Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Ofsajd

Pani minister sportu, wizytując zajęcia sportowe w jednej z warszawskich szkół zauważyła chłopca, który nie biegał po boisku razem z innymi, tylko stal samotnie. Podeszła do niego i pyta:

- Dobrze się czujesz?

- Dobrze - odpowiedział chłopiec.

- Chłopcy cię biją?

- Nie.

- To dlaczego nie biegasz razem z nimi?

- Bo jestem bramkarzem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pani minister sportu, wizytując zajęcia sportowe w jednej z warszawskich szkół zauważyła chłopca, który nie biegał po boisku razem z innymi, tylko stal samotnie. Podeszła do niego i pyta:

- Dobrze się czujesz?

- Dobrze - odpowiedział chłopiec.

- Chłopcy cię biją?

- Nie.

- To dlaczego nie biegasz razem z nimi?

- Bo jestem bramkarzem.

 

- po czym przez dobre kilka minut zastanawiała się kto to bramkarz

 

:rofl2:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
54 minuta - tutaj nie widzę z naszej strony żadnej winy. Nie wiem czy ktokolwiek na sektorze wiedział o akcji w tej minucie. A każdy kto bywa na wyjazdach, wie że kiedy nakręci się doping, to niezbyt zwraca się uwagę na cokolwiek, no może trochę na boisko.

 

Wyobraźcie sobie jednak mędrcy wszelkiej maści, że można nie wiedzieć o akcji jakiegoś portalu, będąc cały dzień w drodze. Wiem, że trudno to wielu sobie wyobrazić, ale nie wszystko kręci się wokół publikacji prasowych. Mimo, ze z organizatorem meczu mieliśmy przed meczem "gorącą linię", to o tym fakcie nikt nas również nie informował.

Przechodząc dalej, wyobraźcie sobie, że dopingując można nie patrzeć na telebim i nie zwracać uwagi, że kibice Wisły klaszczą. A nawet jak ktoś zwróci uwagę i dojdzie od razu o co chodzi, to przekazanie tego 1600 osobom w ciągu kilkudziesięciu sekund jest po prostu niemożliwe.

 

Z mojej strony EOT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...