Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

czy do tego złotego trofeum perfect knight 2.0 musze mieć wszystkie trofea i zagadki enigmy dla batmana ? chodzi o to, że dla batmana jest 400 i dla catwomen 40, ale licznik mają wspólny, dzięki czemu uzbierałem 400 wraz z trofeami dla catwomen i mogłem zakończyć misje enigmy z zakładnikami. teraz nie wiem, czy to 400 wystarczy mi do tego trofeum czy jednak musze mieć wszystko dla batmana. po co są te levele za expa po wykupieniu wszystkich skilli ? mam teraz 40-ty.

Odnośnik do komentarza

Levelu to chyba jeszcze nikt nie rozgryzł. Sam miałem ponad 80, niektórzy przekroczyli dawno setkę i nadal mogli nabijać. Raczej jest to dla zabawy, w końcu przydupasy Two-Face'a, Strange'a itd ciągle się respawnują, więc można obijać im ryje do woli.

 

Do trofika powinno wystarczyć 400, bo to głównie chodzi o to by zakończyć quest Riddlera. Oczywiście musisz też zaliczyń ng+ i tam znowu zrobić zadania poboczne (na szczęście nie trzeba znowu zbierać zagadek), do tego Batmanem musisz zrobić wszystko w czalendżach (walka, łowca, kampanie).

Odnośnik do komentarza

Ja to robiłem z jednej z wież w dzielnicy przemysłowej, a leciałem nad wodą w kierunku komisariatu. Wcześniej można się jeszcze rozpędzić za pomocą linki o ile masz już odpowiedni gadżet za przejście misji AR. Nie jest to trudne, wystarczy trzymać odpowiedni balans i czasem delikatnie pikować i znowu się wznosić.

Odnośnik do komentarza

Już nie wspominając o tym, że to i tak będzie potrzebne do zdobycia kilku zagadek. Np fizycznej by typa na krawędzi dachu trafić właśnie za pomocą boosta. Albo w okolicach Wonder City trzeba użyć boosta, by Batman przebił się przez drewniany sufit, bo to jedyny sposób na dostanie się do jednego z ukrytych znaków.

Odnośnik do komentarza

Sam kilka tygodni temu szukałem info - prawdopodobnie nie - mieli to naprawić ale chyba do tej pory nic nie ruszyli w tej sprawie.

Save z premierowej edycji działa z wersją z PSS ale już z GotY wg. FAQ nie:

 

GAME OF THE YEAR EDITION (GOTY)[/u]

 

Will my save files for the regular version of Arkham City work with the GOTY edition?

PS3 save files will not be compatible but Xbox 360 saves are compatible

http://community.bat...e-Technical-FAQ

 

Za parę dni (może nawet jutro) sam to sprawdzę - zamówiłem sobie GotY - taniej wyszło niż bym kupił Robina, Nightwinga i HQ Revenge osobno na PSS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...