Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam pilne pytanie !

 

Kiedy jest premiera w UK ? bo juro bede w Londynie i myslalem, ze kupie odrazu, a tu patrze na game, gamestation i hmv ... wszedzie jest napisane, ze premiera 17.09 o_O ... czy to znaczy, że jest pozniej niz u nas ?

 

 

btw ... mialem zamowione na sklep.gram.pl, ale zadzwonilem dzisiaj, zeby sie upewnic i okazauje sie ze wysyłaja dopiero w przyszlym tyg, ale nawet nie wiedza kiedy dokladnie : ) ... wiec zrezygnowalem i radze innym, ktorzy u nich zamowili, zeby lepiej sprawdzili jak ich zamowienia wygladaja.

 

pozdr i czekam na szybka odp.

Odnośnik do komentarza

moje zamówienie na gram.pl jest jako wysłane (zamówiłem do odbioru osobistego w salonie sferis)

 

Moje również. Tylko ja składałem zamówienie 12 lipca to pewnie im wcześniej zamówione tym szybciej wysyłają.

 

 

no tak, ja skladałem niedawno, więc dla mnie nie starczyło.

 

ponawiam tylko pytanie o brytyjską premiere bo liczyłem na to, że jutro kupie w londynie, a wyglada na to, ze jednak pojutrze w polsce ; /.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam pilne pytanie !

 

Kiedy jest premiera w UK ? bo juro bede w Londynie i myslalem, ze kupie odrazu, a tu patrze na game, gamestation i hmv ... wszedzie jest napisane, ze premiera 17.09 o_O ... czy to znaczy,  że jest pozniej niz u nas ?

 

 

btw ... mialem zamowione na sklep.gram.pl, ale zadzwonilem dzisiaj, zeby sie upewnic i okazauje sie ze wysyłaja dopiero w przyszlym tyg, ale nawet nie wiedza kiedy dokladnie : ) ... wiec zrezygnowalem i radze innym, ktorzy u nich zamowili, zeby lepiej sprawdzili jak ich zamowienia wygladaja.

 

pozdr i czekam na szybka odp.

W UK premiery niemal zawsze wypadają w piątek [strzelam, że jest to związane z tym, że w piątki brytole dostają wypłatę], więc nie zdziwiłbym się, jakby i Move'a sprzedawali od 17stego :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...