Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No jeśli ktoś wyśmieje dość mało oryginalne i jak myślałem oczywiste stwierdzenie, że Jesse Eisenberg stworzył w "Social Network" jedną z lepszych kreacji roku i bez jego aktorstwa ten film straciłby sporą część swojego oddziaływania, to proszę, niech się śmieje. Szympansy też się często śmieją, nie sądzę, żeby przez to automatycznie miały rację.

 

Znając ciebie, to zapytany powiedziałbyś, że Jack Nicholson lepiej zagrał socjopatę, albo Dustin Hoffman, bo TAM BYŁO WIDAĆ, tak że sorry, no nie można twojej opinii o Eisenbergu traktować serio.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Heat(całość) - najlepszy film "policjanci kontra złodzieje" wszech czasów. Dźwięk, wykonanie, dwóch głównych(Al i Robert :wub:) i tak rzadko spotykane w kinie amerykańskim realne strzelaniny. Gdzieś czytałem, że sławna scena z napadem na bank i jatka jaka tam się wytworzyła była podawana jako idealny przykład perfekcyjnego wycofania się spod ostrzału przeważającego wroga. Coś pięknego 9+/10

 

A ja uważam, że na "kultowość" gorączki w 90% opiera się na obecności Pacino i De Niro w jednym filmie (tak, wiem, Chrzestny 2, tylko że tam nie zagrali razem w ani jednej scenie).

Owszem film jest dobry, ale nie ustrzegł się kilku wad. Przede wszystkim momentami wlecze się niesamowicie. O ile przestoje na przedstawienie sytuacji rodzinnej Pacino są jeszcze ok i dobrze się to rozwija, tak już romans De Niro z tą studentką zajeżdża tandetą "- hej bejbe, wezmę cię na koniec świata. - OK, hihihihihi". Poza tym jak uwielbiam Roberta, tak akurat moim zdaniem tutaj trochę za oszczędnie zagrał. Wiem, że niby taki miał być ten bohater, zimny i konkretny, ale mam wrażenie, że Al w tym filmie gra, a De Niro po prostu jest. Dla mnie to jest 7/10. Są genialne momenty, ale całościowo mi nie czochra moszny.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...