Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo długo czekałem na informacje o nowym DMC ... ale nie o takie! :(

Jak wiele osób już zauważyło wygląd bohatera jest bardzo podobny do aktora z filmu Zmierzch (sick!).

 

W trailerze ~40 sek można zobaczyć "przebłysk" starego Dantego (chyba).

Czekam na jakieś dokładne info fabularne i wyjaśnienie o co dokładnie chodzi.

 

Równie dobrze mogła by to być nowa seria - wtedy nie było by na co narzekać,a było by na co czekać.

Odnośnik do komentarza

Po beznadziejnej trójce i słabej czwórce powinni sobie darować tworzenie kolejnej gry. DMC zaczęło się i skończyło na pierwszej części.

 

Idź stąd!

DMC 3 to najbardziej grywalna gra w jaką grałem , masa osób uważa podobnie. DMC 4 było krokiem w tył , nie zmienia to jednak faktu że gra jest dobra.

Przyznaj się że lubisz jak gry się same przechodzą :lol:

 

Prawda, DMC3 naprawdę mocno posunął serię naprzód jeśli chodzi o złożoność systemu, klimatem też starał się momentami dorównać jedynce, ale to już nie do końca się udało. Jednak sama walka jest zajebista, jeśli miałby wyjść remake genialnej jedynki, to chciałbym właśnie system walki z trójki.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że restart serii.

Trailer ok, może być.

Emo homo young Dante - fail ;/.

 

Inna sprawa, że jakoś strasznie mnie to nie wkurzyło tak jak 99 % osób w tym temacie ;p. Z prostego powodu Dante zawsze wyglądał kiepsko i jak cieplak więc jakby nie patrzeć aż takiej różnicy według mnie nie ma. Jestem tylko ciekaw czy NT ugnie się tak jak SP i zmienią emo Dante, dla mnie mogą zrobić go łysego heh.

 

Bardziej mnie martwi "miejscówka w dzień" w tym trailerze ;/, nie wróży to nic dobrego to znaczy klimatu, powrotu CUDOWNYCH lokacji z jedynki.

 

Całkowicie z innej beczki zacząłem się trochę martwić o wygląd bohaterów w RE6. Gdzie "szóstka" też ma być restartem serii (podobno) a co za tym idzie jak dostaniemy jakiś emo bohaterów to ... ja dziękuje.

To już wolę napakowanego Chrisa lub brzydką Jill (w 5 była brzydka).

Odnośnik do komentarza

A pamiętacie teaser Devil May Cry 4? Tam wg mnie Dante wyglądał strasznie tandetnie zupełnie nie przypominał tego białowłosego już z gotowej wersji gry :potter:

 

http://www.youtube.com/watch?v=fNRfK7K5zWo vs http://www.youtube.com/watch?v=6zNpIyWWmkk

 

Może istnieje jeszcze jakaś szansa na zmianę wizerunku głównego bohatera najnowszej części, z drugiej strony jeśli to ma być reboot serii to jest to bardzo mało prawdopodobne... szkoda <_<

 

PS. Zawsze zostaje odpalenie Devil May Cry i Devil May Cry 3 na PS2 ^_^

Odnośnik do komentarza

Plus za to, że mnie rozjebali tym trailerem i popłynęły mi łzy ze śmiechu.

 

1284646759089.jpg

 

 

1284652567360.jpg

 

Nie wiem pod kogo oni robią tę grę, bo na pewno nie fanów poprzednich części, do których się zaliczam.

 

No nie wiem ale ten drugi komiks co wkleiłeś idealnie pokazuje, że np. Dante z trójki był na takim samym poziomie co ten nowy = homo emo. No dobra na plus tylko siwe włosy, najlepiej imo wyglądał w czwórce ale gra średnia więc co z tego ;p.

Odnośnik do komentarza

Ta, jeszcze w ubraniach Diesela. :potter:

 

Dante z trójki może był błaznem, ale i tak to najbardziej efekciarska postać w grach, do dzisiaj nic nie przebija filmików z trójki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=RJ6168DoxHY

 

A przecież to tylko początek, później było jeszcze lepiej, jak akcja z motorem, czy zejście z Temen-Ni-Gru.

 

No i śmieszy mnie gadanie, że w Uncharted 2 była super nowość bo aktorzy grali podczas scen, dokładnie to samo było już w DMC3 co widać na bonusowych filmach.

Odnośnik do komentarza

Dante z trójki był na takim samym poziomie co ten nowy = homo emo. No dobra na plus tylko siwe włosy, najlepiej imo wyglądał w czwórce ale gra średnia więc co z tego ;p.

Nie przesadzaj, ten z trójki był młodą i narwaną wersją tego z jedynki i dwójki, to co teraz zaserwowano wywołuje niesmak. Tamten był ABSOLUTELY CRAZY, a ten nowy to jakiś fan porwanych podkoszulków z Twilight.

 

Tak w ogóle to czemu chcą robić coś nowego zrywając z poprzednią historią? Nie lepiej było zrobić coś z ojcem Dante i Vergila, legendarnym Spardą?

Właściwie jeśli to ma być prawda, to jestem tym faktem bardziej wkurzony, niż jego bejowatym wyglądem.

Odnośnik do komentarza

Nie no żeby nie było ja też wolę 1000000 razy starych Dante niż to co coś, co kojarzy mi się ze Zmierzchem i tą całą emo kulturą.

Tyle, że z drugiej strony ja tam nigdy nie byłem fanem Dante jako postaci (szczególnie właśnie w trójce), ot co.

 

Myślę, że jest duża szansa, że zmienią jeszcze wygląd Dantego patrząc na to co się dzieje "w sieci".

Ale akurat restart serii mnie cieszy no i z miła chęcią bym zobaczył jakiś gameplay jak rusza się emo ciotka ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chyba ciut przesadzacie :P Ja tam po obejrzeniu trailera jestem nastawiona w miarę pozytywnie :) owszem, trochę za bardzo zmienili Dantego i już nawet nie chodzi o włosy, czy o uranie, tylko o to, że on ma po prostu zupełnie inne rysy twarzy, może nawet pokażą nam w trakcie gry te operacje plastyczne, które przeszedł, żeby wyglądać, tak jak we wcześniejszych DMC xD nie no, żart :P niech już będzie to emo dziecię, jak tak bardzo chcą, ja jakoś to przeżyję, ale żeby chociaż system walki był dobry jak w poprzednich częściach, bo jak to zrypią to im nie wybaczę... no i skoro grę robi Ninja Theory to liczę na dobre cut-scenki ^_^

Odnośnik do komentarza

Dlaczego mnie nie dziwi, że płeć przeciwna nie ma nic przeciwko zniewieściałemu i metroseksualnemu Dantemu? :rolleyes:

W sumie już w DMC3 nie odpowiadał mi troszku szczeniacki charakter syna Spardy, na szczęście nadrabiał to efektywnością walki.

 

Oby przechwałki Ninja Theory na temat nowego rewolucyjnego gameplay'u okazały się prawdą, a nie tanią 2-przyciskową mordoklepką dla casuali "bo sugerowaliśmy się się obecnymi trendami i modą" :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.