Skocz do zawartości

POP.


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

dobra skoro w dziale rock są same chu.jowe zespoły niemalże to postanowiłem założyć temat o popie. jak wiadomo wśród forumowiczów mamy fanów takiego spice girls czy też sporą reprezentacją wielbicieli lady knagi. lecimy z tematem:

 

http://leakthat.com/?p=74

 

drugi singiel z nowego albumu perry, california gurlz z cukierkowym pimpem snoop doggiem jest już mega letniakiem i oficjalnym kandydatem do miana hita tego roku, ale ten numer też jest super.

 

http://leakthat.com/?p=6

 

nowy numer gagi. cały zasr.any jest auto-tunem i nie wiadomo gdzie trafi, ale jak dla mnie jest całkiem spoczko.

 

 

densowy remix love game gagi. jest (pipi)nięcie. gościnnie w refrenie dograł się marylin manson (serio!). pasują do siebie, z resztą już dawno to przewidziałem, że do takiej współpracy dojdzie kiedy nazwałem gagę "marylinem mansonem popu".

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Ja sobie słucham Ladyhawke, Florentyny, MGMT oraz Cut Copy. Bardzo dobry, inteligenty pop jeden więcej, jeden mnie electro. Pop nie musi się równać amerykańskim produkcjom na top listy. Ja podtrzymam ten temat dobrym popem haha.

 

Z albumu Empire of the Sun tylko trzy utwory są fajne reszta mocno średnia.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

spice girls pierwsze dwie płyty

połowa pierwszej płyty lady gagi

kelis

basement jaxx

Niektore madonny

Michael jackson- all

 

 

To sa tuzy dobrego popu.

Oczywiscie królowe to spice girls, leci wannabe albo naked i nie przeszkadza nawet takiemu fanowi hałasu jak ja.

Odnośnik do komentarza

ja lubie The Bloodhound Gang. Mogliby wydac nowy album, banda leni.

 

Slucham sobie tez roznych innych rzeczy podchodzacych pod POP, ale mam tendencje taką, że słucham ich zanim jeszcze pozna sie na nich showbiznes, jak np 3OH3, ktore znalem juz z ok. 16 lat temu.

 

wiem, fajnie mi.

Edytowane przez zduniacz
Odnośnik do komentarza

bloodhound gang to chyba jednak zespół rockowy, chociaż... oni to chyba nie wiedzą czy chcą być dobrą kapelką rockową z jajcarskimi tekstami czy kabaretem. albo mają wyje.bane. 3OH3 to mi wyglądają na spoko gości co to z premedytacją zarabiają kupę hajcu robiąc popowe hity. no, ale podoba mi się ich numer z katy perry (choć występ katy chu.jowy) i kawałek z ostatniego albumu lil' jona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...