Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wyczytalem to recenzenci wystawiajacy niskie oceny gania gre za to ze przeciwnicy sa madrzy i kumaja baze ( potrafia rozpoznac cie z daleka ) ze jak cos sie s(pipi)i to trzeba powtarzac gre od poczatku zamiast zrobic press x for awesome. Ok mam nadzieje ze jutro do mnie dojdzie ta limitka :D

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytalem to recenzenci wystawiajacy niskie oceny gania gre za to ze przeciwnicy sa madrzy i kumaja baze ( potrafia rozpoznac cie z daleka ) ze jak cos sie s(pipi)i to trzeba powtarzac gre od poczatku zamiast zrobic press x for awesome. Ok mam nadzieje ze jutro do mnie dojdzie ta limitka :D

 

To chyba recenzenci są za tępi na tą grę :) ja to tak czytam między wierszami ;)

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczytalem to recenzenci wystawiajacy niskie oceny gania gre za to ze przeciwnicy sa madrzy i kumaja baze ( potrafia rozpoznac cie z daleka ) ze jak cos sie s(pipi)i to trzeba powtarzac gre od poczatku zamiast zrobic press x for awesome.

 

Konkrety, misiu, konkrety. Zacytowałem parę recenzji powyżej i nie, nie piszą tam, że główną wadą gry są za mądrzy przeciwnicy. Tylko że po prostu gra za bardzo czerpie ze standardów innych znanych skradanek, a za mało z Hitmana.

 

 

To znaczy obadam grę jak będzie okazja, ale te opinie nie są jakoś bardzo dla mnie zachęcające.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Paradoksalnie ta gra mimo dużo większej liczby cut-scenek i poświęcenia nawet na rzecz tego gameplayu ma chyba najsłabszą historię z całej serii. Tzn. w poprzednikach było to wszystko bardzo szczątkowo pokazane, ale miało więcej sensu i po prostu było lepsze niż Agent 47 latający za dziewuszką i główny zły z kapelusikiem rzucającym kur.wami na lewo i prawo. Chciałbym napisać, że "Mam nadzieję, że Hitman 6 wróci do korzeni", ale już za dużo tych nadziei sobie robiłem, za dużo hype'u w tym wszystkim, nie mam już siły powoli co te chvje jeden z drugim robią z grami.

 

W Absolution zagram, może nawet jeszcze w tym tygodniu jak mi łaskawie Muve dostarczy właściwy kod rabatowy -50%, pewnie się będę nieźle bawił, bo to przecież jest w miarę dobra gra, ale tak czy srak niesmak pozostaje, że po 6 latach oczekiwania dostaje kontynuację pod wieloma względami zacofaną i upośledzoną względem Blood Money.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam malutkie pytanko, dla tych którzy gierkę już mają. Czy jest to jakaś niezależna historiia? Czy jest ściśle powiązan z serią? Zmierzam do tego, czy bez znajomości poprzednich odsłon warto to kupić już teraz?

 

Generalnie serie Hitman ukończyłem całą.....ale lata lata wstecz. Za bajta jeszcze ;-) I Jakoś wiele już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...