Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

jak na nowicjusza ponad 279 500 punktów i chyba niezła średnia 1,73, przy 1192 killach - biorąc pod uwagę, że jest to mój debiut fpp to chyba nie jest źle

 

jak dla mnie to masz świetne statystyki, ja mam ratio 1 (a dokładnie 0,97), narazie próbuję ogarnąć mapy, bo samych nazw nie pamiętam nawet :whistling:

co do wymagań, to stworzyli je sami GG - wszystko co wymieniłem po prostu było w poprzedniej części. fajnie było looknąć np. jak gram na poszczególnych mapach, albo zobaczyć replay (nawet kropkowy) meczu. szkoda mi tego wszystkiego, co czyniło tę grę inną.

 

4 brutale pod rząd dają radość, najbardziej podobają mi się akcje, typu biegnę frontalnie na przeciwnika, on puszcza mi serię na klatę i teraz pytanie - czy ja go pierwszy dopadnę, czy on mnie złoży serią... i ratowanie kompanów: wychodzę zza winkla, widzę jak lada moment przeciwnik wbije ziomowi kosę w oko więc seria, headshot i po sprawie. smaczki są niesamowite!

 

@przegraj - ja miałem dwie zwiechy jak narazie, też od piątku

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

4 brutale pod rząd dają radość, najbardziej podobają mi się akcje, typu biegnę frontalnie na przeciwnika, on puszcza mi serię na klatę i teraz pytanie - czy ja go pierwszy dopadnę, czy on mnie złoży serią... i ratowanie kompanów: wychodzę zza winkla, widzę jak lada moment przeciwnik wbije ziomowi kosę w oko więc seria, headshot i po sprawie. smaczki są niesamowite!

 

@przegraj - ja miałem dwie zwiechy jak narazie, też od piątku

 

 

Wydaje mi się, chociaż nie znam się, że właśnie Kz3 wyznacza tror nowej jakości FPP - piszę to jako osoba postronna, nie przepadająca za fpp, ogrywałem coś tam z tego tematu, ale zawsze w ilości szczątkowej i nie było tego czegoś co teraz nie pozwala mi odejść do konsoli. Akcje o których piszesz potrafią człowieka obudzić nawet po 2 nad ranem. Zaspany zostałem złapany i czekam na egzekucje godzą się z tym, że za chwilę dostanę nożem po gałach, a tu nagle ziom z drużyny ściąga delikwenta strzałem w głowę i ratuje mnie z patowej sytuacji! Powodując przy tym, że na nowo zbieram się i ciupie z szeroko otwartymi oczami jeszcze kilka meczy - bezcenne. :)

Oby patche przyniosły to co zabrały.

Odnośnik do komentarza

Po wymianie bebechów w konsoli wszystko chodzi elegancko (wcześniej lepiej nie mówić..), @elentario zgadzam się z tobą , co mnie obchodzi że to było jak ktoś tam napisał 8 lat temu na pc z przedpotopową oprawą , ja mam to teraz siedząc na kanapie z hs i patrząc na wizualną orgię na lcd , też nie mogę przestać się "podniecać' niektórymi akcjami jest grubo po prostu jak już się zacznie ogarniać heh

Odnośnik do komentarza

@kowal

Ani razu mi się konsola nie zwiesiła. Długie posiedzenia przy multi urządzasz? Może rób większe przerwy, żeby konsola trochę odsapnęła - nie da się ukryć, że KZ3 jest dość sprzętożerne :D

 

chyba niezła średnia 1,73, przy 1192 killach

Gratuluję. U mnie póki co jedynie jedynie 800 killi i średnia 1,25. Zresztą na statsy zerkam co jakiś czas, więc nie wiem jak się to kształtuje po każdym posiedzeniu.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Wam tez się tak wiesza konsola w multi jak mnie?Od piątku już chyba z 5 razy...

Mam to samo, najczęściej jednak przy przeglądaniu statsów. Denerwuje mnie też prędkość wczytywania nowej mapki, bo kilka minut, to gruba przesada(no i tutaj też miewam zwiechy).

Po dzisiejszej partyjce utwierdzam się w przekonaniu, że niewidzialne ściany o których wspominałem kilka postów wcześniej, muszą zostać zlikwidowane/naprawione, bo to odbiera często chęć na dalsze granie :wallbash: .

Nieśmiało stwierdzam, że jednak delikatny auto-aim jest w tej grze lub też nie do końca udana detekcja trafień(do wyboru), bo czasami na 102% mam gościa na celowniku, a trafienia nie zalicza, a w innym wypadku nie mam wątpliwości, że strzeliłem pół metra od niego, a tu wpada kill. Nie chodzi mi tutaj o seryjki, gdzie wiadomo, że gnat "lata" w rękach i w sumie ciężko czasami stwierdzić gdzie strzelamy, a o snajpę.

Polecam, grajac snajperem, korzystać z umiejętności zabierania dwóch broni podstawowych. Kapitalne jest połączenie snajpy z karabinem szturmowym, jesteśmy wtedy w sumie samowystarczalną one man army i w sytuacjach gdy nas wykryją nie jesteśmy już tylko i wyłącznie skazani na ucieczkę/pomoc parterów

 

edit. Ja mam 1,83 i coś pod 850 fragów, ale tylko dlatego, że właśnie gram taką, a nie inną klasą. Taktykiem to pewnie bym miał z 0,33 na co wpływ miałyby CoDowe przyzwyczajenia :thumbsup:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja gram wszystkimi klasami, mieszam w zaleznosci od humoru, sytuacji na mapie itd. Tylko strzelcem nie gralem bo zawsze z karabinami snajperskimi idzie mi najgorzej ;)

Multi jest kapitalne, dawno nie mialem takiego funu w tym trybie. Ratio mam co prawda bez zadnej podniety - 1,2 ale wazne jest zeby miec >1. ;)

 

Ja to zawsze mówię kolegom (casualom) , najważniejsze żeby nie być ostatni hehe . Nigdy akurat nie miałem zamiaru grać jakoś pro czy coś , chcę tylko na spokojnie snajperem nabić punkty żeby później męczyć ludzi takim infiltratorem np. , fun jest najważniejszy heh

Odnośnik do komentarza

Raz mi grę mega zmuliło na 2-3 sekundy. Poza tym żadnych problemów. Zauważyłem też że na niektórych mapach gra zwalnia i na pewno nie chodzi w 30 klatkach. Powinni obniżyć limit graczy pomogłoby na chaos i klatki...

 

 

Dokładnie! Maksymalnie 10/10, więcej taktyki, mniej przypadkowości i chaosu. Jestem za.

Odnośnik do komentarza

Dzis zaczalem grac online, zeby wbic brakujace do platyny trofea i przez pierwsza godzine bylo ok, a teraz gdy wyszukuje mecz to mam ekran z Connecting (w tle slychac rozmowy innych) i moge sprawdzic tylko invity i dac quita =/ Nie przechodzi do wyboru klasy. Dolaczyc do kogos z listy moge, ale samemu juz wyszukac nie. Od mniej wiecej 2 godzin tak mam ... WTF ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

@waldusthecyc miałem problemy że po chwili już nie dało rady płyty odczytać i dopiero wymiana lasera pomogła , kolega się mnie pytał czy filmiki mi lekko skaczą , coś w tym może być że przepych K3 ciśnie "bebechy" PS3 , choć muszę przyznać że wcześniej też dawałem konsoli ostro popalić (wielokrotne zwiechy w Black Ops) , tak btw teraz przełączyłem się dopiero na strefę wojny i faktycznie macie rację roz(pipi) jest o wiele zabawniejszy , aż mi głupio że w becie odpuściłem ten tryb (bo w K2 pamiętam był liczniejszy TDM) , wracam odkrywać K3 na nowo heh

Odnośnik do komentarza

Ins, ja od kilku godzin mam problem z dołączaniem do niektórych meczy, a w innych z kolei jest minimalny lag. Wiem, że moje łącze miewa focha, ale w tym wypadku to pewnie także kwestia ruchu na serwerach - w końcu pierwszy weekend po premierze ;-)

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ins, ja od kilku godzin mam problem z dołączaniem do niektórych meczy, a w innych z kolei jest minimalny lag. Wiem, że moje łącze miewa focha, ale w tym wypadku to pewnie także kwestia ruchu na serwerach - w końcu pierwszy weekend po premierze ;-)

 

No teraz juz laczy mi sie normalnie, chyba faktycznie oblezenie bylo ;]

Odnośnik do komentarza

No tak czy siak ja już dzisiaj pasuję :D W tygodniu powinno być lżej. A tak jeszcze w związku z różnymi problemami - wiadomość od członka GG (daję w spoiler, bo krowiasta):

 

 

Hello guys,

 

 

 

Thousands of players are happily playing online, but some people are not able to play online. This thread is for you.

 

What we know so far:

 

SESSION MASTER NOT AVAILABLE shows on screen, the game freezes and then you get banned.

 

Problem: This is our lag cheat detection system kicking in. If you don't receive any network traffic from the server for a while this message shows up and we disable all input to prevent cheating. If this happens a number of times during the game you will get banned from the game.

 

 

 

Solution: We have tweaked the system and hopefully the fix will go in with the next patch.

 

 

 

Work around: This seems to happen more to people who are playing using a wireless connection. If you can connect using a wire.

 

 

 

Network errors during login or gameplay (most seen: 10002, 8001, 8013, 1503)

 

 

 

10002 = The server did not respond within 30 seconds (usually on login). Can also occur when the server is down for maintenance, check the forums / twitter to see if this is the case.

 

8001 = General connection error

 

8013 = Inactivity connection error (usually related to UDP traffic not going through)

 

1503 = Internet connection got saturated, the game cannot send its data out quickly enough

 

 

 

Problem: Most of these issues indicate that for some reason your PS3 is unable to connect to the game server. There are a lot of possible reasons for this but if this consistently happens during login then the most common cause is that your router / ISP is blocking the traffic. While we strive to make the game run on every router that the PS3 supports it is impossible for us to test all routers.

 

 

 

Solution: There's no single solution to this problem. If you have this issue please report the brand / model of your router, how you connect to it (wired / wireless) in this thread and what NAT type you have if you run the connection test in the XMB. If you're connecting wireless then try connecting wired. If you have a second modem/router lying around try and see if that one works. If you get this issue during gameplay rather than during login, please also describe the situation you're in (map, game mode, approx how many players, what was going on). Don't forget to mention your PSN id and the time when it happened.

 

 

 

Game is lagging

 

 

 

Problem: Due to a bug around 10% of the games are created in the wrong region when the servers are under heavy load. This means that even if you selected Europe as your region your game might be hosted in the US resulting in laggy gameplay. Laggy gameplay can result in the issues mentioned above (SESSION MASTER NOT AVAILABLE / network errors).

 

 

 

Solution: We have found the cause of this issue and will be rolling out a fix hopefully in the next patch.

 

 

 

Game unable to process your scores (error -9) and problems viewing clan leaderboards (error 20000)

 

 

 

Problem: For some people this happens consistently every game. We know this happens if your PS3 clock is set far into the future.

 

 

 

Solution: We will be further investigating the cause of the issue and roll out a fix in a later patch. In the mean time make sure your PS3 clock is set to the correct date. Some people mention that setting the clock to the correct time does not fix the issue, if this happens to you please post as many detail as you can to this thread. Don't forget to mention your PSN id and the time when it happened.

 

 

 

World is full error (-948)

 

 

 

Problem: This sometimes happens when you find a match.

 

 

 

Solution: We have a fix for this which will hopefully be rolled out with the next patch.

 

 

 

Work around: The error is non fatal (i.e. you don't get logged out of the network). Just try to find a game again and you will usually be fine.

 

 

 

Essential game objects lost (error code 10006)

 

 

 

Problem: While you were loading to join the game, the last person who was in the game left the game. The state of the game is unknown so you cannot play.

 

 

 

Solution: This behavior is as designed.

 

 

 

Freezes

 

 

 

The game has gone through rigorous testing and hunderds of games have been played by our QA department without issues. If you have a freeze, please describe where it happened, which map you were on, game mode, approx amount of players and what was happening. Also let us know if the PS3 had to be reset by pressing the power button or if the game could still be quit through the XMB, and which PS3 model you have.

 

 

Other issues

 

 

 

If I missed out your issue, let me know!

 

 

Czyli problemy nie są olewane i miejmy nadzieję, że zostaną naprawione wkrótce.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

infrastruktura sieciowa k2 + grywalność i kod sieciowy K3 i na serio jak dla mnie maiłbym najlepszą strzelaninę online w jaką można zagrać w historii ps3.

 

mnie tam ilość mapek w multi nie przeszkadza...i tak 90% meczów jak na razie gram na krwawym kanale z k2 :P

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...