Skocz do zawartości

Bioshock: Infinite


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wiadomo, że będzie wyglądać świetnie - widać, że korzystają z najnowszych rewizji UE3, a co ten silnik potrafi na konsolach widać po Gears of War 3 + ryjący beret design. Cały ten klimat miażdży, panowie z IG to istni masters of Bioshock :) Mam nadzieję, że każdy kolejny będzie robiony tylko przez nich i aż strach pomyśleć jakie mogą mieć już pomysły na kolejne części. Dla takich gier człowiek gra.

Zgodze się, że IG to ludzie, którzy jak nikt inny tworzą Bioshocka i mają niesamowite pomysły. Z drugiej jednak nie chciałbym offtopować ale 2K Marin również stworzyli kawał świetnego Bioshocka. Dwójka choć nie tak genialna jak jedynka, stara się trzymać dzielnie jej poziom i wprowadza ciekawe nowości. Gra świetna jako przedłużenie wizyty w Rapture.

 

Tutaj z drugiej strony Columbia urzeka od pierwszych chwil. Jest pięknie wykonana, z dużą ilością detali i kapitalnymi pomysłami. To co potrafi UE3 na konsolach to dobrze podkreśliłeś, pokazują Gearsy. Świetny silnik, z charakterystyczną oprawą, a do BioShocka nadający się idealnie.

 

Nie gralem nigdy na Piecu padem, ale czy po podpieciu pada od x-a do pceta w grze pojawiaja sie xboxowe ikony ? :whistling:

W większości gier, które obsługują pada z X360 tak jest ;)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Przecież sama grafika ma tam drugorzędne znaczenie. Wiadomo, że na konsolach będzie gorzej, ważne by nie było spadków animacji i rąbki nie kuły w oczy. Najważniejsze jest to, że reszta rządzi (desing, klimat, postacie, fabuła, świat gry, przywiązanie do najmniejszego szczególiku).

Odnośnik do komentarza

Rozszerzony wywiad z Kenem na temat dema E3 i w ogóle B:I -> http://www.gametrail...extended/717106

 

P.S. A co do tego jeszcze dema, a właściwie końcówki dema, to nie wiedziałem, że te ptaszysko będzie takie... "ludzkie".

 

Edit: Sorry, to jest to samo co wyżej Słupek wrzucił (myślałem, że wrzucił sam gameplay). Sorry.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Rozszerzony wywiad z Kenem na temat dema E3 i w ogóle B:I -> http://www.gametrail...extended/717106

 

P.S. A co do tego jeszcze dema, a właściwie końcówki dema, to nie wiedziałem, że te ptaszysko będzie takie... "ludzkie".

 

Edit: Sorry, to jest to samo co wyżej Słupek wrzucił (myślałem, że wrzucił sam gameplay). Sorry.

 

Tak samo było z Big Daddym.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

obejrzałem sobie ten gameplay no i musze przyznać wygląda extra. dobry pomysł na osadzenie akcji w powietrzu, główny "stalker" tez fajny. jedyne co narazie mnie zastanawia to to czy poradze sobie z taką iloscią akcji naraz, kolo skacze, strzela, unika rakiet, tutaj jakis skrypt tam skacze po rollercosterze, ja sobie z tym nie poradze T_T za duzo dla mnie tego.

:potter:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

obejrzałem sobie ten gameplay no i musze przyznać wygląda extra. dobry pomysł na osadzenie akcji w powietrzu, główny "stalker" tez fajny. jedyne co narazie mnie zastanawia to to czy poradze sobie z taką iloscią akcji naraz, kolo skacze, strzela, unika rakiet, tutaj jakis skrypt tam skacze po rollercosterze, ja sobie z tym nie poradze T_T za duzo dla mnie tego.

:potter:

 

 

 

Haha nic nie pisałem ale odniosłem podobne wrażenie ;] To znaczy jestem ciekaw ile tutaj zasługa reżyserki/obcykanego kolesia który gra czy może naprawdę aż tak grubo będzie akcja wyglądać. Przecież ile minut tutaj walczymy to raz a dwa na ilu terenach. Nie ma tak, że jest jakiś mały obszar i wrogowie do wybicia tylko co chwilę zmieniamy miejscówki + do tego dochodzą skrypty i inne atrakcje o których wspomniałeś ;] Grubo!

 

A odnośnie ptaszyska też szczerze mówiąc nie wiedziałem, że będzie taki ludzki (imo nieźle schizowy). Ale podoba mi się to, końcówka nieźle według mnie miesza.

Co łączy Elizabeth z ptakiem, czemu się go tak boi, po co Elizabeth ptakowi, jak to wszystko się potoczy-rozwinie.

 

Fabuła zapowiada się genialnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

gdzie tu czas na penetrowanie lokacji, podziwianie smaczków, szukanie znajdźków, bioshock 1/2 był bardzie survivorowy tutaj widze mamy rozpierduche na całego.

edit wiadomo na czym to było "puszczane"? x360/pc/ps3? napewno bylo grane na padzie bo to widać :geek:

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Brak większego aliasingu rzeczywiscie wskazuje na to że to może być wersja PC. zresztą, taką wersje PC przyjme ^^

 

Jednak sie przekonałem do designu Elizabeth, i ogólnie jej postaci. Jest taka głupkowata czasami jak Repunsel (?) z tangled, co dopiero wyszła do świata zewnetrznego.

 

Coś wiadomo o głownym bohaterze ? był to miejscowy, czy przypadkiem trafił do owego miejsca "just on time" :D ?

Odnośnik do komentarza

Gameplay świetny, ale niektórzy to się tak podniecają, jakby to był pierwszy, jakikolwiek pokaz gry. Mieliśmy już gameplay 10 minutowy rok temu, więc nie wiem czemu niektórzy srają pod siebie po tym filmiku. Nie było na nim nic niespodziewanego, tylko po prostu ulepszone to, co widzieliśmy w zeszłym roku.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

http://www.viddler.com/explore/sceablog/videos/1954/

gameplay z PS3 (no chyba że tylko obrazki buttonów podmienili na PC ;)), wygląda tak samo dobrze.

 

Niesamowicie się ta gra zapowiada, a akcji jest na prawdę dużo. Jakby nie patrzeć BS1 był w miarę liniowy, nastawiony na poznawanie fabuły i świata, a ta gra zapowiada się na freeroam i nieustanną akcję, ciekawi mnie jak rozwiążą prowadzenie fabuły i akcji.

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

http://www.viddler.com/explore/sceablog/videos/1954/

gameplay z PS3 (no chyba że tylko obrazki buttonów podmienili na PC ;)), wygląda tak samo dobrze.

Kurde, sądzicie, że film od Sony mógłby być naciągany? FIlm PC z buttonami PS3? Jeżeli tak to lipa, ale jeśli nie to napawa to zaje.biście optymistycznie :)

Odnośnik do komentarza

http://www.viddler.com/explore/sceablog/videos/1954/

gameplay z PS3 (no chyba że tylko obrazki buttonów podmienili na PC ;)), wygląda tak samo dobrze.

 

Niesamowicie się ta gra zapowiada, a akcji jest na prawdę dużo. Jakby nie patrzeć BS1 był w miarę liniowy, nastawiony na poznawanie fabuły i świata, a ta gra zapowiada się na freeroam i nieustanną akcję, ciekawi mnie jak rozwiążą prowadzenie fabuły i akcji.

 

Wygląda to tak samo dobrze, będzie jedna z najładniejszych gier na pewno. Battlefield 3 pokazany na konsolach się chowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

http://www.viddler.c...og/videos/1954/

gameplay z PS3 (no chyba że tylko obrazki buttonów podmienili na PC ;)), wygląda tak samo dobrze.

 

Niesamowicie się ta gra zapowiada, a akcji jest na prawdę dużo. Jakby nie patrzeć BS1 był w miarę liniowy, nastawiony na poznawanie fabuły i świata, a ta gra zapowiada się na freeroam i nieustanną akcję, ciekawi mnie jak rozwiążą prowadzenie fabuły i akcji.

 

Wygląda to tak samo dobrze, będzie jedna z najładniejszych gier na pewno. Battlefield 3 pokazany na konsolach się chowa.

 

+1 to samo chciałem napisac tylko bałem się ciezkiego ostrzału :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...