Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R.


Najtmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Polecam Ci mod http://www.moddb.com...r-complete-2009 Lepsza grafa, nowa muzyka itp. Pograj z nim. Gra dostaje niesamowitego kopa.

 

PS Dla każdego stalkera jest ten mod. Także jak będziesz chciał zagrać w następną część to możesz ściągnąć moda odpowiednio dla niej. Sam miód. Polecam.

 

Jako,że jeszcze nie instalowałem żadnego moda mam pytania. Jak tego moda zainstalowac? Czy gra wychwytuje go sama,czy też trzeba postępowac tak jak podają w tutku na stronie stalker.pl ?

Czy jesli już gram jakiś czas,to po zainstalowaniu tego moda muszę zaczynac od nowa,czy też save'y bedą dalej działac już z poprawkami. I ostatnia sprawa,czy jesli mam grę po polsku,to czy po wgraniu moda nie zmieni mi się wersja językowa?

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze gram w Stalkery z rosyjskim dubbingiem i polskim lektorem. Po zainstalowaniu moda nie miałem żadnych problemów, żadnej łatki nie trzeba było instalować (szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia co to za łatka mogłaby być...). Co najwyżej będziesz musiał spatchować grę, ale gra oczywiście sama to zrobi jeśli masz wersję ze Steama.

 

P.S: Z tą instalacją mi się pokiełbasiło. Wersja 1.4.4 zawiera plik exe, więc instalacja jest jeszcze prostsza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 7 lat później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Najlepszy mod to Autumn Aurora 2, grafika piękna, ale zmienia też mocno rozgrywkę. Jest dość trudny (na początku jak oberwiesz 1 kulkę to już w zasadzie quickload - całe szczęście tyczy się to też przeciwników), trzeba grać z głową, ale taki gameplay idealnie pasuje do tego klimatu. No i broń w końcu trafia tam gdzie celujesz.  

 

Aha, dość istotna sprawa, mod wypierdalał mi się za każdym razem na ostatnim levelu (elektrownia). xD Niewielka strata bo końcówka gierki to niezła kiła, ale jak masz zamiar przechodzić pierwszy raz to warto wziąć to pod uwagę. Z tym że mój przypadek może być odosobniony, nie wiem. 

Edytowane przez japco
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...