Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

To ja zalozylem temat z bolem? Raczej gosc zakladajacy temat zostal wysmiany w pierwszym poscie. I wbij sobie do lba, ze mnie community nienawidzi, wiec za wyjatkiem kilku procent ktorzy sa po mojej stronie - reszta hejtuje za ego i wysmiewanie innych graczy. Tylko co to ma do rzeczy jak nikt z nich nie chcial walczyc ze mna, a jak walczyli to przegrali - mam filmiki. To samo bylo na najwiekszych FC reddit/4chan, jak masz znajomka z 4chana to popytaj, bo ta grupa jest bardziej po mojej stronie niz zabawny reddit, wiec ci napisza jak bylo i jest. Nikt nie wygral ze mna ustawki od czasu BB i DkS3 w best of 3, jak masz kogos to dawaj, tylko ze swiatowego topu. Zobaczysz reakcje :lol:

Zastanow sie nastepnym razem.

 

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja Ci moge pokazac sporo wiecej pozytywnych wiadomosci itd tylko co to zmieni? Rankingi? Ustawki? Turnieje? FC? Liczbe zabitych? Nie. Ja wysmiewalem od czasu BB cale community, wiec kazdy przychodzil do Mergo by mnie zabic, a wyszlo tak, ze to ja mam filmiki jak klepie czolowke. Oczywiscie z tego jadu cos do sieci trafilo, ale to mozna policzyc na palcach jednej reki, zrewanzowalem sie, bo tego nawet co wrzuciles rozwalilem kilka razy i zauwaz, ze to ja walcze jako invader z ucietym HP. Po prostu community chcialo mnie upokozyc jak tylko sie da za moje Ego itd, ale wyszlo tak, ze na koncu 4chan wysmial reditowe community i chlopcy zaczeli lizac ballsy w wiadomosciach. Hate niczego nie zmieni, liczy sie to co bylo i wyniki. 

 

Chwile po pojawieniu sie DkS3 na Gamefaq (3 najwieksze Soulsowe community) pojawilo sie to.

''Not trying to name and shame, since he's kind of already infamous..Remember that guy from Bloodborne who used cheap builds and tactics in Mergo's Loft? Welp, he's back and playing Dark Souls 3 apparently. if you look at the guy's channel all he ever does is upload vids of him ambushing scrubs with Lacerating katanas, like every hour. Even people who were AFK.

I even tried challenging him to a duel over PSN to see if he'd get pissy like he usually does when he loses, and he made up some garbage about being too busy and that he "wins 90%" of duels anyway. 

Yeah sure, probably chugging as he's known for.

So just a warning to anyone with the SL range of 120 who are trying to get through Irithyll Fungeon, this guy likes to hide around corners and spam R1 with his wittle bloodlust. OH, and carry seed of the giant tree with you too. He tends to hide behind mobs and use Fog Ring + Dragonslayer bow when he's outnumbered. (Not that it'll do any good TBH, he sucks with the bow and the ring got nerfed).''

 

Placz, sciemy itd, bo gosc byl tak niszczony, ze minusowal moje filmiki 2 lata. A co sie dzialo w Irithyll Dungeon i legendarna Annette Dark to zapraszam na moj kanal. Tam byla masakra okraszona mocarnym klimatem. 

Ostrzezenia przed najbardziej niebezpiecznym. Nikt nie zabil tylu ludzi od 2009. Nikt.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Jerome napisał:

Ja Ci moge pokazac sporo wiecej pozytywnych wiadomosci itd tylko co to zmieni? Rankingi? Ustawki? Turnieje? FC? Liczbe zabitych? Nie. Ja wysmiewalem od czasu BB cale community, wiec kazdy przychodzil do Mergo by mnie zabic, a wyszlo tak, ze to ja mam filmiki jak klepie czolowke. Oczywiscie z tego jadu cos do sieci trafilo, ale to mozna policzyc na palcach jednej reki, zrewanzowalem sie, bo tego nawet co wrzuciles rozwalilem kilka razy i zauwaz, ze to ja walcze jako invader z ucietym HP. Po prostu community chcialo mnie upokozyc jak tylko sie da za moje Ego itd, ale wyszlo tak, ze na koncu 4chan wysmial reditowe community i chlopcy zaczeli lizac ballsy w wiadomosciach. Hate niczego nie zmieni, liczy sie to co bylo i wyniki. 

 

Chwile po pojawieniu sie DkS3 na Gamefaq (3 najwieksze Soulsowe community) pojawilo sie to.

''Not trying to name and shame, since he's kind of already infamous..Remember that guy from Bloodborne who used cheap builds and tactics in Mergo's Loft? Welp, he's back and playing Dark Souls 3 apparently. if you look at the guy's channel all he ever does is upload vids of him ambushing scrubs with Lacerating katanas, like every hour. Even people who were AFK.

I even tried challenging him to a duel over PSN to see if he'd get pissy like he usually does when he loses, and he made up some garbage about being too busy and that he "wins 90%" of duels anyway. 

Yeah sure, probably chugging as he's known for.

So just a warning to anyone with the SL range of 120 who are trying to get through Irithyll Fungeon, this guy likes to hide around corners and spam R1 with his wittle bloodlust. OH, and carry seed of the giant tree with you too. He tends to hide behind mobs and use Fog Ring + Dragonslayer bow when he's outnumbered. (Not that it'll do any good TBH, he sucks with the bow and the ring got nerfed).''

 

Placz, sciemy itd, bo gosc byl tak niszczony, ze minusowal moje filmiki 2 lata. A co sie dzialo w Irithyll Dungeon i legendarna Annette Dark to zapraszam na moj kanal. Tam byla masakra okraszona mocarnym klimatem. 

Ostrzezenia przed najbardziej niebezpiecznym. Nikt nie zabil tylu ludzi od 2009. Nikt.

 

ogólnie przygłupie to po powrocie na forum miałeś zamknąć mordę, a znowu się uruchamiasz i zaśmiecasz tematy swoją nieciekawą osobą

 

poszedł raport za robienie syfu w temacie

Odnośnik do komentarza

weźcie go zbanujcie. A obiecał że go ds 1 nie interesuje i nie będzie zaśmiecał tematu. Dodatkowo na (pipi) mi azjaci i legendy takie jak ty w grze schowane za filarem. Własnie dlatego wybieram wersje na xboxa bo nie będzie takich legend.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

No radia 100% nikt nie ma. Masz rację. Nie dość, że wszyscy się z ciebie śmieją to twój angielski w komentarzach na fejkowych kontach na youtube i innych serwisach jest na poziomie żula pod sklepu. Zainwestuj w jakieś kursy w szkole językowej zamiast w ciuchy z lumpa albo nie pisz więcej po angielsku, bo aż oczy bolą jak się na to patrzy. Twoja gramatyka zatrzymała się na etapie kolorów.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Typie udawałem Japonczyka. Jak przeczytasz pierwszy post to załapiesz. I skończ pierdzielic o jakimś śmianie się bo nawet nie znasz tych gości i nie wiesz nic o pvp community. Zainwestuj w rozum, bo dupsko cię tak piecze, ze masz kłopoty z myśleniem. 

Temat miał się skończyć, ale widzę, ze ból tak duży, ze kilku skończyć nie może. 

Sprite ja jestem graczem, masz pojęcie o Soulsborne pvp to ustaw mi walkę z kimś również z czołówki. Zobaczysz kogo śmiech jest prawdziwy. 

Kilku skompromitowanych noobow z reduta dawno wyjaśnionych a spajcik uważa ze to wszyscy się śmieją. Ciężko dyskutować z amebami i gościami co pojęcie o serii maja na poziome casula.

 

Ktos się śmieje, bo to ja śmiałem się z całego reduta i wyjaśniałem gości na ich FC, wiec zebrało się ich community do kupy i znowu zostali w BB wyjaśnieni. Załóż temat na 4chan a się dowiesz, a nie kompromitujesz się wpisami ameba. 

Oni się boja grać, bo kolejne porażki ich słabe psychiki by niewytrzymały.

Piszac to pokazuje jak inteligentni jestescie, ale z bólem niema kontroli co?

Zanotuj gościu, każdego rozwale w best of 3 z czołówki i community to wie.

Mam nawet gdzieś wiadomości na psn jak zaczęli mi lizac.

Takze skończcie się kompromitować i grajmy, będzie jak na dłoni. 

Mnie zmienicie rankingów, wyników a wasz płacz tylko mnie śmieszy. I jeszcze gadka do gościa z UK paszportem siedzącym 10 lat w UK o szkole. No amebstwo idiotyzmu level 900 :lol:

Praise The Dark 

Wiadomosci typu ''jestes moim ulubionym Vileblood'' i innych pozytywnych mam od groma. 2 pierwsze z brzegu 

29872957_10209255170135617_3811091359847[/img]

20232250_10207704417607773_5999972300837

Bede mial czas to moge was takimi zasypac tutaj, kolejny dowod, ze pierdzielicie jak polamani.

 

ps: Moderację proszę by temperowała ataki na mnie, bo kilku typów pisze o mnie zamiast o grze, mimo tego ze miało tak nie być. Wiem ze jest tutaj paru pionków których boli i będzie bolec, ale niech płaczą gdzie indziej a nie na forum. Tym bardziej, ze nie maja pojęcia, piszą jak niedorozwinieci, a na temat gry nic napisać bie potrafią.

 

Kazdy wpis na mój temat w temacie o grze będzie raportowany. Chcecie porządek to zachowujcie się jak normalni ludzie. Sporo mogę pomoc na temat serii, wiec piszmy na temat. Ja swoje wyjaśniłem 

EOT

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...