Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Cenega wydaje chyba Bajoszoka, narazie nic nie ma oficjalnie podanego, ale obstawiam ze nie bedzie tłumaczone na POL woogle ew napisy do wersji PC a tak to bedzie olewka konsolek. takie gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Niezłe, a ja tylko dodam, że inspiracją dla tego rollercoastera był Metroid Prime Corruption. Tam w podobny sposób się przemieszczało.

 

Wydaje mi się że był podobny patent jeszcze wcześniej. jak znajde to zarzuce. jakiś shooter wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza

A z innej beczki zwróciliście uwagę na moment w którym Eli próbuje uleczyć konia. I "otwiera ulicę z nadjeżdżającym samochodem" jaki film grają w kinach?

Hehe nice, jestem ciekaw czy to tylko taki easter egg czy wskazówka do roku, "czegoś". W końcu to Bioshock kopalnia smaczków jakby ktoś przeoczył to link (chociaż ciężko tego nie zauważyć):

 

http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/713953/bioshock-infinites-revenge-of-the-jedi-poster-nugget-from-the-net/

Odnośnik do komentarza

Niezłe, a ja tylko dodam, że inspiracją dla tego rollercoastera był Metroid Prime Corruption. Tam w podobny sposób się przemieszczało.

 

Wydaje mi się że był podobny patent jeszcze wcześniej. jak znajde to zarzuce. jakiś shooter wydaje mi się.

 

Dla mnie pierwsze skojarzenie to od razu Metroid. tutaj np jest to pokazane 2:55

 

 

 

Btw ciekawe jak w tej części zostaną wyjaśnione plazmidy i moce Elizabeth. W końcu ta zabawa w boga doprowadziła do degeneracji Rapture.

Odnośnik do komentarza

Mnie hype na jedynkę ominął, dwójka nie jarała mnie już prawie zupełnie (plazmidy z dwóch rąk naraz i te wszystkie siostry itd. - moim zdaniem, przegięcie) więc B:I też na początku z miejsca odrzuciłem. Natrafiłem na hyperze na ten gameplay gdzie Booker spada coraz niżej... - MIAZGA. Nie wiem co prawda na ile to skrypt, a na ile rozgrywka, ale np. te pola i trawa gdzieś daleeeko na dole wygląda cudnie, potem to spowolnienie i kwiaty wokół nas i co chwilę zmiana tempa akcji, a oglądałem ledwie 1.5 minuty!!! Gra póki co mnie niszczy po całości, dobrze, że nie wychodzi w tym roku, bo za dużo już tego :teehee:

 

A takie pytanie mam do weteranów serii: czy 1 i 2 częśc robiły inne studia? I czy BioShock przez te parę lat się nie zestarzał za bardzo? Bo w jedynkę chętnie bym zagrał, są świetne ceny, ale nie wiem, w zanadrzu mam jeszcze parę gierek do nadrobienia

Odnośnik do komentarza

A takie pytanie mam do weteranów serii: czy 1 i 2 częśc robiły inne studia? I czy BioShock przez te parę lat się nie zestarzał za bardzo? Bo w jedynkę chętnie bym zagrał, są świetne ceny, ale nie wiem, w zanadrzu mam jeszcze parę gierek do nadrobienia

 

Nie zestarzał się, to nadal absolutna czołówka najlepszych gier tej generacji.

Odnośnik do komentarza

A takie pytanie mam do weteranów serii: czy 1 i 2 częśc robiły inne studia? I czy BioShock przez te parę lat się nie zestarzał za bardzo? Bo w jedynkę chętnie bym zagrał, są świetne ceny, ale nie wiem, w zanadrzu mam jeszcze parę gierek do nadrobienia

Jedynke tworzyło Irrational Games, czyli to studio, które pracuje nad Infinite. Dwójkę robiło 2K Marin.

Odnośnik do komentarza

"Te parę lat" - heh, dobre :D Nie przesadzajmy znowu, to TYLKO 4 lata, a nie jest to nie wiadomo jaki okres. BioShock mógłby bez problemu walczyć o miano najładniejszej gry z wychodzącymi teraz nowościami. Dla przykładu Modern Warfare zestarzało się bardzo, a to ten sam rocznik.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...