Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak Zwyrol wierzę, że będzie dobrze. Pierwszy trailer nieźle napalił mnie na nowego DMC i w porównaniu do co poniektórych, zarówno fabularny restart serii, jak i nowy design Dantego uznaję na plus. Również zmiana developera wydaje mi się dobrym posunięciem, wszak Capcom w ostatnich latach się mocno się wypalił, a Ninja Theory jako takie doświadczenie w gatunku slasherów posiada (dodatkowo mając gotowy podstawowy szkielet rozgrywki nawet specjalnie nie musi się wysilać, żeby dostarczyć porządny kawał gameplayu). Martwi jedynie ten nieszczęsny silnik na jakim będzie hulać gra, ale z drugiej strony można być niemal pewnym dobrej, klimatycznej historii i ciekawie przedstawionego świata. Pozostaje czekać do jakiegoś więcej mówiącego filmiku.

Odnośnik do komentarza
Jak Capcom podzieli się z nimi technologią DMC4, to w czym problem?

Było jakieś info na temat silnika? Dobrze by było żeby Capcom dał im swój silnik do tej produkcji, bo jak zrobią to na Unrealu to czarno to widzę. :lol:

A czemu mieliby robić na nowym silniku jeśli mają podstawy z poprzedniej gry z serii?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

To ten nowy Dante (lipny) tylko włosy mu siwieją ;)

 

gameplay wydaje się niby ok (przypomina poprzednie odsłony) ale graficznie jakoś niespecjalnie to wygląda. W dodatku UE3... <_<

 

OK?

 

NT niech lepiej zrezygnuje z robienia gier...

Albo niech zgadają sie znowu z Sony i zrobią HS2 :rolleyes: Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Bardzo chorzy ludzie poronili tę grę. Wśród schorzeń możemy wyróżnić: niedowidzenie(grafika), schizofrenię(design przeciwników) i pospolitą głupotę połączoną z arogancją(design głównego bohatera).

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Nie dosc, ze graficznie slabo to jeszcze dwa razy mniej plynna animacja w porownaniu do poprzednich czesci ... nic tylko skakac z radosci.

Właśnie dlatego wspomniałem o UE3.. patrząc na ich osiągnięcia przy Enslaved będzie dobrze, jak ta gra utrzyma stałe 30fps..

Zresztą... nie ma co filozofować i raczej trzeba tą grę już spisać na straty... a szkoda, bo to jedna z moich ulubionych serii :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

O ja pitole

Najpierw po du.pie oberwał Ninja Gaiden teraz DMC ... Armagiedon ...

Poważnie czy ci producenci podostawali downa ?

To nie jest tak, że ten DMC jest zły jako następca Devil May Cry, on jest zły bo tak koszmarnie zrealizowanego trailera, z równie beznadziejną animacją i grafiką, to szukać tylko w darmowych PC'towych gierkach !

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem sobie jeszcze raz ten trailer z E11 i muszę powiedzieć, że zmieniłem nastawienie. Walki wydają się dynamiczne, przynajmniej w tych sekundowych urywkach prawdziwego gameplayu, nowe bronie prezentują się ciekawie no i najbardziej podoba mi się motyw ze zmieniającym się na naszych oczach miastem. Motorstorm Apocalypse w slasherze? Czemu nie.

 

Oczywiście zgodzę się, że gra może nie dorównać poprzednim częścią (szczególnie biorąc pod uwagę developera), ale póki co jestem jednak dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...