Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

po 3h z fullem sports champions jestem spocony i mega zadowolony. Ping pong i gladiatorzy są rewelacyjni, reszta dyscyplin przeciętna. Wypas ten move- super zabawka dla graczy którzy nie wstydzą się grać w gry casualowe. Od sony zależy czy z czasem zrezygnuje z określenia zabawka na poważny kontroler mogący zastąpić pada. Na chwilę obecną jednak tego nie widzę,

Odnośnik do komentarza

to mozna grac spokojnie na siedzaco ? bo nie mam mozliwosci stac przed TV (brak miejsca) a KILu w recenzji sport champions pisal ze gra jest przystosowana do gry na stojaco

Wg mnie ciezko, glupio grac w pingla siedzac, ale nie jest to niemozliwe.

 

Co do Sports Championship to zawidlem sie na czyms na czym najbardziej mi zalezalo, czyli lucznictwo. Jak wysoko celuje to kamera nie lapie mi rozdzki (mam 1.85 i przestawialem kamere na rozne wysokosci). Zona ktora ma 1,64 ma to samo :|. Po za tym, albo cos robie zle, ale luk nie celuje tam gdzie celuje sie rozdzka tylko nizej. Nie wiem czy to blad, ale probowalem juz wszystkiego. (pipi)nia, z innymi dyscyplinami(+demka i resident)nie mam zadnych problemow. Mimo ze nie stoje 2,5 m tylko 1,5 od TV a kamery nie mam na wysokosci klatki piersiowej, bo TV stoj na niskim stoliku.

Gladiatorzy wy(pipi)ani, na dwoch rozdzkach swietnie sie gra. Jakby ktos podszedl do tego tematu i wydal bardziej rozbudowana bijatyke byloby miodzio. Soul calibur np :D Precyzja ciosow jest naprawde niezla.

Rzut dyskiem i te kulki niezle, jedynie ciezko sie na pocatku wyczuc jak dobrze rzucac.

Pingpong, to klasa sama w sobie najlepsza gra w zestawie. Swietnie sie gra.

Siatkowka niezla, dwa razy uderzylem w zyrandol jak robiłem ścine :D

 

Resident Evil 5. Fajne sterowanie, tylko trzeba sie przyzwyczaic ze ma sie pada na pol przedzielonego ;) i celowanie jest niezle.

Odnośnik do komentarza

Xd

działa wam to demko beat sketcher? U mnie się zatrzymujej na ekranie gdzie trzeba upewnić się ze rozdzka jest 1,5 m od kamery i dalej nic nie mogę zrobic

 

jedyne demko gdzie nie przesuwasz celownika tylko fizycznie całą różdżke po ekranie, trzeba zdaje się wcelowac centralnie w kwadracik i przeprowadzić kalibrację (ale nic szczególnego jak dla mnie)

Odnośnik do komentarza

Xd

działa wam to demko beat sketcher? U mnie się zatrzymujej na ekranie gdzie trzeba upewnić się ze rozdzka jest 1,5 m od kamery i dalej nic nie mogę zrobic

 

jedyne demko gdzie nie przesuwasz celownika tylko fizycznie całą różdżke po ekranie, trzeba zdaje się wcelowac centralnie w kwadracik i przeprowadzić kalibrację (ale nic szczególnego jak dla mnie)

Nie moge wyjsc z ekranu gdzie napisane jest o tej odleglosci. Nie mam zadnej kalibracji :| dziwne

Odnośnik do komentarza

Xd

działa wam to demko beat sketcher? U mnie się zatrzymujej na ekranie gdzie trzeba upewnić się ze rozdzka jest 1,5 m od kamery i dalej nic nie mogę zrobic

 

jedyne demko gdzie nie przesuwasz celownika tylko fizycznie całą różdżke po ekranie, trzeba zdaje się wcelowac centralnie w kwadracik i przeprowadzić kalibrację (ale nic szczególnego jak dla mnie)

Nie moge wyjsc z ekranu gdzie napisane jest o tej odleglosci. Nie mam zadnej kalibracji :| dziwne

 

na tym ekranie wciskasz kółko i przechodzisz do kalibracji:) jak nie zadziała to zassi od nowa moze coś się wysypało? ( u mnie działa sprawdziłem ponownie)

Odnośnik do komentarza

zakupilem dzis z partyzanta PS Move. Narazie sprawdzilem tylko demo Sport Champions i widze ze trzeba bedzie kupic pelna wersje bo ping pong to jest ogien ;)

Moze jestem slepy itd ale zadnego wyraznego laga tam nie widze.

tylko rece bola potem :/

Odnośnik do komentarza

Xd

działa wam to demko beat sketcher? U mnie się zatrzymujej na ekranie gdzie trzeba upewnić się ze rozdzka jest 1,5 m od kamery i dalej nic nie mogę zrobic

 

jedyne demko gdzie nie przesuwasz celownika tylko fizycznie całą różdżke po ekranie, trzeba zdaje się wcelowac centralnie w kwadracik i przeprowadzić kalibrację (ale nic szczególnego jak dla mnie)

Nie moge wyjsc z ekranu gdzie napisane jest o tej odleglosci. Nie mam zadnej kalibracji :| dziwne

 

na tym ekranie wciskasz kółko i przechodzisz do kalibracji:) jak nie zadziała to zassi od nowa moze coś się wysypało? ( u mnie działa sprawdziłem ponownie)

z plyty instaluje ;/ sprawdze sciagniete. Wlasnie mimo ze wciskam kolko to nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...