Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R.


Najtmer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uwazacie - oplaca sie robic questy poboczne w pierwszym STALKERze, czy spokojnie mozna je sobie odpuscic? Chodzi mi zarowno i ich ciekawosc, jak i oplacalnosc. Dodam, ze jesli chodzi o progress w grze, to dotarlem do baru.

 

Jeżeli lubisz uganiać się za skrytkami / brakuje ci kasy to warto. Poza tym można dorwać przedmioty wybiegające często poza aktualny asortyment w sklepach. Czasem też (baaardzo rzadko) dostaniesz jakiś unikatowy artefakt. Jeden taki dostajesz za questa od typa w barze.

 

A jeżeli powyższe do ciebie nie przemawiają, to daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

Seria jest ogólnie mocarna, może poza CS, którego wywaliłem z dysku po 20 minutach gry :P

 

 

Gram teraz w CoP drugi raz, tym razem na masterze.

Sam wybijam całe obozy bandytów <.< Jedyna różnica od zwykłego difficulty, to fakt, że nie mogę już szarżować na wrogów z shotgunem ;[

 

Próbowałem też grać w Shadow of Chernobyl z modem AMK i wysokim poziomem trudności(ten mod... 1sze zadanie z bandytami robiłem godzinę, ginąc przy tym milion razy x) ), ale gra mi się nieustannie crashuje gdy przechodzę przez mostek do okolic baru, - ragequit ;[

Edytowane przez Zaton.
Odnośnik do komentarza

Jak uwazacie - oplaca sie robic questy poboczne w pierwszym STALKERze, czy spokojnie mozna je sobie odpuscic? Chodzi mi zarowno i ich ciekawosc, jak i oplacalnosc. Dodam, ze jesli chodzi o progress w grze, to dotarlem do baru.

ogolnie oplaca sie robic 2 rzeczy- u sidorovica przyniesc wszystkie artefakty- w nagrode za ostatni dostaniesz uniform turysty, pozwalajacy dzwigac 70 kilo badziewia (zeby przyniesc ostatni, nocna gwiazde, nalezy wziac quest od malika bodajze, typa z baru, polegajacego na zabiciu jakiegos ziomka. proste i przyjemnie)

druga sprawa to questy u szefa w bazie powinnosci- po tym jak wrocisz z jantaru do baru i uaktywni ci sie kolejny main objective z Mozgozweglaczem, mozna wesc na teren strzezony przez straznikow- jest to sztab powinnosci, a szefunio poza misja zwiazana z

wybiciem obozu wolnosci

(warto zrobic to jako quest a nie samodzielnie) daje tez bzdury w stylu zabicica jakiegos typa czy psow na wysypisku- niedaleko, a placi nie byle czym- to jedyna opcja (nieskonczona) na pozyskiwanie pociskow do granatnika (mam chyba kolo 30), poza znajdywaniem, co jednak zdarza sie rzadko.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Forumowa brac potrzebuje pomocy

jak dostac sie do anomalii w czerwonym lesie?

 

ide z ta po(pipi)ana banda. Oni wybijaja sie nawzajem zamiast strzelac w w obcych

jesli jakims cudem przejdziemy talej to ta (pipi)na swinia na 2 nogach wybija ich 5

a jesli nie to ostatni zabija mnie..

Odnośnik do komentarza

A w której to części, bo nie kojarzę.

Clear sky

 

I jedno wiecej pytanie czy jak jestem w tunelu gdzie jest ten artefakt za 50tys ktorego nazwy nie pamietam czy to normalne ze karabiny wrogów ktorych zabilem lataja i uderzaja we mnie?

Odnośnik do komentarza
I jedno wiecej pytanie czy jak jestem w tunelu gdzie jest ten artefakt za 50tys ktorego nazwy nie pamietam czy to normalne ze karabiny wrogów ktorych zabilem lataja i uderzaja we mnie?

Jeśli nadal mówisz o Czerwonym Lesie, to tak - w podziemiach są dwa Poltergeisty, które powodują te anomalie.

 

ide z ta po(pipi)ana banda. Oni wybijaja sie nawzajem zamiast strzelac w w obcych

jesli jakims cudem przejdziemy talej to ta (pipi)na swinia na 2 nogach wybija ich 5

a jesli nie to ostatni zabija mnie.

Nie obraź się, ale z tego opisu nie zrozumiałem nic :P Czerwony las przemierzałem zawsze sam i nie miałem nigdy problemów z dotarciem do anomalii (zakładając, że myślimy o tej samej).

Odnośnik do komentarza

tam jest taka grupa stalkerów ktora prosi o pomoc aby dojsc do takiego jaru gdzie jest mutant ktory wywoluje trzesienia ziemi

i jak ide z nimi to albo :

a) zabijaja ich snorki po drodze

b) stakerzy zaczynaja strzelac do siebie nawzajem

c) zabijaja mnie

 

i cos innego

zrobilem buga z lesnikiem i mam teraz 15 vitorezów gdzie je mozna sprzedac?

do jantaru sie wrocic nie moge bo sa tam hordy zombie

Odnośnik do komentarza

Pamietam jak znajomy sie męczył z tą sekwencją. W końcu jakimś cudem się udało zabić świniaka i później nie wiem, chyba coś się zbugowało po kolesie po prostu tam stali. Ziomek powiedzial (pipi)ać i poszedł do czołgu gdzie dostał wiadomość, że tamtych stalkerow cos zabilo i w ogole mission failed.

 

Jak dla mnie daj sobie spokoj z tym ;f

Odnośnik do komentarza

Nawet w sapera. Z tym że nie ma to większego sensu. No chyba że na easy z kodami na nieśmiertelność, bo w innym przypadku gra nie wybaczy ułomności celowania na padzie.

stalker 2 bedzie na konsolach to wtedy sie bedzie mogl meczyc :)

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Streszczenie wywiadu z jednym z producentów nt. S.T.A.L.K.E.R. 2 :

http://stalker.pl/20...olskaya-prawda/

 

I co mnie już na wstępie wku*****o - nie wiadomo czy będą wersje konsolowe, a jak już, to tylko na X360. Brawo, kolejny CDProjekt, który zapomniał już, że od początku przecież zapowiadał, że gra na bank ukaże się na konsolach?

 

I do tego jakiś debilny pomysł na zabezpieczenia antypirackie - zawartość pobierana w trakcie gry, wtf?

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

W którym miejscu jest za duża? Skąd wiesz, że jest za duża, skoro dopiero zaczęła powstawać? Od kiedy to w ogóle na konsole nie ma "dużych" gier?

Damn it - na samym początku zapowiadali wyraźnie, że stworzą grę na nowym silniku dostosowanym do konsol i że gra na bank się na nich ukaże. Teraz zaczyna się wykręcenie.

 

Ale w sumie nie dziwota, przy poprzednich Stalkerach udowodnili, że mistrzami optymalizacji wcale nie są.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

W którym miejscu stare Stalkery miały wielki świat? W Cieniu Czarnobyla i Czystym Niebie to max. średniej wielkości mapy. Podzielone, niezależne od siebie. Jedynie Zew Prypeci oferował coś więcej, ale i tam rozmiar terenu był mniejszy niż chociażby w Falloucie 3/NV czy FarCry2. Nie wspominając o całej masie innych sandboxów.

 

Sorry, ale tłumaczenie, że konsole nie uciągną Stalkerów bo to zbyt duże gry jest totalnym nieporozumieniem. To nie są duże gry. Nie są w żaden sposób większe niż pierwsza lepsza gra z dużym światem z konsol.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...