Skocz do zawartości

Catherine


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dotarła dzisiaj.... wróciłem z pracy i dopiero teraz miałem czas włożyć płytkę w konsolę :) Właśnie jestem na wyborze new game, wybiorę Hard i zobaczę jak będzie ;p

 

Wracam do gry, a raczej... zaczynam grę ^^;;

 

EDIT:

Jedno mogę już powiedzieć, artbook nie zachwyca, a OST to tylko te parę utworów przeróbek np. Beethoven - Symphony No. 5 In C Minor "Fate" 3rd Movement, czy Bach - "Little" Fugue In G Minor .....

Edytowane przez sakiu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do mnie dotarła dzisiaj.... wróciłem z pracy i dopiero teraz miałem czas włożyć płytkę w konsolę :) Właśnie jestem na wyborze new game, wybiorę Hard i zobaczę jak będzie ;p

 

Wracam do gry, a raczej... zaczynam grę ^^;;

 

EDIT:

Jedno mogę już powiedzieć, artbook nie zachwyca, a OST to tylko te parę utworów przeróbek np. Beethoven - Symphony No. 5 In C Minor "Fate" 3rd Movement, czy Bach - "Little" Fugue In G Minor .....

Niby nic wielkiego ale jak za darmo to i tak fajny dodatek. Tak szczerze to lepsze takie gratisy niż śmieci jakie dają do różnych edycji "limited" i "collectors" ...

Odnośnik do komentarza

Ok mam 15h na liczniku i jestem przed 9 tym dniem, który jest chyba ostatni.

 

Pierwsza rzecz jaką musiałem zrobić to zmienić sobie poziom trudności z hard na normal, gdyż gra na hard jest bardzo i to bardzo trudna, a mam teraz mało czasu na męczarnie i wolałem przejść na normal troszkę szybciej :) Poziom trudności można sobie zmieniać i tak do woli w trakcie gry, ale tylko w barze. Tam też odbywa się cały social life, odbieranie telefonów, smsów, wysyłanie odpowiedzi itp itd. Dialogi są naprawdę fajnie napisane, a podkład amerykański bije wszystko co do tej pory Atlus wydał! Ścieżka angielska jest po prostu super ^^. Wracając do dialogów... są bardzo fajnie napisane i można się też nieźle pośmiać na sytuacje jakie tam zachodzą, widać tutaj właśnie poziom podkładu głosów, o którym wspominałem... wszystko pasuje do siebie jak ulał; jak postać ma powiedzieć coś śmiesznego to słychać to w głosie, analogicznie inne emocje są bardzo dobrze oddane.

 

Muzyka.... bardzo przypadła mi do gustu, na duży plus zasługuje tutaj Jukebox w barze, gdzie w po przejściu kolejnych dni i w oparciu o końcowy rezultat odblokowują się nowe utwory, a utwory te to nie tylko OST z Catherine, ale również z innych gier Atlusa :) jak na razie odblokowałem parę kawałków z Persony 3,4, 3 portable, DDS2, Nocturne itp itd :). Obok jukeboxa stoi automat z grą imitującą prawdziwą rozgrywkę z właściwej gry gdzie trzeba wspinać się na wieżę, gdzie jest księżniczka ;p, ale za dużo jeszcze w nią nie grałem, więc więcej nie jestem w stanie powiedzieć (podobno są jakieś nagrody za jej przejście).

 

Jest też tryb, który się zwie babel, ale żeby go odblokować trzeba robić Złote nagrody w trakcie koszmarów, na razie zebrałem 4 złota na 8 dni, więc odblokowałem 2 tryby w Babelu. Tryb ten polega na tym, że w nieskończoność spadają klocki i trzeba się wspinać; bardzo fajne ;p Oh i fajny patent jest w trakcie koszmarów, gdy zadawane nam są pytania, to po odpowiedzi dostajemy wykres kołowy jak odpowiadali inni gracze ;p

 

Eh no nic... nie zdążyłem przejść dzisiaj, więc dopiero pewnie zrobię to w następny weekend, chyba że dam radę coś między pracą nabić :)

 

Reasumując, mocna pozycja od Atlusa :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
A pamiętam jakie narzekania były na te klocki i że Atlus w uja leci.
Za dużo PPE czytasz/odwiedzasz.

 

Nie samymi personami człowiek żyje. Nie ma co sobie zaprzątać głowy marudami, tylko być otwartym na świeże pomysły, jakkolwiek dziwne by się one nie wydawały z początku.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Sakiu. I tak bym tą grę kupił i coraz bardziej się tylko przekonuje do tej gry. Pozytywne recenzje serwisów, na forum narazie jedna i tez pozytywna. A pamiętam jakie narzekania były na te klocki i że Atlus w uja leci. Teraz tylko czekać na zapowiedź persona 5.

 

Nie warto zawsze opierać się na opiniach ludzi piszących komentarze pod news'ami, bo można się na nich przejechać. Jak ja bym tak słuchał wszystkich opinii ludzi, to wyszło by na to, że nie dość że przegapił bym mase wspaniałych gier (większości wychodzących na konsole Nintendo), to jeszcze okazało by się, że nie warto inwestować konsole od Nintendo i Microsoftu, tylko w sprzęty od Sony (a głubszych opinii jeszcze nie słyszałem)...

 

Notabene "Katarzynka" również do mnie dotarła...

...jak się okazuje już w piątek. Tylko że listonosz zamiast dostarczyć mi paczkę do domciu, to zostawił awizo. Wkładając je tak niefortunnie w reklamy, że nie zauwarzyłem (a reklam nie chciało mi się wyciągać ze skrzynki), i poczekało sobie do poniedziałku. To i tak cud, że awiza nie wyrzuciłem wraz z reklamami - bo bym poczekał dłużej <_<...

 

Swoją opinią, też się podzielę, ale trochę mi to chyba zajmie, bo z tego całego czekania postanowiłem kończyć Basare na Wii, i zacząłem ogrywać kupioną w sobote Yakuze 4 :rolleyes: ...

 

 

Ok mam 15h na liczniku i jestem przed 9 tym dniem, który jest chyba ostatni.

 

Pierwsza rzecz jaką musiałem zrobić to zmienić sobie poziom trudności z hard na normal, gdyż gra na hard jest bardzo i to bardzo trudna, a mam teraz mało czasu na męczarnie i wolałem przejść na normal troszkę szybciej :) Poziom trudności można sobie zmieniać i tak do woli w trakcie gry, ale tylko w barze. Tam też odbywa się cały social life, odbieranie telefonów, smsów, wysyłanie odpowiedzi itp itd. Dialogi są naprawdę fajnie napisane, a podkład amerykański bije wszystko co do tej pory Atlus wydał! Ścieżka angielska jest po prostu super ^^. Wracając do dialogów... są bardzo fajnie napisane i można się też nieźle pośmiać na sytuacje jakie tam zachodzą, widać tutaj właśnie poziom podkładu głosów, o którym wspominałem... wszystko pasuje do siebie jak ulał; jak postać ma powiedzieć coś śmiesznego to słychać to w głosie, analogicznie inne emocje są bardzo dobrze oddane.

 

Muzyka.... bardzo przypadła mi do gustu, na duży plus zasługuje tutaj Jukebox w barze, gdzie w po przejściu kolejnych dni i w oparciu o końcowy rezultat odblokowują się nowe utwory, a utwory te to nie tylko OST z Catherine, ale również z innych gier Atlusa :) jak na razie odblokowałem parę kawałków z Persony 3,4, 3 portable, DDS2, Nocturne itp itd :). Obok jukeboxa stoi automat z grą imitującą prawdziwą rozgrywkę z właściwej gry gdzie trzeba wspinać się na wieżę, gdzie jest księżniczka ;p, ale za dużo jeszcze w nią nie grałem, więc więcej nie jestem w stanie powiedzieć (podobno są jakieś nagrody za jej przejście).

 

Jest też tryb, który się zwie babel, ale żeby go odblokować trzeba robić Złote nagrody w trakcie koszmarów, na razie zebrałem 4 złota na 8 dni, więc odblokowałem 2 tryby w Babelu. Tryb ten polega na tym, że w nieskończoność spadają klocki i trzeba się wspinać; bardzo fajne ;p Oh i fajny patent jest w trakcie koszmarów, gdy zadawane nam są pytania, to po odpowiedzi dostajemy wykres kołowy jak odpowiadali inni gracze ;p

 

Eh no nic... nie zdążyłem przejść dzisiaj, więc dopiero pewnie zrobię to w następny weekend, chyba że dam radę coś między pracą nabić :)

 

Reasumując, mocna pozycja od Atlusa :)

 

Widzę, z tego co tu piszesz, że gra zapowiada się ciekawiej niż myślałem...

... i pomyśleć, że przedemną, jeszcze zakup figurki z tej gry która została na ostatnim WF'ie zapowiedziana :lol: ...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Heh wlasnie wrocilem z wakacji,zagladam do skrzynki a tam awizo ze paczka z catherine EK od wczoraj czeka na mnie na poczcie. Zamawialem z USA samodzielnie i wyszlo mi za edycje kolekcjonerska 70-80zl taniej niz przez ultime.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...