Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem w końcu wypróbować mapki End Game, gra zaktualizowana, wszystko ściągnięte, ale kiedy chcę łączyć z serverem to każe mi ściągnąć patcha.

 

9u7wop.png

 

podczas gdy wszystko jest aktualne. Na dwóch przeglądarkach to samo.

 

Tusku co robić?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

co oni zrobili z tym Battlefieldem? Przecież w to (pipi) w obecnej formie nie da się grać.

- na nowych mapach ludzie kampią po rogach i to dwójkami (!!!),

- co chwilę spotykam znak rozpoznawczy codziarzy - upadanie na ziemię przy zobaczeniu przeciwnika,

- przeciwnicy respawnują się dosłownie na moich plecach,

- mapy z CQ nie nadają się do gry,

- ASVAL teraz służy chyba do drapania przeciwnika po plecach,

- każdy skacze jak w CS,

- nóż jak był zepsuty tak pozostał zepsuty,

- tryb Scavenger ogranicza się do zdobycia LMG i czajenia się w rogu,

- w trybie Gun Master wyskakuję na dwóch przeciwników, jeden pada, drugiego nie mogę zabić, bo nagle przełącza mi się broń (genialne!!!),

- w wyszukiwarce oczywiście najbardziej oblegane mapy to ta podobna do BtK gdzie odstawiany jest snajper-fest (jak wziąłem MAV żeby zobaczyć co się dzieje to każdy dach był obstawiony) oraz jakiś biurowiec z CQ gdzie przy fontannach framerate leci na ryj a ludzie kładą się na doniczkach i czekają na jelenia, który wybiegnie zza rogu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie, jest problem techniczny, otóż od jakiegos czasu nie grma ponieważ moja gra wyglada tak:

http://www.youtube.com/watch?v=l7UFuj7ljDs

Nie jest to moj filmik, ale problem wyglada identycznie.

 

Gram na lapku msi ge600, pol roku temu gra dzialala dobrze, wiec argumenty, ze "za slaby komp", "chvjowa grafa" tzw. eksperci mogą sobie wsadzić.

Sciagalem juz 2 razy stery do gry, najnowsze (karta to ati radeon mobility hd 5730), obydwa podejscia zakonczyly sie fialem. Jakis szaman zna lekarstwo?

Odnośnik do komentarza

Gram na lapku msi ge600, pol roku temu gra dzialala dobrze, wiec argumenty, ze "za slaby komp", "chvjowa grafa" tzw. eksperci mogą sobie wsadzić.

Niekoniecznie i nie do końca ;p Czasem po jakimś paczu developer coś namiesza w plikach i się okazuje, że jakaś karta graficzna zaczyna mieć problemy. Więc w teorii to może być issue ;)

 

Próbowałeś pobrać "tego direvtxa"? xD

 

 

 

A tak serio:

"rozwiazalem problem odinstalowalem stare sterowniki od karty i ccc i znalazlem najnowsze 11.10 calkiem inne ma menu i funkcje ale nie na stronie amd tylko jakas inna z instalkami i wszystko ok i nawet lepiej chodzi". Też uważam ze to coś ze starami od grafy - najnowsze nie zawsze oznaczają najlepsze. Zainstaluj poprzednią wersję.

Odnośnik do komentarza

A instalowałeś stery ze strony producenta lapka? W tym przypadku MSI?

Bo typek jeden napisał:

 

 

Naprawiłem! Jako że jestem posiadaczem laptopa acer timelinex 5820TG. Pomogl u mnie format + zainstalowane od nowa sterowniki ze stronki acera.

Więc może to jakiś sposób. 

Odnośnik do komentarza

No w BC2 można było ale nie o tę grę pytałeś, więc jej nie przywołuj tutaj. W BF3 nie przypominam sobie nigdy takiej możliwości, ale miałem kilka przerw od gry więc może coś zmienili, temu pytam: "kiedyś było można" ?

 

Więc nie ma tu żadnego "dohoho super sarkazmu panie".

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...