Skocz do zawartości

Sezon 2 - A Clash of Kings


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stannis, Melisandre - inaczej ich sobie wyobrażałem, tak w ogóle to nie pasuje mi kompletnie Sansa Stark, a i Arya odbiega od swojego książkowego wizerunku.

 

Jednak jeżeli chodzi o sam serial wciągnął mnie on na tyle, że po obejrzeniu pierwszego sezonu połknąłem wszystkie dostępne wtedy tomy sagi. Przybieram się teraz do "Tańca ze smokami" jak już drugi tom w Polsce wydali. Martwi mnie też, że na kolejny tom przyjdzie sporo poczekać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tyrone Lannister najlepszy murzyn w calym Westeros

 

ragus: Raczej nie ma co w jego wypadku rozwijac... Bedzie troche o przeszlosci, jego zonie, moze troche bardziej pociagnal co sie dzialo podczas Robert's Rebellion. Znacznego rozwiniecia jego watku raczej nie bedzie bo nie ma za bardzo co rozwijac. Typ bedzie latal po katach i knul az doknuje swego.

Odnośnik do komentarza

Serial bardzo dobrze można uzupełnić książką- gwarantuję, że nikt nie będzie Ci się wtedy mylił. No, może poza jakimiś piątoplanowymi postaciami. Jestem w trakcie drugiego tomu (Starcie Królów), chcę przeczytać przed serialem, lub lecieć na bieżąco (z lekkim wyprzedzeniem w książce).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie Theon Greyjoy, ja się pytam? Nigdzie go nie widać w zwiastunach (ok, zauważyłem go raz w migawce, która trwała mniej niż sekundę). Czyżby jego wątek miał został potraktowany całkiem po macoszemu w tym sezonie?

 

Nie sądzę - myślę, że po prostu nie chcą za bardzo spoilować na temat roli Theona w "Starciu Królów".

 

Jedna z rzeczy, które mi za bardzo nie pasują w serialu to lekko prześmiewcze podejście do postaci Tyriona, mam nadzieję, że się poprawią w drugim sezonie.

 

Co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...