Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze że przesunęli bo tyle ciekawych premier na jesień wychodzi,że kasy by nie starczyło.

 

I teraz,liczę po cichu że w miejsce B:I wskoczy Gta V i wszyscy będą zadowoleni ;)

 

Chyba żartujesz, Bioshocka żadna gra nie zastąpi. W sumie to inni producenci mogą odetchnąć, bo łatwiej im gierkom będzie teraz walczyć o tytuł gry roku. ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Niespodziewanie, Irrational Games przyjęło na swój organizm cztery, mocne ciosy w postaci odejścia kluczowych pracowników tej firmy jeszcze w trakcie prac nad Bioshockiem Infinite. Gdyby to byli zwykli pracownicy, może strata nie byłaby tak dotkliwa, ale ekipę opuściły bardzo ważne z punktu widzenia tworzenia gry osoby...

Zespół opuścili:

Tim Gerritsen - reżyser produkcji

Nate Wells - art director, który odpowiada za styl Bioshocka

Oprócz tego z Irrational odeszli design manager, który powędrował do Sucker Punch, oraz starszy designer systemu, który powędrował do Harmonix. Mimo zapewnień Irrational, że nie wpłynie to na pracę nad Bioshockiem, to można lekko się zaniepokoić.

http://www.ps3site.pl/tworcy-bioshocka-traca-4-najwazniejszych-pracownikow/121654

Odnośnik do komentarza

Gadanie że nie odbije się to na jakości produktu nie zaskakuje, no bo niby co mają powiedzieć - "Odeszło od nas kilka kluczowych osób, jesteśmy w (pipi)e, nie wiemy czy damy radę"?

 

Tak naprawdę to nigdy się nie dowiemy w jak dużym stopniu odejście tych ludzi będzie miało wpływ na grę, bo nigdy nie zobaczymy gry tworzonej od A do Z razem z tymi ludźmi.

 

Trochę zafilozofowałem, ale brzmi to chyba logicznie. Martwić się jednak nie mam zamiaru, bo wierzę że w przypadku Infinite oceny jakości będą jedynie w przedziale "za(pipi)i.ste" do "arcydzieło" ;)

Odnośnik do komentarza

Gra ma sporo problemów (z singe playerem również), a Levine niezbyt dobrze zarządza całym projektem

 

http://kotaku.com/5933119/bioshock-infinite-update-multiplayer-modes-cut-gears-maestro-joining-should-fans-worry

 

ponoć sam pokaz na E3 2011 to była wydmuszka. Poza pokazanym demem nie mieli zbyt wiele zrobionego i ciężko im pierwotną wizję wcielić w grze.

 

nie zdziwię się jak będzie kolejne przesunięcie premiery

Odnośnik do komentarza

W ogóle WTF ;/ parę dni temu pisałem, że wkurza mnie cisza odnośnie nowego BIO. Że liczę na Gamescom a dzień później jakieś cyrki wychodzą...

Nie na takie newsy liczyłem :( mam nadzieję, że nowemu Bioszokowi nic jest.

 

Chociaż teraz boję się, że gra raczej bankowo wyleci z lutego...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A jednak gra żyje, za tydzień nowy zwiastun.

 

http://www.cdaction.pl/news-29241/bioshock-infinite-nowy-trailer-w-przyszlym-tygodniu-zdecyduj-o-jego-zawartosci.html

 

 

O BioShock Infinite dość długo było cicho. Milczenie zostanie jednak już wkrótce przerwane – w przyszłym tygodniu opublikowany zostanie nowy trailer gry. Co ważne – to, co zobaczymy na zwiastunie zależy od graczy.

 

Super.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...