Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ludzie, jeżeli pogodziliście się już ze zmianą wyglądu Dantego, to proponuję wpaść na tą stronkę: http://devilmaycry.org/562/detailed-analysis-of-the-dmc-debut-trailer.html Trailer DmC został rozłożony, że tak powiem 'na czynniki pierwsze' :turned: przede wszystkim są tam spekulacje na temat fabuły, choć z tego co mi wiadomo niektórzy uważają, że devil may cry jej nie potrzebuje, ja np. jestem innego zdania :) tu coś podobnego, tyle że w wersji video:

A i pomińcie komentarze, no chyba, że chcecie po raz tysięczny czytać to samo...

Edytowane przez LadyDorison
Odnośnik do komentarza

Chcecie wiedziec co sadzi Tameem Antoniades (lead designer) o krytycznej reakcji fanow ?

 

I instead assumed the snarky journalist persona, and without thinking asked, ?So, how do you feel about the fan reaction to DMC??

 

Tameen looked at me a moment and took a drag of his cigarette. Then without blinking, and without pausing to exhale the smoke from his mouth he said, ?I don't care.?

 

KLIK

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Chcecie wiedziec co sadzi Tameem Antoniades (lead designer) o krytycznej reakcji fanow ?

 

I instead assumed the snarky journalist persona, and without thinking asked, ?So, how do you feel about the fan reaction to DMC??

 

Tameen looked at me a moment and took a drag of his cigarette. Then without blinking, and without pausing to exhale the smoke from his mouth he said, ?I don't care.?

 

KLIK

Gość jest bardzo głupi albo bardzo odważny. Cóż zobaczymy na ile pajacowanie ekipy NT przy tym czymś, co próbują nazywać DMC sprawdzi się po premierze.

Odnośnik do komentarza

Może w końcu będzie jakaś dobra fabuła. :]

 

No właśnie i coraz bardziej boję się, że tylko to wypali.

 

Przed ogłoszeniem DMC5 w chwili gdy pojawiały się pierwsze plotki odnośnie robienia nowego DMC przez NT należałem chyba no nielicznego grona ucieszonych. Nowy team, nowe pomysły, nowy DMC to wszystko cieszyło bo wiedziałem, że nie będzie powtórki z czwórki. Do tego fakt, że to NT (w HS grałem tylko demo które mnie okrutnie odrzuciło ale dużo osób "kocha" HS więc...) a to był okres w którym reklamowali "świetnie-miodnie" zapowiadające się Enslaved. Krótko mówiąc zajarany byłem, że to oni będą robić nowego Devila.

 

Przyszła pora na pierwszy trailer i wiadomo największy szoker może tej generacji; nowe emo Dante. Ale to mnie nie ruszyło bo nie lubię starego Dante na zasadzie ciota<emo zwisało mi to a nawet trochę ucieszyło bo zwiastowało to całkowicie "nową grę". O powtórce z czwórką nie było raczej mowy...

 

..... ale to wszystko trwało do dema, recenzji, opinii Enslaved. I do gwoździa do trumny czyli newsie, że nowy DMC będzie chudził na UT3... Możecie jechać, możecie krzyczeć ale demo Enslaved dobitnie mi pokazało, że NT jest no dobra może nie słabym ale mocno przeciętnym teamem. Ok robią zaje.biste cut-scenki z zaje.bistą mimiką twarzy ale to mi lata i może dobrą/bdb fabułą no to jest akurat plusem (choć z drugiej strony w DMC to mi zwisa byleby nie raziło). Ale reszta to co najważniejsze czyli gameplay IMO w ich grach leży i kwiczy. Jak ci ludzie mają stworzyć grę która w 70-80 % opiera się na systemie walki jak w ich grach system walki polega na dwóch przyciskach ;/. A cała reszta nie istnieje: automatyczne skoki, prowadzenie za rączkę itd.

 

I druga ważna sprawa mianowicie strona techniczna. W HS już nie raz pisałem to była dla mnie tragedia do tego stopnia, że odrzuciła mnie od pełnej wersji. A w Enslaved no jest lepiej ale to nadal gra której dużo brakuje do dobrego poziomu technicznego. Czyli niezbyt dużo NT nauczyło się przez te parę lat a teraz dorzućmy fakt, że DMC powstaje na UT3 i (pipi)a klapsko ;/;/;/.

 

No nie wiem ale jak nowy DMC ma być 20 klatkowym crapem technicznym z systemem walki opartym na 2-3 przyciskach-dwoma ciosami. Z brakiem eksploracji, z poziomem trudności easy, z automatycznymi skokami i wszystkim innym a jedynie z dobrą fabułą i pięknymi scenkami to ja z miejsca dziękuję, pasuję.

 

Oczywiście cały czas czekam ale już nie tylko na gameplay tylko jeszcze na opinie i demo. Bo Enslaved i HS też fajnie się prezentowały na filmikach a w praniu wyszło ........

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Huh, powiało grozą z Twego posta ;]

obawy oczywiście jak najbardziej podstawne, jednak ja należę do (wąskiego?) grona optymistów i wciąż wierzę, że "coś" z tego DMC może być. Nie - raczej musi.

 

A Ninja Theory nie robi ani złych, ani przeciętnych gier - robi dobre, problem tylko w tym, że po DMC5 mało kto spodziewa się zaledwie dobrej gry.

Odnośnik do komentarza

Huh, powiało grozą z Twego posta ;]

obawy oczywiście jak najbardziej podstawne, jednak ja należę do (wąskiego?) grona optymistów i wciąż wierzę, że "coś" z tego DMC może być. Nie - raczej musi.

 

A Ninja Theory nie robi ani złych, ani przeciętnych gier - robi dobre, problem tylko w tym, że po DMC5 mało kto spodziewa się zaledwie dobrej gry.

 

Oczywiście żeby nie było ja też nie straciłem całkowicie nadziei na dobrego Dante. Może inaczej moja nadzieja troszkę przygasła po Enslaved ;].

Natomiast dalej trzymam kciuki, że im wyjdzie i tak jak to dobrze ująłeś to ma być bdb gra bo dobra to za mało stąd te obawy po ich poprzednich grach.

 

Dla mnie DMC od NT to jest ich być albo nie być, na dwóch ich grach się zawiodłem ale do trzech razy sztuka. Poza tym tamte gry były ich "dziećmi" a DMC jednak musi iść po pewnym wyznaczonym torze (slasher, bdb system walki, efektowne walki itd.) więc albo się sprawdzą albo zlewam ich każdy następny produkt ;].

 

PS. Co za nimi przemawia to sinusoida: pierwszy DMC - geniusz, dwójka - słabizna, trójka - BDB-świetna, czwórka - średnio słabo więc wypada żeby 5 no właśnie była świetna ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Komiks świetny.

 

Btw, obiło mi się ostatnio gdzieś o uszy, że nowy DMC wcale nie ma być restartem serii, ale kolejną pełnoprawną częścią, której wydarzenia rozgrywają się w tym samym uniwersum

:ninja: . Z pewnością to jednak bullshit, ale pomyślcie sobie, jaka niezła byłaby zwała, gdyby ostatecznie okazało się, że ten nowy Dante, to jednak wcale nie Dante, a jedynie jakiś narwany młokos podający się za syna Spardy :rolleyes: taka wkręta przygotowana przez twórców, jak na zasadzie DMC4, gdzie niby Dante miał być "tą złą" postacią, w dodatku niegrywalną.

Edytowane przez Renton
Odnośnik do komentarza

Komiks świetny.

 

Btw, obiło mi się ostatnio gdzieś o uszy, że nowy DMC wcale nie ma być restartem serii, ale kolejną pełnoprawną częścią, której wydarzenia rozgrywają się w tym samym uniwersum

:ninja: . Z pewnością to jednak bullshit, ale pomyślcie sobie, jaka niezła byłaby zwała, gdyby ostatecznie okazało się, że ten nowy Dante, to jednak wcale nie Dante, a jedynie jakiś narwany młokos podający się za syna Spardy :rolleyes: taka wkręta przygotowana przez twórców, jak na zasadzie DMC4, gdzie niby Dante miał być "tą złą" postacią, w dodatku niegrywalną.

Syn syna Spardy :P

Odnośnik do komentarza

Komiks fpytę laugh.gif. Przeszedłem ostatnio Enslaved i...matrwię się, że nowe DMC podzieli los poprzedniczek - ładny design, wyrazistość bohaterów i nic poza tym. Heavenly Sword w temacie grywalności miał o wiele więcej do powiedzenia niż taki Enslaved, a mimo to też bez fajerwerków. I jak tu wierzyć w reboot DMC??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...