Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

DLC jest już w sklepiku... ale kogoś ostro po(pipi)iło z cenami.

29zł za samochody, 14zł za trasy, 7zł za ubrania i 7zł za kolory. Za cały pakiet 46zł.

Patrzyłem na innych sklepach i u nas ceny są przeliczane nie wiem z czego... W dodatku w inncyh sklepach cała paczka kosztuje tyle samo lub mniej niż asuta z trasami (czyli u nas powinno być 39-43zł max.. a jest 46zł).

Dla przykładu w USA cena całej paczki to 11,99$ ... ale przecież tam ludzie biedują i nie stać ich na takie ceny jak u nas... zenada...

No cóż... zostaliśmy najzwyczajniej w świecie wydymani...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

DLC jest już w sklepiku... ale kogoś ostro po(pipi)iło z cenami.

29zł za samochody, 14zł za trasy, 7zł za ubrania i 7zł za kolory. Za cały pakiet 46zł.

Patrzyłem na innych sklepach i u nas ceny są przeliczane nie wiem z czego... W dodatku w inncyh sklepach cała paczka kosztuje tyle samo lub mniej niż asuta z trasami (czyli u nas powinno być 39-43zł max.. a jest 46zł).

Dla przykładu w USA cena całej paczki to 11,99$ ... ale przecież tam ludzie biedują i nie stać ich na takie ceny jak u nas... zenada...

No cóż... zostaliśmy najzwyczajniej w świecie wydymani...

 

14 zł za trasy to jakoś dużo nie jest. Za to cena za auta trochę nie teges.

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś chciał kupić DLC ze składki to może sobie darować. Dodatki działają tylko na tym koncie, na którym się je kupiło. Sprawdziłem na innym koncie na swojej konsoli i nie było możliwości zainstalowania ich.

 

 

No to niech sie calują, kupuje tylko tory.

 

Jest i oficjalne info:

 

http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d36027.html

Odnośnik do komentarza

Panowie, doradzie mi. Trasy kupuje na bank, bez gadania. Podobaja mi sie stroje dla kierowcy. Zastanawiam sie najbardziej nad samochodami. Jest tam cos nowego, czy te wszystkie samochody to przerobione, oblepione reklamami wersje samochodow premierum, ktore sa w podstawce? Czy ktorys z tych samochodow jest czyms nowym?

Odnośnik do komentarza

Juz obecnych? Pff, to w takim razie kupuje same trasy.

Nie wiem czy wiesz ale sciagajac latke 2.0 masz juz u siebie SPA i mozesz do woli jezdzic online nie kupujac toru :)

Tak, czytałem gdzieś, że ściągająć update 2.0 te DLC sciaga sie razem z tym, a kupujac DLC po prostu sie ten stuff odblokowywuje.

Zakupu nie zaluje bo jezdze glownie sam, a tor jest kapitalny. Poziom Nurby :)

Odnośnik do komentarza

No i dobrze. Dzięki temu będą zyski - będą kolejne DLC. Co jak co, ale te 46zł mogę wydać na dodatek do GT5. Mi to nie przeszkadza.

 

PS: Mam pewien problem - otóż kupiłem na swoim koncie DLC, pobrało mi pieniądze, ale nie mogę pobrać, przy próbie wejścia jest napis: "This content cannot be accessed on your accont" O co chodzi? Nie mam ani kasy, ani DLC - sprawdziłem w grze.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Ale mnie dzisiaj gra rozśmieszyła... jestem w trakcie 24H Nur i miałem deszcz w trakcie. Gdy przestało padać i tor zaczął przesychać i wytworzyła się sucha linia wyścigowa to jadąc po niej za samochodem kłęby wody a jadąc poza suchą linią po mokrym za samochodem nic, tak jak by było sucho :P japońce zawsze mieli do wszystkiego swoje podejście ale bez przesady xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...