Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Oby tylko DLC nie były jakimś wyciętym fragmentem singla. Jakieś wyzwania i nowe mapy w trybie challenge, do tego skiny postaci mogą być.

Skoro już kończą też pracę nad DLC to wiadomo, że wycięte. Oby tylko nie było tak, że jakiś wątek nagle się urywa i jak chcesz dowiedzieć się co dalej to kup DLC. A tak poza tym plotki mówią, że w jednym z DLC mają być nowe misje dla Catwoman (i jakoś właśnie śmierdzi mi to tym, że będą to misje wycięte z gry).

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=1HymUE3_I5g

 

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę jak wielkie jest to Arkham City, wyspa z pierwszej części wypada przy tym blado. Znalezienie samemu wszystkich "pytajników" od Człowieka Zagadki będzie nie lada wyzwaniem.

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Miasto wygląda masakrycznie, jest bardzo szczegółowe, a animacja płynniutka. Świetny jest ten patent z wydłużaniem szybowania + główne misje oznaczone symbolem nietoperza. Riddler na bank znowu pod koniec rozwiązanych zagadek będzie sugerował, że na pewno korzystało się z netu, jak to było w AA. ;] W ogóle jak tak patrzę na tą walkę, to widać od razu, że Batman jeszcze szybciej radzi sobie z oprychami niż poprzednio, i czuć tą przewagę nad pionkami. Jeszcze 3 tygodnie oczekiwania na killera.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=1HymUE3_I5g

 

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę jak wielkie jest to Arkham City, wyspa z pierwszej części wypada przy tym blado. Znalezienie samemu wszystkich "pytajników" od Człowieka Zagadki będzie nie lada wyzwaniem.

Wersja na PS3 była prezentowana? Bo trzeba przyznać, że to wygląda niesamowicie ładnie.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Kusi mnie żeby zajrzeć w ten spoiler ;p A jakie niby to dlc, jakieś dodatkowe mapki do challengy?

 

Btw ten film pokazujący miasto zaskoczył mnie totalnie. Raz, że myślałem, że miasto będzie mniejsze a już na tym filmiku widać, że będzie ogromne. Poza tym myślałem, że będzie gorsze, potraktowane po macoszemu jak w Infamusach a zapowiada się ekstra. Jak prawdziwy sandbox - otwarty świat ;]

 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że szykuje się sequel idealny. Jak swego czasu U2 a kto wie może w tym roku to Gacek pokona Drake (zemsta za 2k9) ;p.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...