Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ta gra ma jakieś dziwaczne ustawienia graficzne.Na full hd i low gra chodzi o 10-15 fps gorzej niż na 1650x1050(czy jakoś tak) na high.Ogólnie musiałem ściągać specjalny edytor ustawień by dało radę jakoś porządnie grać.Jak nie blokowałem framerate to jakaś tragedia była.

Odnośnik do komentarza

Mam trzy pytania do Was - w wersji na PC też jest tryb kooperacji? bo widzę w poradniku do gry, że jest 6 misji w kooperacji do przejścia, ale nie wiem czy to się tyczy tylko konsol czy na PC też one są. Jeżeli są to stają się one aktywne dopiero po przejściu singla czy jak? I czy można je przechodzić z kimś przez neta czy tylko na jednym kompie? 

Odnośnik do komentarza

Mam trzy pytania do Was - w wersji na PC też jest tryb kooperacji? bo widzę w poradniku do gry, że jest 6 misji w kooperacji do przejścia, ale nie wiem czy to się tyczy tylko konsol czy na PC też one są. Jeżeli są to stają się one aktywne dopiero po przejściu singla czy jak? I czy można je przechodzić z kimś przez neta czy tylko na jednym kompie? 

są dostępne pc

są dostępne od początku

tylko po sieci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam ze odswiezam temat ale mam "maly problem" z BF3 na PC.

Do tej pory gralem w bf3 tylko na konsoli i tam nie bylo zadnych problemow z gra sieciowa.
Zachcialo mi sie kupic podstawke i wszystkie DLC na originie i teraz ... ehhhhh

Ale pokolei
Zainstalowalem origina. Na keye.pl kupilem sobie klucz z BF3 premium.
Wszystko ladnie sie sciagnelo - ponad 30 giga.
Odpalam ikone na pulpicie z BF3 i .... odpala sie przegladarka.
Co za mozg to wymyslil?huh.gif
Niewazne.
Chce wreszcie pograc w multi wiec klikam "szybki mecz" i ... kupa.
Ciagle mam w prawym dolnym rogu informacje w stylu "nie mozna polaczyc sie z serwerem".

Nie mam koncepcji jak to naprawic.
Pomyslalem ze moze cos z siecia. Multi Bad Company 2 (tez z origina) chodzi jak zloto.
Odpalilem na probe multi CoD MW2 (steam) - zadnych problemow.
Znalazlem w sieci porty do BF3. Na wszelki wypadek odblokowalem w routerze - nic nie pomoglo.

Poprosilem znajomego zeby zalogowal sie na jakis pusty serwer BFa i probowalem do niego "wejsc".
Nadal mam "nie mozna polaczyc sie z serwerem".
WTF???

Odpalilem kampanie - gra dziala. W multi cholera jasna nie moge zagrac.
Glupie pomysly przychodza mi do glowy - moze to przez to ze uzywam firefoksa? Nie ... przeciez to bez sensu.

 

Przy pierwszym uruchomieniu oczywiscie wyskoczyla mi informacja ze Firefox chce pobrac wtyczke - sciagnalem ja i zainstalowalem.
Punkbustera tez mam zainstalowanego - Bad Company 2 go potrzebowal i BC2 w multi mi dziala, a BF3 nie. Dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...