Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze lepiej mieć te podstawowe komplety run, żeby nie grać później champami na pół gwizdka. Generalnie jest tak, że jeśli zaczynasz swoją przygodę z lolem, to pierwsze IP ciężko zarobić, a jeszcze większy dylemat na co je wydać, ale jak kupisz standardowe runy, to tego zakupu żałować nie będziesz nigdy, a nie mając doświadczenia na wyborze champów można się przejechać i później tego żałować, że się wydało 6300 na bezużytecznego klocka, albo takiego bohatera, którego się nie opanuje, albo nie pasuje do naszego stylu gry. Także proponuje Ci zrobić te dwie stronki co masz, a potem jeszcze nie przegapić jak będzie promocja 2 za 1 dodatkowych stron (bo na tych dwóch co są za darmo to można jajko znieść).

Odnośnik do komentarza

Tak jak chłopaki mówią. Ja teraz latam na 4 rune page'ach i wszędzie mam flat armory na żółtych i flat magic resist na niebieskich, a później już zależnie od roli:

 

jungle - attack speed i movement speed na kwintach

Ap - magic penetration i ability power

AD - flat attack damage i attack damage

sup - gold/10 i gold/10

 

Z czego jeszcze kompletuję karty do jungle i supów (brakuje czerwonych).

 

Ostatnio kupiłem kilka czempionów i dalej mam ochotę na jeszcze kilku, ale wolę prawdę mówiąc uzupełnić w końcu te runy, a czampów urozmaicać sobie z darmowej rotacji.

 

Dużo graczy z wyższym elo mówi, że trynda to (pipi). Ja tam nie wiem, często gram trójki i jak się zfeedzi to jak master yi - potrafi sam grę pocarrować. Też nie lubię tej postaci.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Nie wiem czy nadal to jest bo nie gralem helmediginierem (jak ziomek z tsa mowi xD)ale wlasnie on jako jedyny moze naprawiac swoje turrety (pasyw taki), taka ciekawostka dropsa, ciekawe czy nadal ma ta opcje.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowy skin Udyra miażdży, ale co fajniejsze to nagle zrobiło się bardzo dużo Udyrów dookoła. Dlaczego jest to fajne? Bo większość z nich to nooby ;)

 

Ostatnio się zastanawiałem kogo sobie kupić, bo LoL zaczął mnie trochę nudzić. Bardzo lubię postacie z rozkminką, jak np. Ori, chociaż nią akurat to ciężko mi idzie. No ale w myśl zasady, że trudniejsi czempioni są ciekawsi - kupiłem Syndrę ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłem sobie Quinn pomimo narzekania, że jest not reliable. Kupiłem, bo świetnie mi się nią grało kiedy była f2p i teraz wychodzą tego efekty. Gry typu 13/2/7 to norma. Każdy champ jeśli jest dobrze rozegrany bedzie credit to team. W dodatku jest dosyć inna od reszty ADC co dodaje smaczku do playstyle'u.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...