Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Sin City to realia twardych facetów z nałogami i krótkimi dialogami oraz pięknych kobiet, potrafiących skopać jaja nawet największemu wymiataczowi. Rozumiem ze nie masz nic wspolnego ani z jednym ani z drugiem i nie rozumiesz fenomenu tego filmu :teehee:

 

@Gekon

 

Ambitniejszy jest replikant sciagajacy replikanty i gosc robiacy male origami?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Sin City to realia twardych facetów z nałogami i krótkimi dialogami oraz pięknych kobiet, potrafiących skopać jaja nawet największemu wymiataczowi. Rozumiem ze nie masz nic wspolnego ani z jednym ani z drugiem i nie rozumiesz fenomenu tego filmu :teehee:

 

@Gekon

 

Ambitniejszy jest replikant sciagajacy replikanty i gosc robiacy male origami?

nie, ambitniejsi są goście biegający w długich płaszczach i okularach, pierdalający się karate

 

 

 

Przeciez matrix nie jest w ogole ambitnym filmen. Napierdalanka dla małolatow i tyle. dobre kino akcji. Gdzie to stawiać obok legendy?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Blade Runner nie jest zadna legenda, i nie szukam w kinie wydumanych rozkmin o czlowieczenstwie, ktorych musze szukac na pejzazu emocji powstajacym na twarzy Hauera, nie spedza mi snu z powiek to czy Ford byl replikantem. Milan napisal juz jak smiesznie wyglada cale te polowanie na androidy. Szukam rozrywki, ciekawego settingu, i ciekawej fabuly bo nie powiesz ze w 1998 Matrix nie robil wrazenia? Wiesz zawsze moge napisac ze lubie Lowce i dodac cos o swym uwielbieniu do kina Woodiego czy innego Almodovara.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

kto pierwszy strzelił? han solo czy ten kosmita?

kosmita

 

Podbijam oggozo, ten temat jest głupi odkąd zaczał się tu udzielać Milan z głupimi, przydługimi postami i Psyko twierdzacy, ze martux jest lepszy od balde runnera.

 

 

Matrix to zżyna z jakiejś książki czy innego anime, a sam film to typowy sensacyjne średniak, ktorego ratuje efekciarstwo

 

zamknij ryj, temat to pieprzsenie, wiec nawet jak pier,dole to i tak tu pasuje. Ty za to nie masz nic wiecej do powiedzenia niz "zgadzam sie z tym, zgadzam sie z tamtym", masz piz,de zamiast wlasnego zdania, zamiast mi (pipi)ic zebym wyszedl to moze napisz co takiego widzisz w tym blade runnerze.

 

Prawda jest taka ze glupio co niektorym przyznac racje, bucza "kuuuult!!!" a jak ktos osmieszy ich film, to bucza " oddac krzyż!" "zydzi!".

Odnośnik do komentarza

kto pierwszy strzelił? han solo czy ten kosmita?

kosmita

 

Podbijam oggozo, ten temat jest głupi odkąd zaczał się tu udzielać Milan z głupimi, przydługimi postami i Psyko twierdzacy, ze martux jest lepszy od balde runnera.

 

 

Matrix to zżyna z jakiejś książki czy innego anime, a sam film to typowy sensacyjne średniak, ktorego ratuje efekciarstwo

 

zamknij ryj, temat to pieprzsenie, wiec nawet jak pier,dole to i tak tu pasuje. Ty za to nie masz nic wiecej do powiedzenia niz "zgadzam sie z tym, zgadzam sie z tamtym", masz piz,de zamiast wlasnego zdania, zamiast mi (pipi)ic zebym wyszedl to moze napisz co takiego widzisz w tym blade runnerze.

 

Prawda jest taka ze glupio co niektorym przyznac racje, bucza "kuuuult!!!" a jak ktos osmieszy ich film, to bucza " oddac krzyż!" "zydzi!".

głupi jestes jak baran i jeszcze sie rzucasz. To moje obiektywne zdanie. I co ja mam ci niby udowadniac dlaczego blade runner jest jest genialnym filmem? postem na miliony znakow? Sam sie ośmieszasz i ja tego robić już nie musze.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

kto pierwszy strzelił? han solo czy ten kosmita?

kosmita

 

Podbijam oggozo, ten temat jest głupi odkąd zaczał się tu udzielać Milan z głupimi, przydługimi postami i Psyko twierdzacy, ze martux jest lepszy od balde runnera.

 

 

Matrix to zżyna z jakiejś książki czy innego anime, a sam film to typowy sensacyjne średniak, ktorego ratuje efekciarstwo

 

zamknij ryj, temat to pieprzsenie, wiec nawet jak pier,dole to i tak tu pasuje. Ty za to nie masz nic wiecej do powiedzenia niz "zgadzam sie z tym, zgadzam sie z tamtym", masz piz,de zamiast wlasnego zdania, zamiast mi (pipi)ic zebym wyszedl to moze napisz co takiego widzisz w tym blade runnerze.

 

Prawda jest taka ze glupio co niektorym przyznac racje, bucza "kuuuult!!!" a jak ktos osmieszy ich film, to bucza " oddac krzyż!" "zydzi!".

głupi jestes jak baran i jeszcze sie rzucasz. To moje obiektywne zdanie. I co ja mam ci niby udowadniac dlaczego blade runner jest jest genialnym filmem? postem na miliony znakow? Sam sie ośmieszasz i ja tego robić już nie musze.

 

Nie nazywam kazdego filmu jakiego nie zrozumiem genialnym.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ale co za roznica co lepsze, wazne ze oba swietne :)

 

"Pulp Fiction" jest lepsze od "Snatch"... wow, a w Brazylii jest cieplej niż w Norwegii.

tez mnie dziwi, ze niektorzy uwazaja inaczej. no, ale milaneze raczej ma go.wno a nie gust wiec nikt nie bierze jego zdania pod uwage.

 

ale co mnie sie czepiasz niechciany synu kononowicza? :(

Odnośnik do komentarza
no ale co za roznica co lepsze, wazne ze oba swietne :)

 

niech to zostanie pointą tematu, tańczmy wszyscy razem w koło śpiewając i trzymając się za kutasy. ontopic: też was to wku.rwia, że obecnie w filmach nie ma napisów na początku? albo nawet i tytułu nie pokazują? co to ma być się pytam do chu.ja pana?!

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Chyba taka moda. Szybkie wejście prosto z mostu a nie jak kiedyś najazdy kamery np. na jadący samochód i napisy przez pięć minut z wszystkimi aktorami, statystami, reżyserem, dostawcą pizzy dla ekipy a na koniec jeszcze tytuł filmu. Niespecjalnie mi to przeszkadza, tytuł filmu mam na pasku w dole ekranu albo w nazwie pliku na HD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...