Skocz do zawartości

Hitman: Absolution


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda gorzej niż za czasów PS2 :/ Powinien mieć bardziej 'zakapiorski' ryj. Martwi mnie też fragment z ' liniowymi sekwencjami wymian ognia'- jako osoba, która przeszła wszystkie trzy Hitmany na PS2, na najwyższych stopniach trudniości, z rangą Sillent Assasin ( najczęściej ) otwarte wymiany ognia to potwarz. Super, że położą większy nacisk na fabułę, motyw z gazetą mógłby powrócić, tak samo jak z kupowaniem arsenału. Wcielenie się w innych zabójców to taki trochę dziwny zabieg, nie jestem do niego przekonany. Gdyby to była nowe IP to ok, pasuje mnie to, ale Hitman to ugruntowana marka. A tak nawiasem mówiąc to David Bateson oprócz głosu, agentowi 47 udzielał też swojego fizys. Ja tam czekam na tę grę jak na zbawienie.

Odnośnik do komentarza

Wygląda gorzej niż za czasów PS2 :/ Powinien mieć bardziej 'zakapiorski' ryj.

 

Serio ale z mordy przypomina mi typowego ufoka:

 

alienit.jpg

 

Tragedia ;/ gorzej niż nowy Dante. Juz chyba tylko gorzej jakby dali mu mordę dziecka tego Hitmana z filmu to też była porażka (ten aktor).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Timothy Olphant, tjaaaa.

 

Ryj Stathama gładziutko ogolonego lub choćby nieco podrasowany Vin Diesel i byłoby cacy.

 

O takkk wpis też jestem i byłem za Stathamem, myślę, że nadałby się idealnie. Zarówno wizualnie jak i tym bardziej aktorsko.

Diesel odpada on mimo wszystko ma baby face ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Otwarta wymiana ognia w Hitmanie, chyba kogoś coś bardzo mocno piecze. Może jeszcze zrobią grę całkiem pod amerykanców i będzie FPS w stylu COD'a z elementami starego Hitmana. Dodadzą multi, perki, akcja non toper w afganistanie, 47 zapuści brodę i w ogóle zostanie madafaką przyjmującym tiry na klate. Oby to także były plotki. :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czekam niecierpliwie! Już prawie zapomniałem jak to kiedyś musiałem chociaż raz dziennie włączyć Hitmana1, żeby pobiegać trochę po hotelu lub odwiedzić bar ze striptizem ;) Contracts i Blood Money - dwie z pięciu moich ulubionych gier poprzedniej generacji. Teraz już żadna gra tak na mnie nie działa, dlatego tym bardziej jestem ciekawy kolejnej części.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...