Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Grapnel Boost to podstawa w eksploracji w tej grze. Nie wiem jak można grać bez niego. Poważnie, weź to ogarnij i korzystaj z zaj.ebistego latania bez zatrzymywania się ;)

 

Pod warunkiem że ktoś chce na 100% grę przechodzić,gra mi się podobała,ale nie aż tak bardzo by się z platyną męczyć.

Odnośnik do komentarza

dobra. jest platyna. teraz nie wiem co dalej z dlc. jak mam kupować oddzielnie, to wezme tylko harley, skoro save jest niekompatybilny z goty. wziął bym goty pod warunkiem, że dlc moge normalnie grać bez save z ukończonym story.

 

btw. jednak do perfect dark knight potrzeba było 400 dla batmana (musi być 100% w statsach), sam znalazłem 396, cztery z internetu, a konkretnie to 1 - kryjówka zazsa , 2 - wysoko na kracie w lokacji z jeziorem w muzeum, 3 - w metrze w otwartym pomieszczeniu z wagonami (szukałem źródła prądu do bataranga a wystarczyło strzelić paralizatorem lol), 4 - zagadka w mili rozrywki gdzie trzeba zrobić zoom na wyspe arkham (nie było tego na mapie). ale i tak jestem z siebie dumny, między innymi sam wpadłem na to że można detonować żele pojedyńczo :]

 

no i szacun dla tych co rozpracowali wszystkie predatorki sami, ja do dwóch nie miałem cierpliwości

 

tak wogle to gierka wskakuje do mojego top3 generacji, obok U2 i deusa <3

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Odpalisz, ale tylko te mapki, które dostajesz w pakiecie Robina i Nightwinga + inne DLC o ile masz. Resztę trzeba odblokować. Z drugiej strony i tak będziesz wtedy startował postaciami bez jakichkolwiek modyfikacji. Co też trzeba odblokować Batmanem.

 

A co do HQR to po kupieniu do normalnej wersji bez problemu da się odpalić z menu. Jest tylko komunikat, by grać po skończeniu normalnej gry, bo zdradza fabułę.

Odnośnik do komentarza

Warner zarejestrował takie domeny

 

arkhamuniverse.com (Arkham Universe)

batmanarkahmuniverse.com (Batman Arkham Universe)

batmanarkhamarises.com (Batman Arkham Arises)

batmanarkhambegins.com (Batman Arkham Begins)

batmanarkhamdarkknight.com (Batman Arkham Dark Knight)

batmanarkhamknight.com (Batman Arkham Knight)

batmanarkhamlegend.com (Batman Arkham Legend)

batmanarkhamlegends.com (Batman Arkham Legends)

batmanarkhamnight.com (Batman Arkham Night)

batmanarkhamorigins.com (Batman Arkham Origins)

batmanarkhamstories.com (Batman Arkham Stories)

darkknightarkham.com (Dark Knight Arkham)

dcarkhamuniverse.com (DC Arkham Universe)

dcarkhamverse.com (DC Arkhamverse)

thearkhamuniverse.com (The Arkham Universe)

 

 

Teraz tylko pozostaje czekać na zapowiedź kolejnej wyjebanej części.

Odnośnik do komentarza

Przy systemie walki z Batmana coop się nie sprawdzi, a przynajmniej nie wyobrażam sobie tego. Co jeśli obaj gracze przykładowo za cel wybiorą sobie gdzieś typa z lewej, wtedy jeden z nich straci nabite combo, a przecież na tym opiera się walka, by płynnie i dynamicznie przechodzić od jednego przeciwnika do drugiego. Przy dwóch bohaterach zrobi się totalny chaos.

Odnośnik do komentarza

niech zrobią prequel Arkham Asylum na next geny(ucząc sie w pełni wykorzystać ich moc a następnie niech zrobią Arkham City/World wyciskając siódme poty z maszynek jak ma to miejsce teraz.

 

p.s

Te wirtualne treningi były całkiem łatwe jednak Zwyrol i jakoś nie sprawiły mi jednak problemów:)

 

Jak w walce łatwo podbić combo nie "zabijając" przeciwników, jakoś gadżetami czy cuś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...