Skocz do zawartości

Catherine


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już też jestem po tym demie, i wiem już, że po takiej króciutkiej (na razie) przygodzie z "Katarzynką", nie będę załował zakupu, a tym bardziej się ciesze, że zamówiłem pre-ordera. Już nie mogę się doczekać aż gra do mnie dojdzie, i pewnie do czasu aż nie dostane w swoje łapki Xenoblade'a, to dość dużo czasu poświece temu tytułowi.

Gra naprawdę będzie wymagająca, szczególnie na wyższych poziomach trudności, ale też wiem, że będzie wszystko funkcjonowało na zasadzie "jeszcze tylko ten jeden raz..." :rolleyes:.

Mam tylko nadzieje, że w pełnej wersji dostaniemy jednak orginalną ścieżkę dzwiękową do wyboru, bo w demie jej brak (choć to nie powinno dziwić) trochę mnie zaniepokoił. Ale przynajmniej utwierdziłem się w przekonaniu, że angielska też będzie trzymać poziom...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Spokojnie, od czego jest ebay :]

 

od przepłacania akurat w tym wypadku

 

 

To już akurat zależy od umiejętności wyszukiwania dobrego stuffu za dobrą cenę. co do Catherine to nie święty gral raczej na bank znajdą się ludzie którzy szybką będą chcieli się pozbyć dodatków i nie będą za to żyłować wysokich sum. A widać Gametrailers dalej daje radę, ich ostatnio najczęściej przyznawane oceny: 6.0-7.9 widać chłopaki dalej są w formie :P

Odnośnik do komentarza

Trudno się dziwić skoro gra ma świetny design i klimacik. A sam pomysł na gameplay również daje lekki powiew świeżości w zalewie taśmowo produkowanych szuterów i innych nawalanek/strzelanek. Sam planuję zakup na jesień bo póki co pierwszeństwo ma Deus Ex:Human Revolution. Potem mogę brać Catherine.

Cieszy również fakt, że ktoś jednak zdecydował się na wydanie tytułu również w Europie. Ciekawe czy i europejska wersja będzie miała specjalną edycję.

Odnośnik do komentarza

powoli gram jak mam czas i doszedłem już na 5 piętro w wieży, gra jest super i naprawdę coś innego niż do tej pory się grało, fabula wciągająca i śmieszna, pytania i wybory akcji naprawdę niektórym dadzą do myślenia o własnym życiu , postacie świetnie dobrane, pełno małych dodatków tu i tam co umila grę, nawet gra na easy nie jest tak easy i nie trzeba oglądać godzinę tutoriali żeby zacząć grę

 

a temat chyba bardziej pasuje w dziale platformówek

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wrazeniem ocen, spodziewałem sie 6-7, za tą właśnie niszowosc, klimat, itp. a tu 9 od skrajnie usackich portali w stylu GT, nieźle

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/catherine/critic-reviews

 

Jak widać tylko Giant Bomb ma problemy z trudnością gry

Odnośnik do komentarza

Jak widać tylko Giant Bomb ma problemy z trudnością gry

A czytałeś w ogóle tą recenzję?

"But the difficulty of the individual puzzles isn't what brings Catherine down. It's their repetitive nature. [...] The big issues with Catherine are that the gameplay of block puzzles gets old fast and the way the characters develop in the story isn't engaging enough to pick up the slack."

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

http://www.blisteredthumbs.net/2011/07/sage-reviews-catherine/

 

I taka ciekawostka(?) - http://www.gram.pl/news_8A3gHe,6_Kontrowersyjna_gra_Catherine_trafi_na_PC.html

 

W sumie ja bym nie pogardził wersją na blaszaki - w dzisiejszych czasach zakup PS3/X360 jakoś nieszczególnie mi się widzi.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...