Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Broken Nunu back in action.

 

Jak jest z tymi ramkami po sezonie, dostaje się np. platynową tylko za soloQ czy najlepszą ze wszystkiego, łącznie z teamami? Jeżeli dołączę do rankedowego teama to dostanę ramkę za samo bycie czy muszę z nimi zagrać kilka gier? Jeżeli nie to mój smurf na EUW chętnie przyjmie invite do jakiegoś golda+  jak tylko dobiję 30  :pirate:

 

ok w/e, trzeba mieć co najmniej 10 wygranych w teamie żeby dostać za niego reward.

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

No to Panowie, zakładamy ten Team? Każdy ma headset i te +16 lat? Ja głównie jungla/top ew. mogę mida wybranymi champami. A właśnie, wiecie może kiedy dokładnie koniec sezonu ma nastąpić i ewentualnie kiedy wprowadzą zmiany + nagrody za dywizje? 


Co do patcha i nerfa na J4 

Zagrałem pare meczy nim i wsumie nie odczuwam żadnej różnicy przed a po, poczytałem wsumie i niby tylko podrzucenie podczas kombo eq zostało zmniejszone tak aby ew. przeciwnik mógł jakolwiek to zdodżować, a tak wszystko gra tak jak grało wcześniej - op champ.


Dodawać ProNoobSkilz i dawać do zespołu założcie jakiś z sensowną nazwą - coś promujące forum :P

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Możemy zagrać pare meczy takich 4fun dla sprawdzenia siebe nawzajem i oczywiście zobaczenia czy da się jakoś to wspólnie zgrać.

Ja nie mówię że gram jak pro, ale zawsze staram się pomagać teamowi, ale jak team np się kłóci i blameuje to już nic nie da się zrobic - sam często popełniam dużo błędów np poprzez złe decyzje, ale zawsze potrafię się przyznać i przeprosić, a nie tylko wyzywać jaki ktoś jest słaby itp :)

Odnośnik do komentarza

No spokojnie ;) Ja dużo nie gram, dziennie 3-4 gierki maks, chyba że dobra passa, albo nawinie sie ktoś znajomy i się przyjemnie gra.


Co myślicie o kupowanie Referrali? Nie chce mi się bawić już w kupowanie RP, a referrale brzmią kusząco.


Na znanym portalu aukcyjnym jest opcja 1 ref za 2zł i np przy

10 refach na 10 poziomie mamy 975rp + 1 rune page 
100 refów na 10 poziomie i mamy 17k rp + 27k ip + 2 skiny + 2 champy i rune page 

Co sądzicie? Czytałem w necie i ponoć banują, a facet w ofercie pisze że nie ma opcji no i widze że mu schodzą te refy jak ciepłe bułeczki :)

Odnośnik do komentarza

No to dodawać mnie - ja już mam grigoriego na friend liście. Mogę założyc team tylko dajcie jakąś nazwe.

No mnie kusi bardzo, i chyba przy następnej okazji do kupna RP jaka mi sie nadarzy skorzystam z referali :P


Tag PSX jest zajęty, ale PSXe już np nie :) Wymyślcie coś i możemy skleić ten zespół :)

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to jest z tymi referalami, mnie też kusiło, ale się trochę boje. Sam sobie wbiłem 10 kont za 5 lvl kiedy jeszcze były refy 1.0, ale w tym systemie 2.0 za dużo roboty, żeby się męczyć samemu. Koleś z allegro ma sporo pozytywów, ale kto wie, czy bana się nie dostanie pół roku po wystawieniu takiego komentarza.

Wbijasz któryś lvl i za otrzymane RP kupujesz XP boosta.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, ja za szwindlowanie w niemieckich systemach płatnosci "wydymałem" Riota na 20€. Dostałem po tym perma, którego mogę spłacić, jak im te 20€ zwrócę. Znajomy, któremu to robiłem, tak samo mnie zapewniał, że jak coś się nie uda to po prostu zwrócą zakupione skiny, a tak się nie stało.

 

#dontfuckwithrito

Odnośnik do komentarza

Tjaaaaaa ;3 Jak był wał na holenderski bank czy tam jakiś inny gdzie ludzie pokupowali po 999999RP to niektórzy dostali bana.  Innym zabrali skiny, a jeszcze innym nic nie zrobili ;).
Swego czasu jak nie było opcji refund to tez ludzie pisali do supportu wiadomości w stylu kupiłem twitcha za 975 rp ;_; on taki słaby oddajcie mi RP i zabierzcie te postać gdy w rzeczywistości kupowało się je za IP hehehe(Najlepiej wymieniało sie lux ;d bo była po 3,5k IP ale 975rp ^^).
Waliło się tak do każdego supportu po francu, niemcu i jakie tylko był tam języki. Pisało wiadomości na różne tematy i wykręcało riota na over 9000RP. Miny kolegów którzy pytali skąd ja mam tego brolafa bezcenne ^^,

Odnośnik do komentarza

Nie opłaca się robić żadnych przekrętów, true story. Na swoim starym koncie miałem ok. 80 złotych wydanych na skiny, czterdzieści parę championów i 3 strony run, no ogólnie mnóstwo czasu w to włożyłem. Teraz jestem na swoim trzecim koncie, bo drugie zabrał mi jakiś random, od którego je dostałem. Nauczkę mam, nie powiem.

Odnośnik do komentarza

costam powiedzieli o zmianach w preseason.

jak narazie najbardziej mi sie podoba ograniczenie ile wardow mozna stawiac i te trinkety dla kazdego. taki jungler jak sobie walnie trinket ktory oslepia inne wardy brzmi swietnie. i wreszcie jak mnie zmuszaja do supporta nie beda krzyczec ze na mapie sa 3 wardy. nowe krzaki tez wygladaja wg mnie lepiej. turret dajacy wiecej tym co go bija tez zmiana na lepsze imo bo juz kilka razy chcialem zeby dostawali kase tylko ci co bili turret zeby zmusic innych do pomagania.

nie jestem przekonany co do tych scaling mobow czy support jako high dmg.

no i fajnie gdyby juz pokazali te itemy do jungli :D

Odnośnik do komentarza

Hueh, zacząłem się przygotowywać do s4 i przez kilka gier budowałem Ap supporty, o dziwo nie brakowało mi kasy kiedy nie muszę jej wywalać na miliard wardów, za to już mogę powiedzieć że soloQ będą bardzo smutne...

 

Ostatnio sporo gram Galiem mid i supp, nie wiem czemu jest najmniej popularnym championem na wszystkich możliwych serwerach i ligach bo dmg wyciąga zaskakująco duży w połączeniu z survi vs niemal każdemu APkowi..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...