Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że fani/gracze nie mogą otrzymać genialnego gameplay'u i mniej "cool" wyglądu Danetgo <_< (widocznie nie można mieć wszystkiego, a szkoda bo na pewno nikt by się nie obraził gdyby pozostał stary sprawdzony Dante). Zawsze można ich usprawiedliwiać, że to REBOOT (zmiany mają na celu odświeżenie serii i zbliżenie do obecnych trendów, tylko ja się pytam kto normalny tak k... wygląda na co dzień?! Skąd przekonanie, że panuje teraz taka moda? :mellow: )

 

http://uk.ign.com/videos/2010/09/22/dmc-video-interview

Edytowane przez Raziel81
Odnośnik do komentarza

Ja to się najbardziej o ten gameplay boje... Jeśli według nich jego wygląd jest dla "cool", a DMC pierwsze ukazało się 12 lat temu (kiedy to PS2 jeszcze nie było), to się nie zdziwię jeśli zobaczymy takie "cool" nowości jak QTE w serii (please...).

Pozatym DMC było za(pipi)iste IMO, bo było na maksa japońskie. Nie wiem też o co biega z odświeżaniem serii. Jestem z serią od początku, i nie tego się spodziewałem, a już na pewno nie to chciałem zobaczyć. Dość powiedzieć, że pierwszy trailer DMC4 sprawił, że chciałem więcej. Byłem nienasycony, oglądałem go co godzinę, żeby samej muzyki posłuchać. Nero mnie nie zniechęcił tak bardzo (swoją drogą ciekawe dlaczego ten nowy "cool" Dante, biega w jego ciuchach). Ten obejrzałem, raz/dwa i mi styknie do następnego...

Odnośnik do komentarza

Ja to się najbardziej o ten gameplay boje... Jeśli według nich jego wygląd jest dla "cool", a DMC pierwsze ukazało się 12 lat temu (kiedy to PS2 jeszcze nie było), to się nie zdziwię jeśli zobaczymy takie "cool" nowości jak QTE w serii (please...).

Pozatym DMC było za(pipi)iste IMO, bo było na maksa japońskie. Nie wiem też o co biega z odświeżaniem serii. Jestem z serią od początku, i nie tego się spodziewałem, a już na pewno nie to chciałem zobaczyć. Dość powiedzieć, że pierwszy trailer DMC4 sprawił, że chciałem więcej. Byłem nienasycony, oglądałem go co godzinę, żeby samej muzyki posłuchać. Nero mnie nie zniechęcił tak bardzo (swoją drogą ciekawe dlaczego ten nowy "cool" Dante, biega w jego ciuchach). Ten obejrzałem, raz/dwa i mi styknie do następnego...

stary dokładnie tak samo uważam jak Ty. Już o tym wspominałem ale nowy cool dante wyglada jak brytyjski (z tamtad jest NT?) punk rockowy ćpun. Nie mam nic przeciwko rebootowi ale K>>RWA TE WŁOSY!!!!co oni zrobili? Ok nawet twaz moglaby zostać od biedy ale dante ZAWSZE(?) charakteryzowała inna fryzura. A tak pozatym to powinni posłuchać sie tych co beda kupiwali grę zamiast p.i.e.rdolić co jest cool a co nie i zmienić wygląd Dante na taki do jakiego sie przyzwyczailiśmy i który odniósł sukces. Bo chyba nikt nie zaprzeczy ze do tego nie można sie bylo przyczepić w poprzednich czesciach.

Odnośnik do komentarza

QTE jako finish-off pewnie sprawdziło by się nieźle. W takim God of War wykańcza się w ten sposób chyba każdego bossa.

 

Wracając do wyglądu Dante. W Cambridge łazi takich kolesi całe tuziny. Nic dziwnego, że NT uważają, że taki sposób bycia jest cool. To, że większość angoli ce(pipi)e bezguście i popęd na trendy to nic nowego. Dlaczego NT miałoby postrzegać sprawę inaczej? Jeśli Dante będzie chodził do tego samego fryzjera to...cała nadzieja w systemie walki.

Odnośnik do komentarza

Jak miło po dwóch tygodniach bez internetu zajrzeć w końcu na forum i ujrzeć taki piękny temat. Naprawdę się wzruszyłem.

 

Sam trailer niesamowicie mnie podjarał, bodajże od czasu Dante's Awakening nie miałem takiej chcicy na tą serię (ba, po czwórce w ogóle przeszła mi na nią ochota). Image nowego Dantego akurat mi pasi, wprawdzie dalej takie z niego małe metro, ale i tak prezentuje się znacznie lepiej do wersji z DMC3 - tym razem zdrowo poobijany, ewidentnie skopany przez życie, już nie taki wypucowany, a zamiast obżerać się pizzą, teraz pali fajki...bardzo wporzo. Niesamowicie mnie ciekawi jak finalnie wypadnie Devil May Cry po "zachodniemu", i nawet pomimo tego, że developer nie budzi we mnie jakiegoś większego zaufania, to jednak cholernie wierzę w ten projekt. Oby przyniósł w końcu serii odświeżenie, którego brakowało jej od lat.

Odnośnik do komentarza

Kolejna "świetna" nowinka... DmC będzie chodził na Unreal Engine 3. Czyli na 99% 60fps mamy z głowy (patrząc na Enslaved to dobrze będzie jak utrzymają stałe 30fps.... <_<) i raczej na 100% brak AA (szczególnie na PS3).

Póki co same "plusy"... Coś czuję, że jedna z moich ulubionych serii pójdzie do piachu za życia :/

 

e: Ewentualnie można powiedzieć, że szykuje się następca DMC2 (czyli części, która nie jest godna nosić nazwy tej serii).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Kolejna "świetna" nowinka... DmC będzie chodził na Unreal Engine 3. Czyli na 99% 60fps mamy z głowy (patrząc na Enslaved to dobrze będzie jak utrzymają stałe 30fps.... <_<) i raczej na 100% brak AA (szczególnie na PS3).

Póki co same "plusy"... Coś czuję, że jedna z moich ulubionych serii pójdzie do piachu za życia :/

 

e: Ewentualnie można powiedzieć, że szykuje się następca DMC2 (czyli części, która nie jest godna nosić nazwy tej serii).

(pipi)a!! przeciez ten silnik jest przestarzały juz od dobrych 1.5 roku... Enslaved wyglada okropnie, a gra sie w niego jescze gorzej. W ogóle NT jest beznadziejnym developerem i nawet pokolorowania rysowanki bym im nie powierzył, a co dopiero kontynuacje pierwszego shlashera na rynku... Boje sie myslec co z tego wyjdzie.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...