Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

ha! Kupiłem scuderie i wystartowałem w la festa cavallino (wyscig ferrarek), ale o dziwo przeciwnicy na starce ode mnie odchodzili a pierwszego nie moglem dogonic. Wskoczylem na zakupy i za resztki kasy kupilem spoilery, opony spoort soft i najtansza redukcje wagi - i moglem startowac na równych warunkach. Nie musiałem nawet mocy zwiekszac :)

wypas gra

Odnośnik do komentarza

Ölschmitz, spolszczenie jest bardzo dobre. Przed kupnem myślałem, że zmienię na ANG, ale jakoś mi się odwidziało, może po jakimś czasie to zrobię. Co do pada, to też miałem takie wątpliwości, ale o dziwo gra się bardzo dobrze i precyzyjnie. Zmieniłem tylko gaz i hamulec z "X" i "kwadratu" na R2 i L2, bo to jakieś nieporozumienie było.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam pytanie: Jak najefektywniej startować? Trzymając gaz na full, czy tuż przed czerwonym polem na tachometrze, a może jeszcze inaczej?

 

Musisz indywidualnie dla każdej fury przed rozpoczęciem ścigania obczaić sobie wykres mocy i momentu obrotowego. Patrzysz dla jakich obrotów masz największy moment, na starcie utrzymujesz takie obroty a po wystartowaniu "spód". Jeśli opony nie ślizgają za bardzo możesz zwiększyć troszkę obroty na starcie. Tak próbując znajdziesz w końcu dobre obroty do idealnego startu. Oczywiście trakcja musi być na zero bo inaczej nie ma to sensu ;)

Odnośnik do komentarza

WTF (pipi) ??

 

dopiero 19 level klasa zawodowa zaliczona i Filmik/ Napisy końcowe ?? Co to ma być do (pipi) nędzy? Wiem że można grać dalej ale ...

 

Nie musicie kupować Veyrona ja go właśnie dostałem jako "prezent".

 

Mam 300 tyś 100 wydam na tuning Galardo a 200 pewnie na jakieś standardy.

Nie mam teraz podłączenia neta w konsoli i gra działa jeszcze szybciej :thumbsup:

 

Edit:Miałem 310 tyś , stuningowałem Galardo i mam 48 tyś :potter:

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Magik, WTF? Kupisz konsole dla GT5 i bedziesz ogrywal na padzie? Rozumiem, Forze pykałes, bo nie ma dobrej kiery do 360, ale tutaj? Jestem zmieszany :P

Gram tez w GTR i rFactora na padzie....z calkiem niezlymi rezultatami, wiec GT5 nie bedzie stanowilo wiekszego prooblemu ;)

Ponawiam pytanie...mozna na padzie wylaczyc skid recovery?:)

Odnośnik do komentarza

1. brac wersje PL czy ANG? sa jakies roznice? spolszczenie dobre?

2. da sie w to konkretnie grac na padzie? w sensie czerpac sporo frajdy i przejsc wszystko? ;p

 

łykaj pl, chociaz angielskiej nie slyszalem. To moja pierwsza gra na PS3 w wersji PL, wiec pewnie jakby bylaby kiepska to i pewnie tak mi sie podobalo. Najzabawniejsze jest ze jak zawsze skoncze wyscig to pokazuje mi sie napis Meta zamiast Finish, co automatycznie powoduje usmiech na mojej twarzy. ehh...czlowiek przywyka do niektorych angielskich wyrazow

 

PS. meta-potoczny skrot od metanabol ;)

Odnośnik do komentarza

1. brac wersje PL czy ANG? sa jakies roznice? spolszczenie dobre?

2. da sie w to konkretnie grac na padzie? w sensie czerpac sporo frajdy i przejsc wszystko? ;p

Jak Ci nie podejdzie spolszczenie, to zmieniasz język w xmb na EN i w gt tez się robi angielskie. Wydaje mi się że wersja gt wszędzie jest ta sama (multireg.) Na płycie z polskiej dystrybucji jest klasyfikacja USK (angielska? czy niemiecka?)

 

Ja móce na padzie i jest mnóstwo frajdy.

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

1. brac wersje PL czy ANG? sa jakies roznice? spolszczenie dobre?

2. da sie w to konkretnie grac na padzie? w sensie czerpac sporo frajdy i przejsc wszystko? ;p

 

1. lepiej jest mieć po angielsku, zmien jezyk w konsoli na Angielski bo w grze nie można. A spolszczenie jest kiepskie, gra została napisana po angielsku i tak powinna być odbierana. Tłumaczenie na poski tylko psuje efekt. Ty musisz odbierać gre tak jak ktoś ją przetłumaczył a nie tak jak powinna być w oryginale.

2. nie da sie konkretnie grać na padzie i czerpać sporo frajdy i przejść wszystko! Niektóre zadania są tak trudne że bez kierownicy nie wyrobisz złota. Ale pewnie powygrywać tu i tam będzie można z dość sporym trudem. Granie na kierownicy jest łatwiejsze. :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Online jest wy je bisty. Grałem z kumplem samochodami z serii GT500 (on jechał CALSONIC GTR35, a ja TOMS'S SUPRA), tor HSR - wyścig 5 okrążeń.

 

No nie mam pytań - online pozamiatał mną konkretnie. Wyścig rozstrzygnął się na ostatnich centymetrach toru gdzie przegrałem tylko o 40 setnych sekundy. Cały czas jeden wyprzedzał drugiego, i tak na zmianę przez cały wyścig. Jak się później okazało z poziomu widza oglądał wszystko LisoQuan, który skwitował podbudowującym zdaniem: "wow, ale wyścig!" :smile: Oczywiście na mecie darliśmy się przez headset w niebogłosy bo tak małe były różnice w czasie.

 

Zapisaną powtórkę oglądałem jeszcze na drugi dzień i emocje były dla mnie chyba większe niż w F1 na Polsacie :wink: Po prostu coś niesamowitego ile radości może dać ta gra.

 

EDIT:

Jakie lacze trzeba miec zeby pograc online ?? 1mb wystarczy??

 

Ja mam 1Mb i było bezlagowo, a do tego jakość rozmów była najlepsza jaką słyszałem na PSNie - nawet lepsza niż przez telefon :ninja:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...