Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Kilka dni temu informowaliśmy o danych ze sprzedaży nowych kontrolerów ruchu od Microsoftu i Sony. Jak się okazuje, japoński gigant postanowił nieco doprecyzować swoje wtorkowe oświadczenie.

 

Sony bardzo szybko zareagowało na wiadomość o tym, że Microsoft sprzedał 2.5 mln zestawów Kinecta i podało dane, które twierdziły, że Move rozszedł w ilości przekraczającej 4 miliony sztuk. Jednak po kilkunastu godzinach, japoński gigant postanowił sprostować te dane i przyznać się, że te 4.1 mln zestawów Move to „globalne wyniki sprzedaży”, czyli liczba sztuk, która trafiła do detalistów (czyt. sieci sprzedaży), a nie indywidualnych klientów.

 

Sony starało się wyjaśnić te mało sprecyzowane fakty na wszelkie możliwe sposoby: „Pomimo tego, że nie podajemy dokładnych danych na temat tego ile egzemplarzy sprzętu znalazło bezpośrednich odbiorców, to detaliści cały czas zamawiają u nas kolejne sztuki Move i chętnie przejmują wszystkie egzemplarze, które możemy im dostarczyć.”

 

Jak widać walka na kontrolery ruchowe szaleje na wszystkich możliwych frontach. Warto również dodać, że dane pochodzące od Microsoftu, świadczące o 2.5 mln sprzedaży w ciągu 25 dni faktycznie dotyczą egzemplarzy, które trafiły w ręce klienta końcowego.

 

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55471

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu pożyczyłem od kumpla Move z grą Sports Champions no i podjąłem decyzję o zakupie - pożyczenie kontrolera upewniło mnie w chęci zakupu, a dziewczyna z córka też stwierdziły "My chcą" :D I tutaj pojawiły się schody... W sklepach w Rzeszowie nigdzie nie ma: w Empiku nie ma, w MM listy chętnych, w Sony Center to samo. W wolnej sprzedaży nie ma. Jak w PRLu. Normalnie KOMUNO WRÓĆ. Na Allegro ceny o prawie 100 zł wyższe niż cena sugerowana. W Amazonie Starter Pack - £41.70, sam Motion Controller - £43.97. To kolejny EPIC FAIL Sony, czy sztuczne podbijanie hype i napełnianie portfeli handlarzom? Chyba odczekam kilka miesięcy i kupię jak się ceny unormują.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dostępność PS Move - bardzo dobra

 

49705841.th.jpg

 

cena - chyba taka sobie:

PSM - 149 PLN

Navi - 99 albo 109 PLN (nie pamiętam :confused: )

Ładowarka - 109 PLN

 

Są też dostępne DS3 w różnych kolorach w cenie 199 PLN

 

ds30.th.jpg

Niby post z 30.11 ale jestem "dość" pewny, że ciągle jest dostępny PSM. Może dzisiaj/jutro wpadnę do Saturna z wizytą to dam znać jak stoi sytuacja.

Odnośnik do komentarza

no 'u mnie' w media jest stosik starter packów, ale wiem, ze ogolnie jest tego za malo w sklepach... ogolnie w tesco zabrakło ps3 XD

U mnie w MM też są Starter Packi, ale kamerę odkupię od kumpla za 30 zł, dema sobie ściągnę z PSN. Chciałem kupić 2 x Motion Controller + Sport Champions. Zawszt parę zeta zostaje w kieszeni, które można wykorzystać np. na Battlefield Vietnam :D

Odnośnik do komentarza

Kontroler próbuję dorwać już od dobrych dwóch miesięcy i nic! Ma ktoś może namiary na jakiś sklep wysyłkowy z normalnymi cenami kontrolera? Na Allegro pusto, w znanych mi sklepach podobnie (nawet ze sklepu PSX'u już znikł z oferty :confused:)

Na razie po normalnych cenach nic nie wyrwiesz, niestety :/

Odnośnik do komentarza

 

Już nie ma żadnego :(

Pewnie jakaś jedna osoba wykupiła wszystkie i za pare dni będzie dostawa na Allegro po 200zł...

 

Ja wziąłem 2 sztuki, ale sprzedawać nie zamierzam :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...