Skocz do zawartości

PSX Extreme #158


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda,że pozostał praktycznie tylko jeden kącik :] Kiedyś dostając PSX-a od razu brałem się za kącik sportowy :]

 

Kącik powinien odżyć i wrócić przynajmniej na kilka nr. po premierze FIFA11 i PES2011 i kilku innych tasiemców EA, a czy będzie to zobaczy się :)

 

 

otóz otóz otóz to!!!! taktyki graczy,, fromacje , porady itp, listy dyskusje

Odnośnik do komentarza

Szkoda,że pozostał praktycznie tylko jeden kącik :] Kiedyś dostając PSX-a od razu brałem się za kącik sportowy :]

 

Kącik powinien odżyć i wrócić przynajmniej na kilka nr. po premierze FIFA11 i PES2011 i kilku innych tasiemców EA, a czy będzie to zobaczy się :)

 

 

otóz otóz otóz to!!!! taktyki graczy,, fromacje , porady itp, listy dyskusje

 

Jestem za! :banana:

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem numer, jest grubo, zawiodły niestety dwie oczekiwane przeze mnie gry, ale to już nie od Was zależne.

 

Natomiast zależne od was są rodzyny z ppe.pl. Nie wierzę, że to puściliście, nie wierzę. Jeśli macie to kontynuować to polecam zmienić nazwę na suchary z ppe.pl, chociaż tytuł będzie ok.

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

Szkoda,że pozostał praktycznie tylko jeden kącik :] Kiedyś dostając PSX-a od razu brałem się za kącik sportowy :]

 

Kącik powinien odżyć i wrócić przynajmniej na kilka nr. po premierze FIFA11 i PES2011 i kilku innych tasiemców EA, a czy będzie to zobaczy się :)

 

 

otóz otóz otóz to!!!! taktyki graczy,, fromacje , porady itp, listy dyskusje

 

Jestem za! :banana:

 

I ja również byłbym za :) Zawsze najbardziej lubiłem czytać właśnie kącik sportowy :thumbsup:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

w tym miesiącu dla odmiany was pochwalę :rolleyes:

 

Ural jest psychiczny :teehee: ale dzięki niemu nie tęsknie w ogóle za Myszaqiem co jest czymś nie do pomyślenia właściwie, Trzodowisko to absolutna petarda :good: lałem z niektórych tekstów mocno, Ściera puścił Urala ze smyczy i zrobiło się grubo, zreszta już wcześniej Ural zaczął nieźle pogrywać, czy to ciętymi dyskusjami w Zgrentgenach czy na Gamescomie ; jak dla mnie Ural mógłby prowadzić listy, wtedy to dopiero PE wskoczyłoby na next level :>

 

wcześniej byłem (bardzo) negatywnie nastawiony do "nowych" twarzy które zapełniały numer, typu Soq Komodo Rozbo Ural...ale wyszło na ich, wystarczyło poczekać a część z nich zaczęła mocno nakręcać całe pismo

 

ale special thanksy dla Urala (no i Ściery za zielone swiatło) lecą za trzodę :yes:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

A dlaczego listy znów takie krótkie, co Butcher?????????

 

trzodowisko może i jest ciekawym pomysłem ale w obecnej formie nie było smieszne (btw Ural daje Mafii 8+ , tyle samo co RDR, krejzi men , dalibóg :)

 

 

fajnie sie bedzie czytało, sporo topowych recek , tgs (którego zlałem zupełnie i bede czytał o nim jakby była to relacja live)

 

 

nie ma kacika DVD co bardzo mi sie nie spodobao, oby to był ostatni taki raz

 

jak wyzej- kacik sportowy powinien wrócić :yes:

 

 

z innej beczki: gdy czytałem list w którym koles poczuł sie lekko zniesmaczony wszą relacją z gamescom (zachowanie) to...musze powiedziec, ze miałem podobne odczucia. Nie to, ze jestem swiety, ale powiem tak- gdy miałem 14 lat i czytałem jak Hiv pluje z wiezy Eiffle'a ui pierdzi w aucie to sobie myslałem- "ale kul ziomki", gdy miałem 18 było podobnie. Dzis mam 26 i poczułem się zażenowany troche- bo czy jest sie czym chwalić, ze sie nie kupiłoi biletu czy obżarło stół szwedzki ? I niemcy znów dojdą do wniosku , ze u nas w Polsce to nadal 18 wiek i nas najadą :D

 

nie to , ze nie mam poczucia humoru, ale są akcje na poziomie (np fajny był fragment jak przemykaliscie przez plac budowy obok ciecia) ale chwalenie sie okradaniem niemieckiej komunikacji nie jest zaje.bongo

 

 

a nr spoko, żeby nie było że tylko marudze :thumbsup:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Nie będę się kopał z koniem. "Ja tego nie oglądam" - a co Ty, jakaś wyrocznia wyścigowa? Czujesz się lepszy, bo nie oglądasz? Nie zrozumiałem tej światłej myśli chyba. Na podwórku też się nie wychowałeś? Znam takiego jednego, co się na podwórku nie wychował i też jest dzięki temu lepszy od innych :).

 

Ten ranking jest próbą sklasyfikowania kierowców, czego dotychczas nikt w porządny sposób nie robił. Nie pasi Ci metodologia? Nie pasi Ci, że sponsoruje to Castrol? Znasz lepszy sposób, na określenie kto - ze wszystkich kategorii wyścigowych - jest najlepszy, to jak pisałem, dajesz. Jeśli uważasz, że jesteś najmądrzejszy na świecie i pozjadałeś wszystkie rozumy, to nikt nie broni Ci wymyślić coś lepszego. Ale na razie nic lepszego nie ma i dobrze, że w ogóle taki ranking powstał. Nikt Ci nie każe uznawać tego rankingu za obiektywny, nikt Ci nie każe brać go w ogóle pod uwagę, ale faktem jest, że w zaledwie kilka miesięcy zdobył olbrzymią popularność, bo brakowało czegoś takiego. Owszem, robiono wcześniej rankingi, ale nie porównywano kierowców ścigających się w różnych kategoriach wyścigowych. Twarz daje temu Coulthard, metodologia jest sensowna - wymyśl coś lepszego. Najlepiej nic nie robić, tylko krytykować. Dla mnie to inicjatywa jak najbardziej sensowna i godna poparcia, a czy wspiera ją Castrol wespół z Autosportem, czy ktokolwiek inny - dla mnie to rybka. I nie cytują tego tylko takie media jak wspomniałeś, np. bardzo sensowny pitpass.com też wychwala tę inicjatywę. Typowe polskie czepialstwo i smęcenie, jak dla mnie.

 

Nie zająknąłem się słowem o metodologii czy obiektywizmie tego rankingu, a tu proszę, napisałeś wypracowanie na ten temat. Może nie pamiętasz, więc przypomnę - drwiłem z tego, że określiłeś ranking mianem słynnego. Zapytałem się w jakich mediach jest on słynny, ponieważ w jedynej stacji transmitującej F1 w Wielkiej Brytanii i Polsce oraz niekodowanej stacji pokazującej F1 w Niemczech, jak i na największych portalach zajmujących się F1 w Polsce, jak i Wielkiej Brytanii, nie jest on wspominany, ani nie ma żadnych newsów z nim związanych, więc może jest on znany szerszej publiczności mainstreamowych mediów? Nie udzieliłeś odpowiedzi na to pytanie, więc uznaję, że ranking ten nie jest słynny. Kropka.

 

Aha, ten "bardzo sensowny" serwis pitpass ma ksywkę spitpass. Domyśl się dlaczego.

 

...

 

Widzisz, ja to doskonale wszystko rozumiem, ale Codemasters zaczęło tworzenie tej gry od dupy strony. Zamiast stworzyć silnik pisany specjalnie pod F1, z odpowiednim SI i fizyką (bo według mnie to właśnie EGO i jego ograniczenia jest odpowiedzialny za te wszystkie błędy), wzięto engine i zaczęto dodawać wszystko, co musiało się w grze znaleźć. A że nie działa tak jak należy? Trudno. I właśnie to mnie irytuje, a jeszcze bardziej, że nie zauważono tego w recenzjach. Bo to, że F1 2010 jest dobrą, bardzo dobrą grą (na 7-8, chociaż przy dzisiejszych wypaczonych systemach oceniania zaraz się mówi, że to crap, heh) nie ma wątpliwości, jednak dopiero w przypadku posiadania odpowiedniej "bazy wyjściowej" powinna ona dostawać takie oceny, jakie się jej wystawia.

 

Z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza

Już pisałem - o F1 podyskutujmy sobie w wątku o F1 i dalej powtarzam - podchodzisz do tematu jak purysta i chciałbyś symulacji z krwi i kości - też bym chciał, ale to nierealne w przypadku licencjonowanego produktu :). I ode mnie też eot, zapraszam do dyskusji w kąciku wyścigowym, bo zaśmiecamy ten temat ;).

 

PS. Dzięki, za miłe słowa o Trzodowisku, ale chciałem ogłosić wszem i wobec, że Ściera i tak robi podchody, by mi je cenzurować, niedobry on! Niemniej walka trwa! :P

Odnośnik do komentarza

Ural: pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobiłeś, było dość kiepskie:) Wychwalałeś sprzęty "jabłuszka", na pewnym forum handheldowym. Straszny krzykacz i fanboj - pomyślałem:)

Obecnie ten mini dział w lsitach rządzi. Nadajesz Extrimowi tego co mająw tytule. Taki koleś jak Ty powinien się zająć listami, bo i wiedzę masz i jaja też:)

Butcher, jak koleś pyta o jailbreaka na PS3, a Ty piszesz cośo pałacu, to ani nie jest śmieszne, ani na temat, ani pomocne :|

Odnośnik do komentarza

Ural: pierwsze wrażenie jakie na mnie zrobiłeś, było dość kiepskie:) Wychwalałeś sprzęty "jabłuszka", na pewnym forum handheldowym. Straszny krzykacz i fanboj - pomyślałem:)

 

Małe sprostowanie, bo to sprawa honoru :). Ja NIE ZNOSZĘ jabłuszek i (blow)Jobsa! Serio! iPhone zmienił rynek, nie przeczę, ale nie cierpię Apple i ich polityki - jestem największym antyfanem jabłuszek na świecie i każdy kto mnie zna to wie :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...