Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka nowości - ciekawostek z PAX 2011 odnośnie VA i nie tylko:

 

-The Uncharted games really inspired Ken Levine while working on BioShock Infinite.

 

-Few of the dramatic sequences in BioShock Infinite are not truly scripted. BioShock Infinite has a system that watches for cool opportunities to introduce dialogue sequences, so the game’s story will evolve differently for every player.

 

-At least one scene in the game was not originally planned for the game, but was pieced together using ad libs and extra lines from other recording sessions.

 

Więcej na stronie http://www.gameinfor...el-details.aspx

 

A tutaj filmik z całej konferencji http://www.gamespot....tml?sid=6331551

 

Ciekawie brzmi podpunkt o Uncharted pewnie chodzi o wygląd Bookera który przypomina Drake ;p

 

PS. Pani (Courtnee Draper) podkładająca głos pod Eli niczego sobie ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

TGSowy trailer. W sumie nic nowego, ale można usłyszeć jak brzmi japoński dubbing ;) :

http://www.youtube.com/watch?v=xXfgf1gAhs0&feature=player_embedded

 

I można założyć, że trailer jest zrobiony z gameplay'u z PS3 - przez chwilę pojawia się przycisk R1. Jak dla mnie grafika bardzo dobra (w ogóle wiadomo, że nie grafika w Bio się liczy).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Przecież oprawa jest lepsza niż w COD, czy BF3 na konsolach.

No co ty, jakaś gra ma grafikę ładniejszą od CODa? No niemożliwe :P

 

A tak na serio, to czy ja powiedziałem, że grafika jest brzydka czy coś? Nie, jest bardzo ładna (tym bardziej, że jest to tytuł multiplatformowy i z duży otwartymi przestrzeniami), ale nie jest to opad szczeny (bo to tylko serwuje U3 (w singlu) albo BF3 na PC).

Odnośnik do komentarza
kto u nas wydaje tą grę? liczę na polskie napisy

To lepiej nie licz :P Nawet na PC premierowe wydania były po angielsku, dopiero po jakimś czasie Cenega wydawała patcha polonizującego. Zresztą i tak lepiej byłoby grać bez niego. Przykłady z BioShocka 1 i 2: Rosie = Uszatek, Splicer - Genofag, a to podobno nie jedyne kwiatki.

Odnośnik do komentarza

Cenega spolonizowała DE HR, teraz Batman AC będzie po polsku więc może wrzucą napisy PL.

 

Gra wygląda świetnie, grafika w Bioshock 2 już się zestarzała. Tutaj mamy inne środowisko i styl, a graficznie na pewno będzie to czołówka, ale raczej tej gry nie porównywałbym z BF3.

Odnośnik do komentarza
Bioshock 2 już się zestarzała

W którym miejscu? :o BioShock i BioShock 2 nadal wyglądają genialnie. Może nie są to fajerwerki, ale niesamowity design plus świetne efekty związane z wodą w zupełności wystarczą. Może jedynie modele postaci mogłyby być lepsze, ale poza tym te gry nadal są po prostu piękne.

Odnośnik do komentarza

Cenega spolonizowała DE HR, teraz Batman AC będzie po polsku więc może wrzucą napisy PL.

 

Gra wygląda świetnie, grafika w Bioshock 2 już się zestarzała. Tutaj mamy inne środowisko i styl, a graficznie na pewno będzie to czołówka, ale raczej tej gry nie porównywałbym z BF3.

 

Ale BF3(konsolowy) nie wygląda na żaden wyznacznik oprawy, chociaż nie wiem jak będzie się prezentować cała gra, ale po tym co pokazują do tej pory wygląda to tylko dobrze i nijak się ma do nadmuchanego hype'u. Bioshock będzie zachwycał designem i rozległymi przestrzeniami i już w tym momencie robi to wrażenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W którym miejscu? :o BioShock i BioShock 2 nadal wyglądają genialnie.

 

Moim zdaniem, braki w AA, oświetleniu i geometrii obiektów już trochę dają znać, ale to tylko na moje oko.

 

BF3 ma zniszczenia i więcej akcji na ekranie. Infinite wygląda świetnie, ale to trochę inna para kaloszy. Zobaczymy jak będzie faktycznie wyglądać na konsolach. Gameplay z E3 pochodził z PC, ale miał przyciski z 360. Filmik z PS3 wygląda tak samo (wiadomo są przyciski z DualShocka ;P).

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

To znaczy z tym się zgodzę, ale w sumie nigdy specjalnie mi to nie przeszkadzało w BioShocku. Już w sumie o tym pisałem, ale dla przykładu Modern Warfare postarzał się w moich oczach strasznie, ale za to na pierwszego Bio ciągle patrzę tak samo - zbyt dużo jest tam elementów, które zabijają nawet dzisiaj, żeby reszta mogła je w jakikolwiek sposób zdominować ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kolejne dzienniki, tym razem na temat dwójki głównych bohaterów (a właściwie osób stojących za stworzeniem Booker'a i Elizabeth).

http://www.youtube.com/watch?v=8fC6GJ4tbR0

 

Mam nadzieję, że Irrational Games nie każe na czekać do końcówki przyszłego roku, tylko B:I zadebiutuje już w pierwszej połowie 2012 :) .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

W PE była data 2 kwartał 2012.

Akurat PE jest słabo wiarygodnym źródłem jeśli chodzi o daty premier (czasami taki datami tam rzucają, że śmiech na sali). W ogóle o ile pamiętam to jak był ten ekskluzywny wywiad i gameplay dla GT.TV, to nawet wtedy Levine nie chciał sprecyzować czy pierwsza czy druga połowa roku (choć trzymam kciuki za tą pierwszą ;) ).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...