Skocz do zawartości

Catherine


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

No i skończyłem pierwsze podejście. Dostałem zakończenie chyba najlepsze możliwe dla Katherine, bardzo fajne i takiego się spodziwalem :D Robię teraz drugie podejście też na szybko na normal, żeby tam gdzie nie mam złota je nabić. Tutaj musze zauważyć, że np grając na normal jak ma się złoto za dany level to można zrobić Skip do następnego :)

 

Po tym przejściu zacznę grę na Hard...

 

Aha i jako tako new game+ nie ma z opcji w menu, ale jak się zrobi new game to zachowane są wszelkie statystyki z poprzednich rozgrywek, oraz muzyczki w jukeboxie. Szkoda troszkę, bo spodziewałem się jakiegoś theatre do przeglądania filmikow itp itd.

 

EDIT ODNOŚNIE POSTA WYŻEJ:

Play-Asia?

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Zacznij robić złoto na hardzie, oszczędzisz sobie czasu jeśli zamierzasz platynować grę :).

Przez ostatni tydzień-półtorej męczyłem się z dwoma ostatnimi wieżami trybu babel. Było makabrycznie, po pracy siadałem i siedziałem do 2-3 rano jak prawdziwy nerd ale udało się. Zostały mi tylko trzy trofea za rapunzela (to będzie chyba banał w porównaniu do reszty) i zdobędę platynkę. Nie myślałem, że mi się to uda.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Hehe spoko Ping, Normal był tak łatwy za drugim razem, że na jednym posiedzeniu zrobiłem 4 brakujące złota, więc dużo czasu nie zainwestowałem. Teraz robię na hard... pierwszy stage'a już za mną :D

 

Jedno co mnie zastanawia to odnośnie wyborów i jak one wpływają na rozgrywkę...

 

 

W drugim podejściu brałem odpowiedzi tak, że jestem prawie przy końcu paska czerwonego, a Vincet w dniu 6 czy 7 i tak zadeklarował, że chce być z Katherine wtf :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja wbiłem bez problemu... musisz odpowiadać na wszystkie smsy, i w niektórych przypadkach tak, że Katherine albo Catherine ci odpiszą i znowu możesz odpisać :)

Dokładnie, trzeba wybierać odpowiednie opcje dialogowe, żeby wiadomości się ciągnęły dalej. Najlepiej skorzystać z jakiegoś opisu.

Odnośnik do komentarza

Pojawił się już pre-order europejskiej edycji Catherine na Amazon.uk:

http://www.amazon.co...15648044&sr=8-1

Cena całkiem fajna, ale wstrzymam się, może będzie jakaś fajna edycja specjalna.

 

Cena fajniutka, ale ja poczekam, i a nóż zaskoczą nas inną kolekcjonerką, niż tą jakiej jestem posiadaczem...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak podało Index Corp. ,Catherine sprzedało się w ilości 500 tys sztuk na całym świecie:

http://www.siliconera.com/2011/10/19/catherine-is-a-big-hit-for-index-with-500000-copies-sold-worldwide/

Nic tylko pogratulować tak dobrego wyniku i życzyć równie dobrych wyników przy następnych tytułach od Atlus.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...