Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli już przy intrach jesteśmy to jakie jest wasze ulubione ever?

 

Moje to będzie to chyba:

 

Zawsze dreszcze ...

 

A tak btw wczoraj oglądałem nowych Predatorów i film ten ogólnie rzecz biorąc ma imo słabsze efekty niż T2(przypomnę, że to film z 1991 roku x_x), np ogień jest zrobiony żałośnie.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Ale robiony tak jakby sami autorzy nie wiedzieli co ma z tego wyjść. Kino akcji, godny następca kultu T2, autoparodia? I córka specjalisty od sieci informatycznych nie wie że Skynet to nie jeden komputer. Toż nawet dzieci wiedzą że zwykłego internetu nie da się wyłączyć, a co dopiero wojskowe sieci które sterują cała obroną kraju.

Odnośnik do komentarza

Widzieliście co wczoraj zrobiło TVP z "Scarface'em"? :/ Po około 25 minutach przełączyłem na Polsatowskiego "Revolvera"(tak pociętego reklamami, że częściej je widziałem niż sam film). To był dla mnie ból. Fizyczny i psychiczny. Żeby tak bezczelnie scenzurować dzieło wszech czasów, i ten żałosny lektor. Tony (pipi) zajmij się nimi proszę! Na miejscu De Palmy bym pozwał TVP i każdą stację, która puści jego film w takim stanie.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Żeby dzieciarnia miała radochę ;/. Oj Oggozo wątpię żeby 30 lat temu przyświecała ta sama idea co teraz przy kręceniu rimejków wątpię by celem De Palmy było "uszczęśliwienie dzieciarni". A także Scarface to ten absolutny wyjątek od reguły kiedy remake jest lepszy od oryginału. Nie mówię, że oryginał to zły film, nic takiego ale nie oszukujmy się; Scarface De Palmy>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

 

Scarface dla gimbusów to jest akurat dobry rodzyn; dla gimbusów, rzekł kto?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Widzieliście co wczoraj zrobiło TVP z "Scarface'em"? :/ Po około 25 minutach przełączyłem na Polsatowskiego "Revolvera"(tak pociętego reklamami, że częściej je widziałem niż sam film). To był dla mnie ból. Fizyczny i psychiczny. Żeby tak bezczelnie scenzurować dzieło wszech czasów, i ten żałosny lektor. Tony (pipi) zajmij się nimi proszę! Na miejscu De Palmy bym pozwał TVP i każdą stację, która puści jego film w takim stanie.

 

A co zrobili? Ja też oglądałem Revolvera bo nie mogę nagrywać Polshitu. Miałem fart że nie zasnąłem na 15. minutowych reklamach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...