Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fakt, że tworzy go jakiś znany gość w danym kręgu muzycznym w ogóle do mnie nie przemawia skoro sama muzyka nie pasuje do klimatów DMC.

A na dobrego slashera od strony gameplay'u również nie liczę, jedynie Japończycy robią rozbudowane i pozwalające na nieziemską sieczkę (jeśli się ma jakiegoś skilla) slashery. Przemyślany i rozbudowany system walki to imo 90% sukcesu slashera.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajna psychodeliczna lokacja i walka wydaje się być jakaś bardziej dynamiczna. Ładnie też Dante oświetla otoczenie swoimi zabawkami. Od dawna mam głód na dobrą siekę i ten DMC powinien go zaspokoić. Z początku byłem sceptycznie nastawiony, ale z każdym gameplayem coraz bardziej mi się to podoba. Oby tylko nie wycięli wzorem NG broni, bo ciągle pokazują to samo (miecz, który transformuje się w kosę i topór), do tego pistolety.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Do tego pewnie ledwo 30fps'ów bo to w końcu powered by Unreal! XD

No i pewnie system walki prosty jak budowa cepa powered by Ninja Theory.

Slashery tylko od Japończyków reszta to popłuczyny.

 

@darkknight: Tak z innej beczki to od kiedy DMC4 ma trofea? Bo tak zauważyłem na twoim gametargu, oj trzeba będzie to znów zainstalować :D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja czekam. Po pierwszych gameplayach byłem bardzo sceptycznie nastawiony, moje jedyne skojarzenia związane były z Enslaved i brakiem dynamiki. Jest co raz lepiej, strasznie podoba mi się skonstruowany świat, w którym bezustannie coś się dzieje, świetnie to wygląda. Klimatu pierwszego DMC nie ma co oczekiwać, tamta gra, zupełnie jak pierwsza Onimusha różniła się od kolejnych odsłon, była bardziej jak klimatyczny horror :) Od nowego DMC oczekujmy raczej jeszcze większego rozpierdzielu niż miało to miejsce w częściach 3 i 4 i obyśmy się nie zawiedli. Tak jak ktoś wcześniej wspominał, miejmy nadzieję, że będzie sporo broni, bo jak zrobią coś na wzór nowego Ninja Gaiden, to odbierze to połowę funu z gry. Każdy fan DMC zawsze wyczekuje scenki, w której Dante nabywa nowy sprzęt (alastor, czy pandora :)). Miejmy nadzieję, że poziom trudności nie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

"The half-angel, half-demon Dante in DmC Devil May Cry is not the Dante you know from Devil May Cry. Strange yes, but there’s an explanation inside Dengeki PlayStation. The magazine explains Ninja Theory’s game takes place in parallel world."

http://www.siliconera.com/2011/10/31/dmc-devil-may-cry-takes-place-in-a-parallel-world-with-a-different-dante/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...