Skocz do zawartości

Sezon 2 - A Clash of Kings


Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym trailerze Theona widać dosłownie przez chwilę, ale wszystko wskazuje na to, że zachowano scenę z Ashą z pierwszego rozdziału "Starcia Królów". Poza tym, w którymś z clipów z planu wspomniano, że Theon będzie ważniejszą postacią w tym sezonie, tak więc worry not :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dobry początek, bardzo dużo się dzieje, kilka nowych wątków wprowadza i na pewno zachęca by dalej oglądać.

Nie czytałem książki, ale jak mniemam ostatnia scena:

 

Była spowodowana tym, że Joffrey zrejdżował po tym jak dowiedział się o tym, że jest bękartem i kazał zabić wszystkich innych bękartów tak?

 

Odnośnik do komentarza

Nie czytałem książki, ale jak mniemam ostatnia scena:

 

Była spowodowana tym, że Joffrey zrejdżował po tym jak dowiedział się o tym, że jest bękartem i kazał zabić wszystkich innych bękartów tak?

 

 

 

Nie, szukał Arii, ale zabijanie niemowląt mogło być spowodowane rejdżem.

 

 

Mam nadzieję, że ktoś zrobi tribute dla Joffreya, w którym będą pokazane wszystkie policzkowania :D

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Ksiazki > serial

Dodatkowa zaleta to ze po przeczytaniu 1 czesci nie trzeba czekac kolejny rok na kontynuacje [jak na kolejny sezon serialu], chyba ze sie przeczytalo wszystkie czesci, wtedy trzeba poczekac kilka lat :confused:

 

Tak pozatym to nie wiem czy ogladac ten drugi sezon, bo wkurzaja mnie zle dobrani aktorzy i potem czytajac ksiazke chcac czy nie chcac wyobrazam ich sobie tak jak widzialem w serialu [Jon i Theon troche wygladaja jak spedalone chloptasie, Ned i Catelyn za starzy, Daenerys jest o kilka lat starsza, Tyrion wyglada jak pocieszny karzelek itd]

 

Jeszcze jesli chodzi o Jona i Theona to po prostu mi nie odpowiadaja, ale nie kluci sie to jakos z ksiazka, ale reszta

juz obiektywnie odbiega od tego jak zostali przedstawieni w sadze.

 

Nie jest to moze jakas wielka wada, ale troche przeszkadza.

 

 

EDIT:

Za to Joffrey'a dobrali idealnie, lepszego aktora nie daloby sie chyba znalesc - udalo im sie zachowac w(pipi)iajacosc tej postaci, ktora sprawia ze ma sie ochote mu za(pipi).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Pokaż mi karła, który nie wygląda pociesznie (nie ubliżając karłom oczywiście) ;)

Co do książki, miałem tak samo, podczas czytania wyobraźnia nie chciała działać tak jak trzeba i podrzucała mi gotowe obrazy postaci wykreowanych w serialu.

 

Poza tym książka zawsze > niż jej filmowa adaptacja i nic tej reguły nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

No w ksiazce Tyrion nie jest pocieszny, to prawdziwe monstrum ktore ma jedno oko innego koloru drugie innego itd, teraz mi sie nie chce szukac opisu, no ale pocieszny to on nie jest.

Jest odrazajacy, a moze nawet wrecz w pewnym stopniu przerazajacy [chociaz te slowo dobrze tego nie oddaje, bo jest zbyt silnie nacechowane - ale jakas czesc tej cechy zawiera sie w tej postaci]. A w serialu wyglada jak pocieszny sympatyczny karzelek.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...