Skocz do zawartości

Luźne gadki


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to po skutkach wypadku w ZG widać efekty kilku czynników:

- kilkunastoletniego wychowania młodzieży w stylu 'jotpe, jotpe, zią nie przestawaj'

- tego, że komuna upadła i nie można się już bezkarnie ponap.ierdalać z mundurowymi w imię dobrej sprawy

- inspiracji Londynem

- wmawiania kibolom, że Tusk jest jakimś dybiącym na nich dyktatorem- kilku mądrych zielonogórzan uznało, że widocznie zabijanie kibiców to logiczna kontynuacja rządowych szykan i należy podjąć walkę zbrojną.

 

Chłopak był pijany (daję sobie za to obciąć obie dłonie), gadał przez telefon, wszedł na jezdnię- został potrącony, udzielono mu pomocy (pewnie prawidłowo, bo psy muszą to umieć).

Przykra, ale prosta sprawa. Pozostaje kwestia tego jak szybko jechała policja, wiedząc, że jest feta?? Mogę uwierzyć, że niezbyt szybko- z 60km też nie wyhamuje się w 10 metrów...

 

 

ps- może ja jestem z prowincji, a nie ze stolycy, ale nijak nie pojmuję jak można być Warszawiakiem, lubić piłkę nożną i nie kibicować Polonii...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ktoś wypił ,zdarzył sie tragiczny wypadek, taki jest swiat. W tej kwestii komentarze są niepotrzebne. Za to wart poruszenia jest wątek , który zaczeliśmy nadgryzac ze Stonkiem, mianowicie dorabianie ideologiii do sportu. Grupa kibiców ruszyła bo zginął jeden z naszych - i tak wybuchły zamieszki.Do obgadania,

Odnośnik do komentarza

Janek już idzie ostro po bandzie :D

 

Zapowiada się ciekawa kadencja sejmu - z Jankiem Tomaszewskim w roli głównego opozycjonisty. To będzie nowa parlamentarna jakość, bo przy "Tomku" to nawet Stefan Niesiołowski wypada jak gryzący się w język nudziarz. Przedsmak mamy w dzień po wyborach, bo Tomaszewski wstał, umył zęby, ubrał się i poszedł do prokuratury, by donieść na Franciszka Smudę.

 

 

Reszta tutaj:

http://www.weszlo.com/news/8078-Jan_Tomaszewski_poslem_czyli_poczatek_z_przytupem

Odnośnik do komentarza

edit. nie ten temat. :(

 

edit2.

 

śmiech na sali:

 

2011-10-14_rasizm_01.jpg

 

Działania stowarzyszenia „Nigdy więcej” znane są kibicom piłkarskim nie od dziś w końcu jednym z ich głównych celów są właśnie kibice. Organizacja ta próbuje udowodnić na wszelkie możliwe sposoby, jak źli są kibole i jakie rasistowskie posiadają nastawienie do otaczającego ich świata.

 

Widać, że przygotowywanie prezentacji przy okazji różnego rodzaju spotkań i konferencji na temat środowiska kibicowskiego, które znają tylko z gazet lub opowieści kolegów, to za mało dla ich chorej wyobraźni.

Otóż wspomniane „Nigdy więcej” pojawiło się w Gdańsku z inicjatywą zamalowywania rasistowskich haseł. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że z racji braku materiału do zamalowywania postanowiono na potrzeby tego widowiska takie hasło stworzyć, aby uczestnicy mieli co robić.

Trudno opisać poziom głupoty i wąską wyobraźnię organizatorów. Na stadionie i miejscu, gdzie wykonano pracę u podstaw, mającą na celu zmianę wizerunku kibiców Lechii ktoś kreatywnie stwierdził, że skoro takiego hasła nigdzie w pobliżu nie ma, to trzeba je wykonać, by następnie móc zamalować. Dotychczasowe działania „Nigdy więcej” i tak napawały głęboką dezaprobatą, głównie z powodu kompletnego braku znajomości materii, jaką są kibice. Dziwi fakt skutecznego wplątania w to Miasta Gdańsk, które wiele zrobiło dla kibiców Lechii.

W dużej mierze zawdzięczamy to pewnej pani, która przy okazji swojej pracy w PZPN jest również pracownikiem gdańskiego magistratu – niestety, ze szkodą dla wizerunku Miasta i współpracy z kibicami.

Miejmy nadzieję, że Traugutta 29 nie będzie już świadkiem tak żenujących teatrzyków i przedsięwzięć, które jedynie służą manipulacji opinią publiczną – z „Nigdy więcej” w roli głównej.

 

więcej zdjęć i nie tylko:

http://www.kibice-razem.pl/content/view/135/26/

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Akcja Legii:

 

"W związku z wydarzeniami towarzyszącymi pierwszemu meczowi w Bukareszcie – nakaz zostawienia przed wejściem monet, kosmetyków zakupionych w strefie wolnocłowej na lotnisku, kluczy do mieszkań, zapalniczek, nietypowego obuwia, środków żywnościowych, itp. przy braku depozytu skutkujący kradzieżą większości z tych przedmiotów z trawnika pod stadionem, gdy ich właściciele byli na trybunach – rozpoczynamy nową akcję. Zdajemy sobie sprawę z ciężkiej sytuacji obywateli Rumunii, dlatego przed nadchodzącym meczem zostanie przeprowadzona zbiórka darów. Zbiórka rzeczy najpotrzebniejszych a zarazem, jak nauczył nas wyjazd do Bukaresztu, najpopularniejszych wśród mieszkańców tego kraju.

 

W specjalnie wyznaczonych punktach będziemy prowadzili zbiórkę :

- drobnych monet

- zapalniczek

- czerstwego pieczywa

- kosmetyków

- starego, używanego obuwia itp.

 

Wszystkie zebrane dary będą odpowiednio podzielone i rozdysponowane pomiędzy działaczy klubu z Bukaresztu oraz zostaną one wysłane do rumuńskiej policji oraz firmy ochroniarskiej "zabezpieczającej" mecz pomiędzy Rapidem a Legią Warszawa" - informują organizatorzy.

 

 

:lol:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Według dziennikarzy tygodnika "Newsweek" legendarny bramkarz i nowo wybrany poseł PiS Jan Tomaszewski został zarejestrowany jako konsultant przez komunistyczną Służbę Bezpieczeństwa. "Dane osobowe się zgadzają... Ale ja nie miałem z SB nic wspólnego, nie ma takiej możliwości! Proszę mi wierzyć! Nie wiem, o co chodzi" - mówi zaskoczony tą informacją były piłkarz.

 

[/left]

 

Według dokumentów, na które w archiwach Instytutu Pamięci Narodowej trafili Andrzej Stankiewicz i Piotr Śmiłowicz, Tomaszewski został zarejestrowany jako "konsultant SB" pod pseudonim "Alex". "Podstawa pozyskania: dobrowolność, data pozyskania: 1986.07.28." - czytamy dalej w cytowanych dokumentach IPN.

 

W rozmowie z "Newsweekiem" słynny piłkarz powiedział, że gdy w latach osiemdziesiątych powrócił do Polski to zarobione na Zachodzie pieniądze pozwalały mu na na wygodne życie, w tym stałe przesiadywanie w łódzkiej "grandce", czyli Grand Hotelu. Wspomina, że w tamtych latach lubił przesiadywać przy stoliku pod oknem. Dodaje, że wokół kręciła się menażeria tamtych czasów, w tym, jak sądzi, także funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa.

 

 

 

- Byłem popularny. Do mojego stolika przysiadali się różni ludzie, czasem kompletnie ich nie znałem — twierdzi Jan Tomaszewski. Zdaniem Stankiewicza i Śmiłowicza trudno będzie zweryfikować tę wersję o nonszalanckich opowieściach dla przypadkowo napotkanych agentów. Dziennikarze przytaczają też drugi dokument SB.

 

W datowanym datowanym na 20 grudnia 1989 roku, a więc tuż po upadku komunizmu dokumencie PRL-owska bezpieka informuje: "teczka pracy i teczka personalna zostały komisyjnie zniszczone w jednostce".

 

Jak podkreślają dziennikarze tygodnika "Newsweek" te kilka zachowanych dokumentów może przysporzyć Tomaszewskiemu sporo problemów. Jeśli Instytut Pamięci Narodowej podważy jego oświadczenie lustracyjne, to grozi mu utrata mandatu poselskiego.

 

[/left]

 

źródło:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/klopoty-lustracyjne-znanego-posla-nie-wiem-o-co-ch,1,4894413,wiadomosc.html

 

niezłe jaja...

Odnośnik do komentarza
poinformowała o ustnym porozumieniu z Michałem Probierzem. Jak dowiedział się portal lks.spor.pl i "Gazeta", były już szkoleniowiec ŁKS wyleciał już do Grecji, gdzie dzisiaj podpisze kontrakt z nowym klubem. Z naszych informacji wynika, że Probierz będzie zarabiał w Salonikach około 300 tys. euro netto na sezon. Debiut polskiego szkoleniowca w nowej roli nastąpi już jutro, gdy Aris rozegra prestiżowy mecz z Olympiakosem Pireus. Wraz z Probierzem do Salonik wyleciał jego asystent Bartłomiej Zalewski.

Hyhy wygląda na to, że Probierz nie będzie zbyt popularny po obu stronach Łodzi ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio całkiem przypadkiem włączyłem mecz Bowlsa na Eurosporcie i tak mi się spodobało że śledziłem wszystkie transmisje międzynarodowych mistrzostw Szkocji w tym sporcie ;)

 

Taka piłkowana odmiana curlingu tyle że bez lodu ;D Niby nic wielkiego ale precyzja niektórych zagrań miażdzy :P Szkoda że sport znany W Europie głównie (a może i tylko) w Wielkiej Brytanii

 

Już czekam na styczniowe halowe mistrzostwa świata :D

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Narodowa drużyna piłkarska Amerykańskiego Samoa, znajdująca się na samym dnie w rankingu FIFA, odniosła pierwsze zwycięstwo w historii – informuje CNN.

 

Reprezentacja Amerykańskiego Samoa pokonując 2-1 drużynę Tonga, przerwała trwające 16 lat passę meczów bez zwycięstwa.

 

Reprezentacja od jej założenia w 1994 r. rozegrała 30 spotkań – wszystkie przegrane. Jedno ze spotkań, przeciwko Australii, zakończył się porażką 30-1 i była to zarazem najwyższa porażka w historii futbolu międzynarodowego.

 

 

 

 

Jeszcze trochę i przeskoczą nas w tym rankingu Fifa :D

Odnośnik do komentarza

Sroga jazda. Obecnie Samoa Amerykańskie jest bliskie awansu do drugiej rundy, mając tyle samo punktów, co Samoa. Już jutro mecz o pierwsze miejsce! Z tyłu tabeli tułają się Wyspy Cooka i, zaskakująco, Tonga, które przecież jest w porównaniu z konkurentami potężnym krajem, liczącym ponad 100 tys. mieszkańców.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...