Skocz do zawartości

Sezon 2 - A Clash of Kings


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

finał został wydłużony o dodatkowe 10 minut, tutaj lista postaci do ról których przeprowadzane są castingi:

 

 

– Mance Rayder:

We’ve heard about him all season. A former member of the Night’s Watch who became the “King Beyond the Wall,” the leader of the Wildlings.

– Daario Naharis:

A confident and seductive warrior.

– Jojen Reed; Meera Reed:

A teenage brother and sister duo with special insights.

– Edmure Tully:

A brash young member of the Tully family.

– Ser Brynden Tully (The Blackfish):

Catelyn Stark’s uncle.

– Lady Selyse Florent:

Stannis Baratheon’s wife.

– Shireen:

Stannis’ daughter.

– Olenna Redwyne (The Queen of Thorns):

Margaery Tyrell’s sharp-witted grandmother.

– Beric Dondarrion:

A skilled knight who is the leader of the outlaw group Brotherhood Without Banners.

– Thoros of Myr:

A red priest who follows the same religion as Melisandre.

– Tormund Giantsbane:

A Wildling raider.

 

miałem nadzieję, że króla za murem zobaczymy już w finale

:(. mój wymarzony casting - mads mikkelsen :P.

Odnośnik do komentarza

Na ten jeden odcinek warto było czekać oba sezony. To chyba jedno z największych osiągnięć w telewizji w ogóle, choć mogę się mylić, mało jeszcze widziałem.

Zdecydowanie najpiękniejsza orgia przemocy, którą dane mi było zobaczyć w produkcji telewizyjnej. I ten Tywin i Loras i Matt Berninger pod koniec... Orgazm. Coś pięknego. Serial z "fajnie się to ogląda i ładne jest" wskoczył na moją półkę "absolutnie fantastyczne". Aż szkoda, że tylko jeden odcinek został. Chyba muszę obejrzeć filmy Marshalla.

 

Kolejny sezon też na wiosnę? Nie chcę czytać książek, żeby nie spoilować serialu, ale chyba nerwowo nie wytrzymam.

Edytowane przez Cahir aep Callah
Odnośnik do komentarza

Nie czytałem książki wiec niech mi ktoś wytłumaczy

dlaczego krasnal został zaatakowany przez jednego ze swoich ludzi? czymś mu wcześniej podpadł ?

 

 

 

jeśli mnie pamięć nie myli w książce był to człowiek królowej, który miał się pozbyć Tyriona podczas zamieszania, chyba, że coś pokręciłem - ten wątek w serialu nieco spłycili

 

Odnośnik do komentarza

Nie czytałem książki wiec niech mi ktoś wytłumaczy

dlaczego krasnal został zaatakowany przez jednego ze swoich ludzi? czymś mu wcześniej podpadł ?

 

Zapewne wyjaśnią to w kolejnym odcinku. Albo kolejnym sezonie.

Ale jeśli jesteś niecierpliwy:

 

"Jednym ze swoich ludzi" był Mandon Moore, czyli członek Królewskiej Gwardii. Z tego co sobie przypominam z lektury, to nigdy wprost nie powiedziano dlaczego to zrobił, ale Krasnalowi nie brakuje wrogów, nawet wśród rodzeństwa ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

z lekarką

 

 

 

A ogólnie to:

 

 

 

Świetny finał. Jakoś niezbyt jarały mnie te wszystkie gry polityczne i więcej gadania o wojnie niż samej wojny. Natomiast ostatni odcinek drugiej serii wynagrodził mi wszystko. Upadek Tyriona, wreszcie konkretna akcja ze smokami, zniszczenie Winterfell, no i White Walkerzy na końcu- miód! Już nie wspominając o np. scenie z Jaqenem czy zawsze mile widzianych wilkorach. Obawiałem się, że całościowo drugi sezon będzie mi się mniej podobał niż pierwszy, ale poziom na szczęście pozostał ten sam, czyli czysta zaje.bistość.

 

Edytowane przez qb3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fenomenalne zakończenie sezonu. Klimat jak w ostatnich scenach nowej trylogii Star Wars - upadają pewne elementy starego porządku, zło tryumfuje i jednocześnie nadchodzi nowe, nieznane, jednak pojawia się promień nadziei i zapowiedź kolejnych zmagań.

 

Czy do tej pory w serialu było wyjaśnione skąd się wzięli White Walkers, czy musze sięgnąć do książek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...