Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

To co robią kibice Irlandii jest piękne, bez napiny, z uśmiechem na ustach. Szkoda mi ich piekielnie :(.

Można założyć, że zwolnienie gry przez Hiszpanów było spowodowane w pewien sposób m.in. tym co się działo na trybunach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

ZA JE BI STE!!!

 

angielskie pieśni stadionowe mają świetny klimat, szkoda że na naszych stadionach coraz mnie tego typu pieśni, a co raz więcej bezsensownego sialalala, lalalala, lololo p(pipi)onego głównie z Bałkanów.

 

http://www.youtube.com/watch?v=GlF-ST65ebI

 

 

xD

Edytowane przez Wściekły Pies
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kibice Irlandii O_O To jeden z najpiękniejszych momentów piłki nożnej jaki widziałem/słyszałem. Drugi raz to obejrzałem i drugi raz ciary i łzy szczęścia w oczach.

Serio można kibicować drużynie nie okładając kastetami przeciwnika i rysując szubienice na ścianach?

 

Z innej beczki - jeśli Chorwacja zremisuje z Hiszpanią 2:2 lub wyżej, to Włosi odpadają niezależnie od ich wyniku z Irlandią. Kursy na dokładny wynik 2:2 spadły w mig z 19:1 do 8,5:1 :D

Przypominam, że w 2004 roku Włosi zostali wyeliminowani przez remis 1:1 Danii i Szwecji, który dawał obu drużynom awans.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Poszukuję sprawnej psychicznie i fizycznie osoby do opieki nad grupą 5 Irlandczyków, którzy przyjadą na mecz w niedzielę (praca przez 2 dni).

 

Do obowiązków osoby będzie należeć:

 

- odbiór z lotniska (na trzeźwo)

- pokazanie atrakcji Poznania z pominięciem Wildy i Łazarza

- odciąganie od polskich kobiet i wytłumaczenie że nie mogą zostać ich żonami

- podstawianie piwa bezalkoholowego (kiedy to możliwe)

- bezpieczne odstawienie do mieszkania bez budzenia wszystkich sąsiadów

- wspólne śpiewanie irlandzkich pieśni (wskazane spożycie niewielkiej ilości alkoholu)

- odbieranie niebezpiecznych narzędzi (dla siebie i otoczenia)

 

Wymagania:

 

- znajomość angielskiego w mowie

- chęć do imprezowania

- mocna głowa

- silne ręce (na wszelki wypadek)

 

Oferowane wynagrodzenie: 800 PLN za 2 dni pracy (w tym darmowy bilet na mecz Irlandia-Włochy).

 

 

http://tablica.pl/oferta/zatrudnie-opiekuna-dla-irlandczykow-ID1cNGt.html

 

 

xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...