 ale na góra 3 tygodnie a chciałbym sprawdzić jak BF chodzi na potworze o takiej przepustowości.

 

 

Jeśli chodzi o usuwanie filmików to Chińczycy na swoim youku już znaleźli na to sposób - klipy są mirrorowane (odbite) natomiast utwory mają dodany delikatny szum (bez znaczenia przy tej jakości). Rozwiązanie to oszukuje algorytm wyszukujący (bo wiadomym, że nie zglaszają tego ludzie) i pozwala dłużej cieszyć się filmem.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Wiadomo już coś nt. tego kiedy będzie zamknięta beta? Załatwiłem sobie na testy Revo X2 ale na góra 3 tygodnie a chciałbym sprawdzić jak BF chodzi na potworze o takiej przepustowości.

nie licz na bete zamknieta tak szybko. predzej koniec sierpnia/wrzesien

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...