Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Takie sobie, aż dziwne, że nie zauważyłem nigdzie żadnych QTE jak to w zwyczaju ma NT XD. Prędzej kupię Devil May Cry Collection/HD Remake niż ten twór.

Po dzisiaj nie mogę zrozumieć jak można dać takiemu średniemu developerowi tak znaną markę, zwłaszcza, że wszystkie pozycje (nie grałem tylko w 2) trzymają bardzo dobry poziom, a sprzedawały się pewnie również nie najgorzej.

Odnośnik do komentarza

Ja tam bym wolał reset klimatu bardziej. Zbliżony do jedynki, bardziej mroczny bez odpustowych wstawek, wrogów i zachowań bohatera jak cioty. jedynka - świetna gra - skończona, dwójka - śreeednia - nie zdzierżyłem, trójka bdb - ale latanie na rakietach i inne pierdoły mnie już nie kręciły. Młody Dante zachowuje się jak palant... 4 - dobra ale za duży backtracking i monotonia - młody Nero tez nic specjalnego jako postać.3 i 4 skończyłem. Starzeje się i już mnie nie kręca jakieś pedalskie wygibasy Dantego w filmikach i z(pipi)ane hasła dla nastolatków. Wolałbym poważną część serii z mrocznym klimatem - coś ala jedynka tylko więcej smoły :-). A tak to Devil May Cry od 3 to taki slasher z odpustowym klimatem ... A potencjał w Dante jest spory....

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wywiadzik:

 

http://www.eurogamer...want-to-like-it

 

Capcom and Ninja Theory have presented a united front and promised that, in the wake of a fan backlash, the upcoming Devil May Cry reboot will still "feel" and "work" like old Devil May Cry games.

 

Tameem Antoniades, co-founder of developer Ninja Theory (Heavenly Sword, Enslaved), said: "We've got our plan and we're not changing it."

 

Antoniades was speaking at a Gamescom 2011 session watched by Eurogamer today.

 

He went on to promise that DMC will "make sense" to fans "when you get your hands on it".

 

"The people who are sceptical secretly want to like it," Antoniades added, "and our job is to prove it's Devil May Cry in essence."

 

Fan backlash to Ninja Theory's Devil May Cry prequel began when a radical new look for hero Dante was revealed. Producer Alex Jones said Capcom Japan had been influential in this from the off.

 

"Character design is what Capcom Japan is deeply, deeply inolved with," said Jones. "[Ninja Theory and Capcom have had] dozens of meetings over character design".

 

Tameem Antoniades went on to tackle the issue of frame rate. The Devil May Cry prequel will run at only 30 frames per second, whereas old Devil May Cry games opted for 60FPS.

 

Antoniades said his game will be "locked" at 30FPS, and that the reduction allows his team to add "stuff like the world changing" - the way levels can transform dramatically during gameplay.

 

The director of the old Devil May Cry games will also work with Ninja Theory to ensure the "feel of 60FPS" remains.

 

"It will feel like a proper Devil May Cry when you have the controller in your hand," insisted Antoniades.

 

Combat was the focus of today's presentation, with the game played live in front of journalists for the first time. Eurogamer's Devil May Cry preview will be published tomorrow.

 

No wiec koles wkoncu oficjalnie potwierdzil 30FPS'ow. Nastepnie wmawia mi, ze to nie ma w sumie znaczenia bo bedzie feeling 60 klatek i ze ludzie tacy jak ja, ktorzy modla sie o skasowanie tego projektu potajemnie chca polubic ich gre ... :down:

 

Tutaj tlumaczenie z NeoGafa:

 

Tameem Antoniades went on to tackle the issue of frame rate. The Devil May Cry prequel will run at only 24-28 frames per second, whereas old Devil May Cry games opted for 60FPS.

 

Antoniades said he wishes his game will be "locked" at 30FPS, and that the game will tear like a motherfucker.

 

The director of the old Devil May Cry games will also work with Ninja Theory to ensure the "feel of Ninja Theory games" remains, with mass amounts of input lag.

 

:lol:

 

5Z6ax.jpgd5jRR.jpg

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym wolał reset klimatu bardziej. Zbliżony do jedynki, bardziej mroczny bez odpustowych wstawek, wrogów i zachowań bohatera jak cioty. jedynka - świetna gra - skończona, dwójka - śreeednia - nie zdzierżyłem, trójka bdb - ale latanie na rakietach i inne pierdoły mnie już nie kręciły. Młody Dante zachowuje się jak palant... 4 - dobra ale za duży backtracking i monotonia - młody Nero tez nic specjalnego jako postać.3 i 4 skończyłem. Starzeje się i już mnie nie kręca jakieś pedalskie wygibasy Dantego w filmikach i z(pipi)ane hasła dla nastolatków. Wolałbym poważną część serii z mrocznym klimatem - coś ala jedynka tylko więcej smoły :-). A tak to Devil May Cry od 3 to taki slasher z odpustowym klimatem ... A potencjał w Dante jest spory....

 

 

Absolutnie sie z toba zgadzam. Na chooj te wszytskie style, turbo-speed Dantego, i jakies z kosmosu wynalazki. Pierwowzor- najlepsza gra na PS2 wedlug mnie- to gotycki, klimatyczny swiat. To eksploracja swiata zmiksowanego z gotyckimi zamkami oraz morderczymi lalkami z piekla rodem. Samo strzelnie z tych dwoch gnatow i ciachania mieczem dawalo mnsotwo frajdy- ten unikatowy "feeling". Zabraklo tego w kolejnych czesciach. Boli mnie jak widze, ze jakis francuzki "piesek" dyma ta seria poraz enty. Nawet diabel moze zaplakac, widzac jak ludzie traktuja bezlitosnie DMC. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No widzicie panowie, macie rację. Trąbie o tym wszędzie, że seria już od dwójki szła w złym kierunku. Trzeciej czy czwartej części nie można nic ująć jeśli chodzi o combat, ale klimat już mniej rajcuje. Pierwszy DMC charakteryzuje nie tylko klimat i mrok, to również mmmmmmoc uderzeń i ciosów zadawanych przez Dantego. Ebony & Ivory mają odgłos ciężkiej artylerii, a sam Dante zionie cynizmem i kpiną, ale nie jest to buractwo.

 

No i teraz jaki może być nowy DmC w tym temacie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jezeli gra bedzie ftopa sprzedazowa to mam nadzieje, ze dojda do takich wlasnie wnioskow, a nie zarzna serie calkowicie ....

 

PS. Najbardziej rozwala mnie to, ze oddali serie w lapy Ninja Theory, bo chca o(pipi)c dzieki nim 5 milionow sztuk xD

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Po najnowszym zwiastunie stwierdzam, że jednak tragedii nie ma, jest nawet całkiem dobrze, przynajmniej jeśli chodzi o tempo rozgrywki. Na temat grafiki się na razie nie wypowiadam, choć domyślam się, że cudów nie będzie (to nie Uncharted :rolleyes: ).

PS i dajcie wreszcie spokój Antoniades'owi, przecież to nie jego wina, że Capcom wymyślił reboot serii.

Odnośnik do komentarza

No jezeli gra bedzie ftopa sprzedazowa to mam nadzieje, ze dojda do takich wlasnie wnioskow, a nie zarzna serie calkowicie ....

 

PS. Najbardziej rozwala mnie to, ze oddali serie w lapy Ninja Theory, bo chca o(pipi)c dzieki nim 5 milionow sztuk xD

 

Nie nie wiem, po klapie finansowej prędzej pogrzebią serię na kilka(naście) lat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...