Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Troche pozno, ale moze sie jeszcze ktos zalapie

http://eu.alienwarearena.com/giveaways/muay-thai-lee-sin-groups-giveaway

 

 

League of Legends Muay Thai Lee Sin Giveaway with Groups
 

Alienware Arena is partnering with Team Dignitas, Logitech, Team Curse, Leaguepedia, and The Zone Video Series to give away League of Legends keys for the Muay Thai Lee Sin skin. Starting on September 30th, we'll be adding a limited set of keys for Europe or North American server each week for each of our partners.

.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie nie zauważyłem waszych wiadomości mogliście PW dać.Jak Gattz jesteś chętny to jutro wyśle ci inv do drużyny.Jesteśmy raczej średnimy graczami ale nasz 3 koleś z drużyny jest tragiczny więc każda osoba co choć trochę ogarnia się przyda.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jak najbardziej za, aktualnie jestem Gold 4 - gram praktycznie wszystkie linie jeśli musze, ale najbardziej pasuje mi Top/Jungle aktualnie jarvanem na około 60 meczów mam 70% win ratio :) Top też sobie radze, zazwyczaj potrafie skontrować drugą osobe która gra na topie, no i przede wszystkim staram się dogadać z teamem :) Ale jakby co to jestem chetny nawet na wbijanie sobie dywizji o tak po prostu :) Ja w miesiąc wbiłem z Silver 4 do Gold 3, ale aktualnie spadłem na 4 :)

Odnośnik do komentarza

@Gri

W solo que musisz jednak bardziej mieć umysł nastawiony na to że tą grę musisz wygrać TY, a nie Twój zespół. Ponoć odpalanie gry z taką mentalnością daje największe szanse na sukces. W zgranym teamie masz tę świadomość, że kolega X czy Y mają naturę killera i carry więc możesz sobie spokojnie iść w tanka/supporta i nie martwić o robienie killi. Tzn zmierzam do tego, zę jest jak by mniejsza presja pod tym względem. Chyba, ze to Ty jesteś ten killer :P

 

 

 

@Tomczak

Jak nerf Jarvana? Mocno czuć? Wieki nim nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi Ci o aktualnego Patcha 3.13 to jeszcze nie gralem bo zjechałem na świeta do domu i nie mam tu kompa żeby zagrać, ale jak wrócę to sprawdzę i coś mogę naskrobać. Według mnie Jarvan to jeden z najsilniejszych junglerów, jest świetnym initatior'em, jego pasywka naprawdę potrafi zrobić miazgę z wrogów no i generalnie podoba mi się jego mobilność jak dobrze grasz to można zamiast Flash'a wziąć spokojnie Ignite :) 


Co do Solo Que nie zgadzam się z Toba, ja przez ostatni miesiąc właśnie uparłem się i stwierdziłem że musze wbić do tego Gold'a dla nagród. Zawsze gdy dobierało mi graczy to odrazu im pisałem teksty typu " Don't flame and dont blame guys we can win this easy" itp. naprawdę pomaga, wiele razy po grze ludzie mnie chwalili i honorowali że świetnie prowadze zespół do zwycięstwa itp. Zawsze postawiam potrzeby teamu powyżej swoich, także jako jungler jeśli mam możliwość to oddaje kille, ale wiadomo że czasem na to sytuacja nie pozwala. Ostatnio najbardziej rozwalił mnie typ ( jak dostałem się do golda ) który zaczął wyzywać mider'a bo ten wbijał mu na topa i chciał pomóc, a tak naprawdę ze dwa razy przez niego zginął - no i się zaczeło wyzwiska itp ja tylko napisałem że on na serio chciał dobrze itp po minucie koleżka z topa przeprosił i przyznał się do błędu że wybuchł po prostu nie wytrzymał z nerwów i po prosił tego z mida o pomoc - myślałem że z krzesła spadne :P Nieczęsto się widuje coś takiego ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mimo wszystko wole grać rankedy, jeśli już - bardzo rzadko gram normalne gry bo nie mam żadnej motywacji :) Czasem jak ktoś chętny to dla przyjemności w pare osób :) Moim zdaniem można wyccarrować spokojnie z jungli, ale musi chociaż jedna linia jako tako ogarniać bo szczerze top bez dobrej jungli nie koniecznie musi sobie dobrze radzić, nawet oczywiste kontry takie jak np Garen na Renektona z dobra pomocą jungli mogą przegrać linie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie chyba wbiłem sobię dość wysoki MMR ponieważ ostatnimi czasy losowało mi samych graczy który naprawdę potrafili się dogadać i zgrać razem, wiadomo że czasem trafił się jakiś kwiatek który, albo miał zły dzień albo trolował, ale generalnie naprawdę gra mi się lepiej. Mam 105 wygranych do 94 przegranych w rozgrywkach rankingowych, wiec chyba nie tak źle, a ostatnio miałem Win streak 14 gier jarvanem :P

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko odświeżą Rifta i klienta wizualnie i będę natchniony do dalszej gry.

Eeeee, SR ma dostać jakiś wizualny lifting, czy że to jedynie Twoje ciche nadzieje? Bo prawdę mówiąc nie kojarzę żadnych plotek czy coś. Tym bardziej, że mapa otrzymała właśnie swego rodzaju lifting jakieś 1,5 roku temu czy coś.

Potem były plotki o zmianie layouta jungle (co mnie podnieciło, tbh) ale jak się okazało tu chodziło jedynie o dodanie nowego campa koło Blue. Prawdę mówiąc liczyłem na bardziej radykalne zmiany.

 

Pozostając jeszcze przy marzeniach.... chciałbym by przerobili SR z zielonego na taki sam styl jaki prezentuje Twested Treeline. Wizualnie ta mapa jest piękna. Podejrzewam jednak, zę ludzie by spalili siedzibę RIOTu po czymś takim widząc, ile osób nie lubi nowego designu TT, oraz ile osób by mówiło "GG, Riot - DOTA copy!"

Odnośnik do komentarza

Mi się aktualna mapa podoba, ale jestem otwarty na nowiny i wnioskując po nowych rzeczach które mają wprowadzić myślę że zmieni się jednak lekko geografia mapy, wprowadzając nowy camp do SR, będą musieli przebudować aktualny układ bushów i innych rzeczy - generalnie JARAM SIĘ.

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

No dokładnie bo jak chcą dodać nowy camp to gdzie? Muszą troche przemodelować mapke żeby było gdzies wisnąc te kilka nowych stworów. Ja tam sie jaram, lubie spędzać czas w jungli, więc jakieś nowości są dla mnie jak najbardziej na +, ciekawie zapowiada się 4 sazon:)

Odnośnik do komentarza

@Gri

Jak tak teraz czytam co piszesz..... to kojarzy mi się jakiś RIOTowy post w którym luźno pytali o nasze opinie na temat Howling Abyss. Ludzie wypisywali, że lubią jak się części mapy walą w otchłań gdy obok statuy ktoś zrobi kill'a etc. Pytali czy chcielibyśmy coś na ten styl mieć na mapie SR. Kurde, coś może być na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...